Përshëndetje për... - 55 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 79474

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1350 ne: 09-08-2005, 13:07:05
Nje pershendetje per :  :)
 
Berni

 perq

thx per pershendetjen  ;)

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer

#1351 ne: 09-08-2005, 13:22:33
o burrrooooooooooooo, duhet te me pershendesesh mua ti apo te gjitha gocat e forumit ,pervec meje  :(

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1352 ne: 09-08-2005, 13:25:20
o burrrooooooooooooo, duhet te me pershendesesh mua ti apo te gjitha gocat e forumit ,pervec meje :(

hahahaaha sa shpejt u merzite ti un e pash si kalimthi temen e pash qe me kishe pershendetur dhe e pershendeta.

Dhe ty te pershendes shume vetem mos u merzit se keto gocat ketu jane shume xheloze dhe i behet qejfi kur merzitesh ti.

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1353 ne: 10-08-2005, 10:54:52
Nje pershendetje per Unknown girl, Hardlife, Mistrecen, Missin, Blunen, xhan-xhan Tilonce4life. :lule :lule

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1354 ne: 10-08-2005, 11:08:15
Sweety(nes) fenks

Po mommy-n duhet ta kishe vene te paren mi

Ububuja c'ke me heq sot ti  :-[

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer

#1355 ne: 10-08-2005, 14:10:34
hahahahahaha ok nuk do merzitem edhe pse une nuk beje as gje per inati  ;)

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull

#1356 ne: 10-08-2005, 16:03:03
Nje pershendetje per te gjithe antaret  e forumit :)

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1357 ne: 13-08-2005, 05:28:27
Ju pershendes nga Shkodra gjithve :)

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull

#1358 ne: 13-08-2005, 16:46:32
PERSHENDTEJE PER GJITHE ANTARET QE SI KAM PERSHENDETUR NDONJEHER :)

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer

#1359 ne: 13-08-2005, 18:54:55
Nje pershendetje per Unknown girl, Hardlife, Mistrecen, Missin, Blunen, xhan-xhan Tilonce4life. :lule :lule

flm SwEeTNeSs   :)

 • Postime: 567
 • Gjinia: Femer

#1360 ne: 13-08-2005, 19:57:22
flm per pershendetjet .. une e kisha pershendet daden Rab me bacin Brahim edhe tezen Mihane

 • Postime: 12234

#1361 ne: 14-08-2005, 11:21:06
Pershendetje per Spider 1-shin dhe Spider 2-shin... ;)

 • Postime: 567
 • Gjinia: Femer

#1362 ne: 14-08-2005, 12:18:27
o lefto njeshi jam por tash kam ber  2 jav qe jam ber anetar ...dhe flm per pershendetjet

 • Postime: 12234

#1363 ne: 16-08-2005, 19:11:10
E pershendes Lisen... :-*

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1364 ne: 16-08-2005, 20:02:56
 pershendetje per forumistat e pagjum per te gjith ata qe jan zgjuar

 • Postime: 1937

#1365 ne: 18-08-2005, 18:31:30
pershendetje per ...............?

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull

#1366 ne: 18-08-2005, 18:50:36
pershendetje per te gjithe antaret!!!!!!! :)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#1367 ne: 19-08-2005, 07:10:47
pelsendetje pel nanen e Selimit matan drinit..ene nanen e nanes shames matan Lanes ju thom qe i du sum dhe se jan tu flet gjum mbz nje kunj ...


oopsssssssss halova ene sokt e soset e folumit se jon florina nga tufina..paci nje weekend te bukul qafsha kadrien...

hiii  byeeeeeeee..

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1368 ne: 19-08-2005, 07:38:56
Nje pershendetje per :  :)

Tironce4Life
Xhan-Xhan
MistreciaTironse
SwEeTNeSs
Emsi
STALoNE_TIRoNC
Berni
Gjumashin
Fisnike
Hardlife
Machorin
Stripped

 perq

O shpirt thnx hun

:-*

 • Postime: 206
 • Gjinia: Femer

#1369 ne: 19-08-2005, 08:38:33
a po me pershendet mu kush  hmmmmm:

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1370 ne: 19-08-2005, 08:44:54
a po me pershendet mu kush hmmmmm:

pooo un ty te pershendes!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

 • Postime: 206
 • Gjinia: Femer

#1371 ne: 19-08-2005, 08:48:17
pooo un ty te pershendes!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

flm hun thash se spo me pershendet kush ketu  :lule

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1372 ne: 19-08-2005, 08:49:11
flm hun thash se spo me pershendet kush ketu :lule

ahahah a me ki mu!!!!!! ;) :)

 • Postime: 206
 • Gjinia: Femer

#1373 ne: 19-08-2005, 08:52:42
ahahah a me ki mu!!!!!! ;) :)

pooooooooo skam nevoj per te tjert haha perq muah

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1374 ne: 19-08-2005, 08:54:02
 :lule :-* :lule ahahha!!!
a po don kafe????

Temat e fundit