Përshëndetje për... - 59 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 84186

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1450 ne: 04-11-2005, 06:18:01
pershendes gjith ata te cilet me kan pershendet dhe ata tjer te cilet sme kan pershendet  ^o) :D


ju uroj gjith te mirat ndersa per gocat e forumit  :puthflm schatz!!

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1451 ne: 04-11-2005, 21:13:52
LOLa, je rikthy n'forum ti moj?   ^o)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1452 ne: 05-11-2005, 08:58:09
LOLa, je rikthy n'forum ti moj? ^o)

po more une jam moti ne forum!! hehe!!

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1453 ne: 05-11-2005, 20:43:12
M'bahet qejfi maj kukull. Welcome Back!

Mpuq-Mpuq

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1454 ne: 06-11-2005, 07:20:39
M'bahet qejfi maj kukull. Welcome Back!

Mpuq-Mpuq

flm shummmmmmmmmmmmm!!šhehe kissssss

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1455 ne: 06-11-2005, 18:48:30
Kte 'Shummmm' e paske taman me shumice :D

Si duket dashnia, ti paska dyfishu gjanat (LoL) Se po baj hajgare.

Te pershendes|

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1456 ne: 06-11-2005, 18:54:40
Përshëndetje për... gocat e forumit   i dua shume jane sherbet per bakllava

Amela i love u

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1457 ne: 07-11-2005, 06:40:59
Përshëndetje për... gocat e forumit i dua shume jane sherbet per bakllava

Amela i love u

opoooooooooooooo sherbet ahah flm!!!!!! ahahahahahah e ti je bakllava e na sherbeti hehehe!!

 • Postime: 173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1458 ne: 07-11-2005, 08:49:09
edhe un pershendes  gjith gocat e forumit..

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1459 ne: 07-11-2005, 14:28:34
opoooooooooooooo sherbet ahah flm!!!!!! ahahahahahah e ti je bakllava e na sherbeti hehehe!!

 oooo  flm flm      etno sherbet ,, per ate dhe quhet bakllave ,,pa sherbet bakllavaja   do  ishte keks :P

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1460 ne: 07-11-2005, 14:46:33
oooo flm flm etno sherbet ,, per ate dhe quhet bakllave ,,pa sherbet bakllavaja do ishte keks :P


ahahahahahahhaahhah ahaahhahahaha une keks!! ahahahaha

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1461 ne: 07-11-2005, 14:51:25

ahahahahahahhaahhah ahaahhahahaha une keks!! ahahahaha

jo moj une keks , po mendoj pa sherbet  :P    po sherbeti po e ben keksin bakllave :P

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1462 ne: 07-11-2005, 16:02:53
machor, aj lav ju tu :D

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1463 ne: 07-11-2005, 16:21:32
machor, aj lav ju tu

uaauuuuu mi qove kranezet me kete qe the,, lav,, diqysh prej shpirti e the  :O :P  Amela ,,,,,,,, lav me more te lutem ;)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1464 ne: 08-11-2005, 06:36:26
jo moj une keks , po mendoj pa sherbet :P po sherbeti po e ben keksin bakllave :P


HAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHA oo i Trent je!!!! ajajajajajajaj

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1465 ne: 08-11-2005, 18:00:03

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHA oo i Trent je!!!! ajajajajajajaj


cka u be bre moter ,,,po e din dynjaja qe jam i ternt ti tash do ta kuptosh,,edhe fund i fundit ihere njeri tranohet ,,,le te mendojne ata qe ende nuk jane tranu,   qe do ta kalojne kete faze   oooo sa dhemb hahahhahahahha  oooo sa eshte veshtire  ooooo sa me dhimbsen  :P

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1466 ne: 08-11-2005, 19:04:25
Prej njatij shpirti qe kam dhe prej asaj zemre qe rreh vec per ty 'Aj lav ju mor' :D

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1467 ne: 08-11-2005, 19:24:18
Prej njatij shpirti qe kam dhe prej asaj zemre qe rreh vec per ty 'Aj lav ju mor' :D


kuuuuuuu ku  ja  kjo vajze me tranon krejt ,masanej po me thoni je trent,po qysh me duru mer po du me plassssssss,,ooooo zot merma  shpirtin nuk po muj me duru  mor,,,goca  po ju le testamentin kjo goce eshte katile,,,,

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1468 ne: 08-11-2005, 19:34:02
pershendetje per machorin kush te ka merzitur mer, pse iu thua katile vajzave ne forum

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1469 ne: 08-11-2005, 19:38:40
pershendetje flaka  ,,, :puth   euuuu moj flaka cka ishit kone je krijesa femer ,,na u kputem tuj bo plumba ,bomba atomike ,,,e  ju e kishit fjalen atomike  hahahhahahah sa naiv jane krijesa mashkull hahahhahaaa

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1470 ne: 08-11-2005, 19:47:06
pershendetje per machorin  Jojo: nuk eshte e vertet!!

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1471 ne: 09-11-2005, 10:47:13
pershendetje per te gjithe forumistet e forumistat...
respekt

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1472 ne: 09-11-2005, 10:57:18
faliminderit ibraim
pershendes SORELINEN  :lule

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1473 ne: 09-11-2005, 11:38:34
PERSHENDETJE PER TE GJITHE ATO QE NDODHEN NE FORUM NE KETO MOMENTE :pafshim

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1474 ne: 09-11-2005, 11:45:53
faleminderit flakazjarr...

Temat e fundit