×
Hyrja
Profili

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 78837

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1275 ne: 04-07-2005, 07:47:09
Per te gjithe ju...
Ngaqe jam e re... :-[
mie se na erdhe!!!!!

 • Postime: 83
 • Gjinia: Femer

#1276 ne: 04-07-2005, 10:27:20
Faleminderit. :-*

#1277 ne: 04-07-2005, 20:08:01
mir se na erdhe!!!
te pershendes shumm dhe kalosh sa me buker!!!!! ;)

he re ti ju sule LOL  

kujdes dorianen LOL

pershendetje all dhe nga muve  

#1278 ne: 04-07-2005, 20:09:26
camarroke te kiss un ty pak ne vecanti se mka mor malli ;) :D

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer

#1279 ne: 05-07-2005, 05:37:24
Pershendes Stripin, qe eshte shume shume shume i mir. ;) ;)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1280 ne: 05-07-2005, 08:16:45
Un pershendes

Enea
UnknownGirl
E Bukura
Gjumashi
Ibraim
Loni

Dhe te gjith ato tjert qe i kam harru.

#1281 ne: 05-07-2005, 09:17:58
ke te pershendes un mer hmmmmmmmm kur nje  :P

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1282 ne: 05-07-2005, 17:52:12
Pershendes gjithe Socialistat e forumit
 :(  na e mori Rrumpalla  :@ ^o)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1283 ne: 05-07-2005, 18:30:00
Pershendetje per
 Xhan-xhan
 Tironcja
 Berni
 STALoNE_TIRoNC
 Stripped
 dhe te gjith ata qe me duan dhe i dua

  :-*

yll fare je  :puth

pershendetje per te gjithe forumistat  perq

#1284 ne: 07-07-2005, 10:36:43
pershendetje all :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#1285 ne: 08-07-2005, 14:31:34
nje pershendetje per te gjith forumistat dhe nje pershendetje te vecante e kam per miqt e vjeter qe me ka marr malli shume,

opsssssssssssssssss s harrovaaaaaaaaaaaaa aaa MY lovly wifeeeeeeeeeeeeeeee eee..muahhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhh

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1286 ne: 09-07-2005, 07:43:16
nje pershendetje per te gjith forumistat dhe nje pershendetje te vecante e kam per miqt e vjeter qe me ka marr malli shume,

opsssssssssssssssss s harrovaaaaaaaaaaaaa aaa MY lovly wifeeeeeeeeeeeeeeee eee..muahhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhh
muahhhhhhhhhh vllai :)

#1287 ne: 09-07-2005, 12:07:05
stalion me rrufsh sqetllen

qe ke humb fare pise femer  LOL

 • Postime: 53

#1288 ne: 10-07-2005, 09:28:18
SI JENI  JU PERSHENDESTE GJITHVE E NE VEQANTI AT E BUKURA QE TASH ISH LAJMERUAR

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1289 ne: 18-07-2005, 17:44:41
Pershendetje gjith atyne qe shfletojne faqet e ksaj teme :)

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#1290 ne: 19-07-2005, 09:03:56
un i pershendes te gjith
ne vecanti ket siper meje  dhe unknowgirl  qe mkishte pershendet dhe un se kisha pa

RESPEKTE DHE NERIME TJERVE

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1291 ne: 19-07-2005, 13:44:05
Pershendetje gjith atyne qe shfletojne faqet e ksaj teme :)


Thanx Amela. :D edhe une te pershendes ty.


Nje pershendetje per Brunen, Missin, xhan-xhan, Aden.

:lule

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1292 ne: 19-07-2005, 15:34:38
Stalone gjithkund mrapa po me del :P aman o zot ca po heq nga ty :P

O Embelsi (te hengsha avatarin sa te bukur ma ke) te pershendes gjithashtu :)

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#1293 ne: 19-07-2005, 15:39:02
amela pse te shqetesoj lal??? eh zot i modh hallme i pershnet robt e hall jo
ah qeveri e poshter :D

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1294 ne: 21-07-2005, 17:23:26
HaHaHa Stalone a ben me te pershendet naqja ty tashi ne vecanti se me kenaqe :)

Xhan xhan un ty :)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1295 ne: 22-07-2005, 17:54:49
pupupupu, na ka vene edhe emrat kjo ketu ne moj aman. :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1296 ne: 22-07-2005, 18:29:23
Miss dhe une te pershendes ty naqe :puth
Po ashtu dhe ju tjerve ju pershendes pa perjashtim :)

 • Postime: 1650

#1297 ne: 23-07-2005, 00:07:56
Si s'me pershneti njeri mu iher me/. As ai qyqari MAestro se ka inot qe i boj zbor ne bilardo. :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1298 ne: 23-07-2005, 10:04:03
po mor kush te tha qe ste pershendet kush ty i her eeeee :P

Ja te pershendes une si zemer mire qe jam :D

Pershendes vec Solist-in :)

 • Postime: 1650

#1299 ne: 23-07-2005, 12:15:04
 :P

Ket e ke dhurate pra. :p

[attachment[/attachment]

Temat e fundit