Përshëndetje për... - 60 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 81781

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#1475 ne: 09-11-2005, 18:47:22
Meqenese kjo teme i dedikohet pershendetjeve ....mendova ta bej dhe une nje pershendetje miqesore per njeriun e vlerave dhe respektit  reciprok.
Gjumash kjo pershendetje te dedikohet ty my friend si njeriut me 1 qe ka forumi.
Gjithe te mirat ne jete nga RAKELA

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1476 ne: 09-11-2005, 18:51:50
pershendetje per lisa machori, lefteri, brahim, etj ne forum

ku jeni sot?

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1477 ne: 09-11-2005, 19:11:24
Une ktu jam per vte... :P

Pershendetje dhe per ty

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1478 ne: 09-11-2005, 19:16:45
pershendetje ina,,si je ina moj llokuamke,,

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1479 ne: 09-11-2005, 20:07:09
pershendetje goca

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1480 ne: 09-11-2005, 20:11:23
Pershendetje macok. :D LOL LOL

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1481 ne: 09-11-2005, 20:25:54
Pershendetje macok. :D LOL

hajt dhembet  qe mi nxer te kuptoj,, po pse po qeshesh nuk po te kuptoj :P
pershendetje lezet ,bukur u dukshe sot ,me floke te lidhura

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1482 ne: 09-11-2005, 20:51:45
ku e sheh machori ate goce me floket e lidhura, pershendetje per ju

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1483 ne: 09-11-2005, 20:53:30
kuuuuuuu ku  ja  kjo vajze me tranon krejt ,masanej po me thoni je trent,po qysh me duru mer po du me plassssssss,,ooooo zot merma  shpirtin nuk po muj me duru  mor,,,goca  po ju le testamentin kjo goce eshte katile,,,,

LoL

Po ca t'baj une tashi? Ti maj mren ndjenjat e mia te zjarrta qe ndjej?
I lav ju cmendurisht....edhe pls mos m'thuj mu qashtu 'katile' se nuk jam pasha kryt tand Jojo:
O Zot ruja shpirtin ktij, e ma fal mu!

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1484 ne: 10-11-2005, 13:47:30
pershendetje te gjitheve... pacit gjithe te mirat ne kete dhe boten tjeter...

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1485 ne: 10-11-2005, 17:32:28
pershendetje per shoqerine e re ketu ne forum :pafshim

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1486 ne: 10-11-2005, 20:51:43
kuuuuuuu ku ja kjo vajze me tranon krejt ,masanej po me thoni je trent,po qysh me duru mer po du me plassssssss,,ooooo zot merma shpirtin nuk po muj me duru mor,,,goca po ju le testamentin kjo goce eshte katile,,,,

LoL

Po ca t'baj une tashi? Ti maj mren ndjenjat e mia te zjarrta qe ndjej?
I lav ju cmendurisht....edhe pls mos m'thuj mu qashtu 'katile' se nuk jam pasha kryt tand Jojo:
O Zot ruja shpirtin ktij, e ma fal mu!

  kkkaaaaa    ka,,  po ti tashi me vraj mua me mire, se keshtu te vdes une cdo dite nga pak,, ja kete bej,,po si moj nuk je katile me vret kadale ,,ene kinezet habiten cfare mundimi i ben ti njeriut,  kkkkkkkuuuuuuuu  ku  ,,e lexoni mer ju forumiste te dashur kete Amela ca thot zotit,,luan me shpirtin tim,si machori me miun,,,  o Zot  aman te bej,, merma shpirtin ti e  mos ja le ne duarte e katiles

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1487 ne: 11-11-2005, 20:07:25
Ahahaha ti m'shkrin, me kenaq, me gezon dhe mi shton ditet e jetes. Je frymezim, inspirim qe se gjej kund tjeter :P Me je si oksigjeni ne nje dhome te mbytur ne pisllek :P Je t'aime mon amour. I love you babe, Ich liebe dich :D

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1488 ne: 11-11-2005, 21:26:10
sa katile qe je qeshesh me  njeriun duke vdekur,,, ti me mbyt kadale ,,,ti ma ke humbur gezimin nga fytyra,,,dhe ma pakson ditet e jetes qe edhe ashtu pak kane mbetur,,, je frymezim per cmenduri,,,  je inspirim si  te kcej prej avionit,,,,je oksigjen ne spital,,,,  me je love qe e harova dhe krijuesin  e lovit,,
Love is Love, I love my Love, My Love Is YOU,So I Love YOU!!.  

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1489 ne: 11-11-2005, 21:29:08
ma the mua perq

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1490 ne: 11-11-2005, 21:39:44
sa katile qe je qeshesh me  njeriun duke vdekur,,, ti me mbyt kadale ,,,ti ma ke humbur gezimin nga fytyra,,,dhe ma pakson ditet e jetes qe edhe ashtu pak kane mbetur,,, je frymezim per cmenduri,,,  je inspirim si  te kcej prej avionit,,,,je oksigjen ne spital,,,,  me je love qe e harova dhe krijuesin  e lovit,,
Love is Love, I love my Love, My Love Is YOU,So I Love YOU!!. 


:-* :-* :XX

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1491 ne: 12-11-2005, 09:30:12
 pershendetje per te gjith ju qe jeni e qe nuk jeni ketu tani ne kete dit te ftoht nentori

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1492 ne: 12-11-2005, 22:19:05
Ahhh Loviii, ti njof dhembet e rrembadhet! E di qe s'do arrij me pa dhembet ma te mushun se tujt (LOL)...ato fjale qe mu me japin fuqi me vazhdu me tej, me japin optimizem per ty. Ndjehem si nder re dhe gati per te fluturu..por jo vetem...me ty sigurisht :D Me shkaterron dhe me fundos ne nje det te mbushur me 'Amore' , por ndjej qe vjen direkt ne shpetim...te pres ty 'engjelli im mbrojtes'' Je gjithcka per mua! Besome!

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1493 ne: 12-11-2005, 22:46:19
Ahhh Loviii, ti njof dhembet e rrembadhet! E di qe s'do arrij me pa dhembet ma te mushun se tujt (LOL)...ato fjale qe mu me japin fuqi me vazhdu me tej, me japin optimizem per ty. Ndjehem si nder re dhe gati per te fluturu..por jo vetem...me ty sigurisht :D Me shkaterron dhe me fundos ne nje det te mbushur me 'Amore' , por ndjej qe vjen direkt ne shpetim...te pres ty 'engjelli im mbrojtes'' Je gjithcka per mua! Besome!

me fal por nuk kam fuci te besoj ,,e vetmja fuci qe me ka mbetur eshte te them ,,I'a vlen me mire ta shperdorosh rinine tende
se sa te mosh besh asgje me te,,,e tani  une kam nevoje te vdes ,, zot te lutem,,,,,

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1494 ne: 12-11-2005, 22:49:13
zot te lutem..... mos ta gjej gje machorin

pershendetje

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1495 ne: 12-11-2005, 22:55:57
zot te lutem..... mos ta gjej gje machorin

pershendetje

mos te lutem Flaka  me ler ,dua te shkoj  ,,kam nevoj te vdes

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#1496 ne: 12-11-2005, 23:00:03
nuk te le une jo,

se ti terhek kemben errshan (si thone te vjetrit)

me merr dhe mua pastaj  Jojo:

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1497 ne: 13-11-2005, 19:44:45
:-*  :XX

uaaaaauuuuu me jep besen  ;)

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1498 ne: 13-11-2005, 23:33:29
machor..kudo qe te shkosh nga mrapa me ke :P

Luv u tesoro :)

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1499 ne: 14-11-2005, 16:47:39
uaaaaauuuuu me jep besen ;)

Macok je ber shum i rrezikshem  :P

Temat e fundit