Përshëndetje për... - 58 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 83945

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#1425 ne: 29-09-2005, 18:10:34
Rrofsh Lefto :-[
Qofsh me jete e mbaresi o djale :)

p.s., Hugs 4 u  :-[

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1426 ne: 29-09-2005, 20:41:25
Pershendetje per te gjithe...
Ne vecanti Stalion qe u ba kohe pa fol :)

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1427 ne: 29-09-2005, 23:18:36
i pershendes une mamin, babin, motrat, niperit, mbesat, dhendrit, mixhallaret, hallen, tezet, dajen, mahallen, xhevatin, pasulin, hamzen, paluqin, magarin, hajvanin, xhevahiren, xhemilen, policin, mixhen rame, hallen rame, hajdutet, dhe plaqkitsit modern  :P

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1428 ne: 01-10-2005, 14:35:48
i pershendes une mamin, babin, motrat, niperit, mbesat, dhendrit, mixhallaret, hallen, tezet, dajen, mahallen, xhevatin, pasulin, hamzen, paluqin, magarin, hajvanin, xhevahiren, xhemilen, policin, mixhen rame, hallen rame, hajdutet, dhe plaqkitsit modern  :P

 LOL LOL Oh sa kam qesh....e bone si ai emisioni qe kemi pas ne shqiperi...si e kishte emrin..te Shijaku me duket...ku dilshin gjith katunaret me foto dhe pershendesnin te gjith mehallen...anonime nga durresi pershendet anonimin nga Durresi dhe i thote se e don shume

Une pervete pershendes zemlen time Arkandin...love you baby

 • Postime: 1406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1429 ne: 01-10-2005, 15:26:30
pershendetje te gjitheve
 u be shume kohe qe nuk ju kam pare dhe me mungoni
edhe pse me vjen pak keq qe shoqerise ketu nuk i bie ndermend nese jam gjalle apo kam shpetu nga vdekja por nuk ka rendesi
 do te doja tju pershendes te gjitheve pa perjashtim
 ju uroj  mbaresi dhe gjithe te mirat
 muahhhhhhhhhhhhhh per te gjithe ata qe me njohin
 
 

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1430 ne: 01-10-2005, 15:37:00
pershendetje te gjitheve
 u be shume kohe qe nuk ju kam pare dhe me mungoni
edhe pse me vjen pak keq qe shoqerise ketu nuk i bie ndermend nese jam gjalle apo kam shpetu nga vdekja por nuk ka rendesi
 do te doja tju pershendes te gjitheve pa perjashtim
 ju uroj mbaresi dhe gjithe te mirat
 muahhhhhhhhhhhhhh per te gjithe ata qe me njohin
 
 

Camarroke kush te harron ty lal as neve skemi pas shum koh per ne Internet kemi qen me pushime e di dhe vet ti kur ika nga elb shkova me nje shtet tjeter 4 dit kam qe kam ardhur ne Austri.

Si ke qene ti mire puna si po te shkon ja more doren apo jo  :)

Te pershendes shume  :)

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1431 ne: 01-10-2005, 15:40:27
I pershendes te gjithe forumistat qe me njohin  por edhe ata qe jane te rinje qe s'me njohin.
Une erdha nga vendlindja , me pelqeu por jo kur erdhi dita per tu kthyer...
Provimet i kam kryer me sukses dhe jam shume e lumtur.
Ju ftoj per kafe.
Tung!

 • Postime: 283
 • Karma: +0/-0

#1432 ne: 01-10-2005, 15:58:30
i pershnes te gjtih pa  perjashtime    rracialeeeeeeeeeeee eeeee  hehehee :P ^o)

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1433 ne: 02-10-2005, 05:24:17
nje pershendetje te vecant vetem per camarroke qe vertet e kemi len mas dore pak
un i kerkoj camarrokes falje publike

camarroke je goc njish lal

pershendetje te perzemerta

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1434 ne: 03-10-2005, 00:00:39
camarrokeee, nga behesh ti me?

Kisses & Hugs

 • Postime: 1122
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1435 ne: 04-10-2005, 17:32:10
camarrokeee, nga behesh ti me?

Kisses & Hugs

Abonentja e kerkuar mund te kete fikur telefonin, ose mund te jete jashte zones se mbulimit.
Ju lutem provojeni me vone :P
Ju flm

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1436 ne: 05-10-2005, 02:37:20
HaHaHa Indrit :)
Mesa shof sekretaria me paska ba lidhje gabim, se zilja te ra ty :D
Ksaj i thojn me vra dy zogj me i gur...edhe me e forta me te shiju ;)

Pershendetjeee...

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1437 ne: 10-10-2005, 11:29:49
Nje pershendetje per BLUNEN. :lule :lule .

P.S get online before i kick your @55.  :P

 • Postime: 283
 • Karma: +0/-0

#1438 ne: 14-10-2005, 09:41:26
Ju pershnes  tgjitve :)

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1439 ne: 14-10-2005, 09:43:14
I pershendes te gjithe antaret qe jan on-line dhe off-line ciao.

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1440 ne: 14-10-2005, 10:31:21
Ju pershnes tgjitve :)

flm Ita  :)

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1441 ne: 15-10-2005, 09:38:45
Per te gjithe shqipetaret kudo qe ndodhen :-)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1442 ne: 15-10-2005, 14:02:58
Pershendetje per Max  Borebardha  Ena Aida Misheli  Kacurrelsen Smajlit    Parloten  qe iu harrofshin te ligat       Tjeter  .......Berni  Lefter  Ibrahim  Scard   u  te gjithe  se nuk me vijne ndermend nicket  
Uuuuuuuuu A1  Chikiten    te gjithe te gjithe

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1443 ne: 15-10-2005, 14:05:34
 :-[...flm flm...edhe une te pershendes gjithashtu dhe i pershendes te gjithe me radhe...Relsen,Raldushin,Shkodrananne,Rrushen,Enushen,Lisen.. etj etj....Si dhe nje pershendetje per  per Max

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1444 ne: 15-10-2005, 19:43:20
pershendes gjith ata te cilet me kan pershendet dhe ata tjer te cilet sme kan pershendet  ^o) :D


ju uroj gjith te mirat ndersa per gocat e forumit  :puth

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1445 ne: 15-10-2005, 20:25:16
Aida, me qenka shkrep me te pershendet ty vetem sot, jo per gja po je besnikja e sofres shkodrane :)

(K)

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1446 ne: 17-10-2005, 04:31:26
Pershendes veten TIME LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1447 ne: 18-10-2005, 14:39:24
Akon - Lonely (43.8mb)


Ju pershendes te gjitheve me Video Klipin dhe ju deshiroje cdo te mire ne jete!

Me respekte Gjumashi!

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1448 ne: 18-10-2005, 19:35:56
/me Puc-Puc Gjumashin :)

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1449 ne: 03-11-2005, 17:35:10
Kam nje super pershendetje per besimtaret mosliman :-*

Pershum vjet festen tanve dhe gjithmone gzime pashi ne jeten tuaj !

Me rrespeket GleDis :)

Temat e fundit