Përshëndetje për... - 53 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 79473

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1300 ne: 23-07-2005, 12:31:52
Filluan dhuratat ketej. :P

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1301 ne: 23-07-2005, 13:51:40
:P

Ket e ke dhurate pra. :p
hmmmm e bukur po me pelqen :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1302 ne: 23-07-2005, 13:56:39
ca me shkon eeeee :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#1303 ne: 24-07-2005, 04:16:48
u ju qaft ujku jarabi si motren ashtu edhe grunnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnn.qe sju bie mendja per mua fare, o motraaaaaaaa te hongerttttttttt musuliniiiiiiiiii .kurse grunnnnnnnn e hongerrrrrrrrrr Ufooooooooooooooooo ooo....


pershendessssssss..

lisen
gudulismennnnn apo si e kishte emerin dreqi se mi nderron emerat si mbreti grat..lool
milanisten
roselen
amelen
lina nga rroguzhina
roselen
monstergirl

uffffffff pasken harru emerat qafsha komshijettttt.. :( sorryyyyyyyy juve qe jua kam harru emerat,po cti besh mosha,hallet bejn te vetat.. :) pershendetje per te gjith forumistat...

o harrovaaaaaaaaaa grun,u gruuuuuuuuuuu nigjo? oooo I Love you so muchhhhhhhh.

paci nje te diel te kendeshme..

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1304 ne: 24-07-2005, 13:54:36
muahhhhhhhhhhh vllai se sjam burr te nrroj grat une po heeeeeeee :D burrat po deshe :P

te pershendes dhe une shum shum shum shum shum :puth

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#1305 ne: 25-07-2005, 08:05:37
HaHaHa Stalone a ben me te pershendet naqja ty tashi ne vecanti se me kenaqe :)

Xhan xhan un ty :)

thnx naqe dhe un te kam xhan ty  te pershendes kith kith

pershendes dhe gjith forumistat e tjer

 • Postime: 1406
 • Gjinia: Femer

#1306 ne: 25-07-2005, 12:11:48
sa shpjet harrohen njerezit
dua te pershndes te gjitha vajzat e forumit pa emra qe te mos i ngel  hatri asnjones
 ene disa cunave
  ju uroj pushime te kendeshme

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1307 ne: 27-07-2005, 20:36:53
sa shpjet harrohen njerezit
dua te pershndes te gjitha vajzat e forumit pa emra qe te mos i ngel hatri asnjones
 ene disa cunave
 ju uroj pushime te kendeshme


camarroke, hajde ketu te te jap nje hug. lol. perq .


MISSYYYYYYYYYYYYYYY YY, babesssssss. I MISS YOU.  :-[

 • Postime: 12234

#1308 ne: 28-07-2005, 18:46:31
pershendes Missin dhe Milanisten.... ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1309 ne: 28-07-2005, 19:43:02
Ky Lefty na harron ne te tjeret.  :P

 • Postime: 6975

#1310 ne: 28-07-2005, 19:48:16
: Pershendetje per..... loqkat e machorit :P

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1311 ne: 28-07-2005, 20:40:43
pershendes Missin dhe Milanisten.... ;)

Pershendetje edhe ty cuttie pie  :-[Pershendes:(po e filloj me cunat)
 Stalion-in  (t'ka hum vula ene s'te bi menia per motra po vec ke gruja 24/7 rrotaxhilja jote)

Stalone-n(cun per shpi je mo,puntor e t'gjitha t'mirat i ke lum gruja...)
 
Machor(shyqyr qe marove pushimet)

Webmaster24(ulerime sikur t'pashe verdalle ty sot?!)

Solisto(ti s'me the ca doje qe t'me beje avatarin)

Maestro(ca thote ky ore,t'paska rraf,n'loje me demek)

Tani me gocat:

Lisa(motra qe gjithmone kujdeset per te gjithe pjestaret e familjes) perq

Melsja(per rruge lum si ti)

Sweetness(sweet as ur name)


Missy (kunatollja shembulllllllllll)

Chikita(rrepsa pertej Xhorrxhit)

Thekthy(e shikon qe s'te kam harru mi?)


Unknown_girl(Nace nace kominace)

Bruna(Good mother for sweetness)

Shkodrane ta marrsha (shyqyr qe erdhe se e mori malli rrepsen per ty)

Xhan_xhan(Ty te pershendes me kengen xhan-xhan TH.D)

capkene(Ty dihet mo Capkenia Gaxhiuttttttt)

Gledis (Antare sherre thu ti,po s'me dukesh sherrxhie mua)

Pershendetje te gjitheve juve
Te me falin ato qe kam harru

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull

#1312 ne: 28-07-2005, 20:41:57
Nje pershenetje per mistrecen : • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1313 ne: 28-07-2005, 20:44:36
Ooopppsss

Harrova logelushin una

Fenks Emsi te pershendes dhe une ty(edhe pse s'erdhe ne shkolle sot  LOL)

 • Postime: 6975

#1314 ne: 28-07-2005, 20:44:43
shyqyr u befsh shpirt i vogel   perq ,,ene 10% me kane mbetur, ;)

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer

#1315 ne: 28-07-2005, 20:44:44
Unknown_girl  perq MistreciaTironse 

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1316 ne: 28-07-2005, 20:47:10
Ooopppsss u kujtova se harrova edhe disa

Pleshti & Rrushja ju pershendes juve te dy

Raldushi ke humb krejt ti Dusho

Monster girl qe ka ditelindjen neser edhe po pres ta uroj neser

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1317 ne: 28-07-2005, 20:47:41
Mistreckeeeeeeeee,  :-[ Vdeksha une per ty me amannnnnn. :lule :lule

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer

#1318 ne: 28-07-2005, 20:49:15
MistreciaTironse ke mo ? :P :P

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1319 ne: 28-07-2005, 20:51:09
Po edhe 2

Dolce kete e kam komshie dhe kam kohe pa degjuar nga kjo

Oj kojshie te pershendes kudo qofsh

Kondrapedali si t'harrova ty une ri?S'kam faj se deri n'Qanada qe je ti...

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull

#1320 ne: 28-07-2005, 21:43:21
Pse me prite ti mua?????
Une nuk erdha se kisha halle se nuk te gjeja prap si radhen e pare per muhabetin  e plazhit lol
Ej po e ke thek ne i cik sote ne plazh lol :P

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#1321 ne: 29-07-2005, 04:12:31
MISTRECE  te pershendes un ty shum shuuuuuuuuuuuuuuuuu um  

dhe nje pershendetje per monster girl meqe ka ditlindjen

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1322 ne: 31-07-2005, 05:01:22
Pershendes gjith qe dua e me duan........ perqBlertusheeee, Nilushe, Bruna, Marsi, Amela, Ena, Mistreceeee, ENEA, LINAVL, Ela tironce, Vlora, Gledis, Albooooliciousss, Ada, Hersianna, Lisa, AngelD, Ada el, Bjondina el, Dor-ina, Chikita Bonita....e gith motlat e mia te tjera ju dua shume te gjitha e ju puth fortttttttt :-*
p.s.,
per 2 viktimat qe sme duan.......le te pin uthull e thyfshin qafen :D

flm shummm edhe un te pershendes!šš

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1323 ne: 31-07-2005, 20:38:42
MISTRECE te pershendes un ty shum shuuuuuuuuuuuuuuuuu um


Hi te pershendes edhe une  :) :-[

 • Postime: 12234

#1324 ne: 01-08-2005, 18:59:34
Sot vetem e pershendes nusen.....lol ;)

Temat e fundit