×
Hyrja
Profili

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 78845

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull

#1500 ne: 14-11-2005, 17:25:13
pershendes gjith gocat e forumit

 • Postime: 393
 • Gjinia: Femer

#1501 ne: 14-11-2005, 17:40:24
faleminderit korcari_usa

dhe une ju pershendes

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1502 ne: 14-11-2005, 17:43:42
Meqenese kjo teme i dedikohet pershendetjeve ....mendova ta bej dhe une nje pershendetje miqesore per njeriun e vlerave dhe respektit reciprok.
Gjumash kjo pershendetje te dedikohet ty my friend si njeriut me 1 qe ka forumi.
Gjithe te mirat ne jete nga RAKELA


Po te jem une 1.i forumit , ti do jesh dyshi ,se je cdo here pas meje! ;)

Te pershendes perzemersishte dhe kismet viti i ri na gjen bashke! :D

Te pershendes.
Gjumashi

 • Postime: 6975

#1503 ne: 14-11-2005, 18:39:59
machor..kudo qe te shkosh nga mrapa me ke :P

Luv u tesoro


me je bere hije  moj love  kur te lutesha ti me refuzoje ,,ja tani te kam kthyer shpinen ti mbrapa do qendrosh  pergjithmone  ,,love me te lutem ,nuk mundem pa ty besom,,njeriu pa hije free njeri , po ama une nuk dua te jem free,,,,
 
p.s berni nuk jam bere kam qene  :P edhe jo ma i rezikshem se ti ;)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1504 ne: 14-11-2005, 22:59:03
machor, lovii imeee aty me ke tashi (ne zemren time) sic t'kam une ne shpirtin tim :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1505 ne: 15-11-2005, 12:05:59
uaaaaauuuuu me jep besen  ;)
besen ta kam dhan oooooooooooooooooo se une shum te duuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuu, o mor djaliiiiiiiiiiiiiii iiii vogelllllllllll me ty jam dashuruuuuuuuuuu :D :-*

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1506 ne: 16-11-2005, 22:15:06
Ahahaha, Leonore!

- S'paska kthy pergjigje, i jan ba shume itesh :D Ahhh i shkreti e mbyti dashniaaa, disa e lypin me kembe te kalit...ktij i vjen si dhurate :P

Te pershendes ty!

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#1507 ne: 17-11-2005, 05:36:56
çka paska plas dashnija kendej nc nc nc :D
po kadale mos delni prej teme edhe ju ma....lol


pershendes perzemersisht GJITH me rradhe!
tash skam nerva te ua shkruaj gjithve emrat se shume jeni ;)

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1508 ne: 17-11-2005, 18:57:35
Ahahaha, Leonore!

- S'paska kthy pergjigje, i jan ba shume itesh  Ahhh i shkreti e mbyti dashniaaa, disa e lypin me kembe te kalit...ktij i vjen si dhurate

Te pershendes ty!
hahahahahah naqe
po na jena popull zemer gjan naqe ka ven me shumic e pakic....   po mos tju vin keq po jam une e para :P
Dhe une te pershnes :-*

Aida, flm per pershendetjen, gjithashtu te pershendes dhe une :)

 • Postime: 6975

#1509 ne: 17-11-2005, 19:32:23
uaaauuaaaauuu  uaaa  mosni keshtu goca ju lutem ,mbajeni rendin ka vend ne zemer dhe ne shpirt te machorit edhe per ato goca te bukura qe ende nuk kane lindur  lodhje: LOL
Aida  sa fillova me dobesue lovin per ty,thash me tradhetove kaq heret LOL po jo jo ,,,,

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1510 ne: 17-11-2005, 21:11:13
machor, a pret me i rendit ti vete..apo ti baj lamsh une tana? :P

Leonore, si 7 ne 13 si gjithmone mundohena me i xan vend kajher : 0 Krejt si rruges per velipoje, hajde hajde se ka vend boll...shkojme tu u shtrydh teshaash LOL

Aida, da-da dashniaaa, mi mori mend e mia :P A ke frike me shku te shpia? Se po i tham me te percjell kojshia? LoL

Ju pershendes ju treve! Jeni yvaaa!

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#1511 ne: 19-11-2005, 10:17:49
...PERSHENDETJE PER TE GJITHE FORUMISTSAT, E SIDOMOS ATA QE PO E LEXOJNE TANI.... :)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1512 ne: 20-11-2005, 05:27:37
...PERSHENDETJE PER TE GJITHE FORUMISTSAT, E SIDOMOS ATA QE PO E LEXOJNE TANI.... :)

flm!!špershendetje edhe per ty!!!!

 • Postime: 4261

#1513 ne: 20-11-2005, 05:49:22
Kjo pershendetje e mengjesit shkon per LOLen  ;) e cila po mundohet shum per ne  :)  hehehe

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1514 ne: 20-11-2005, 10:40:48
charlie vlla flm shummmm!!! kit pun e baj me shum qef flm!!! :-* :-* :-*

 • Postime: 4261

#1515 ne: 20-11-2005, 16:29:57
charlie vlla flm shummmm!!! kit pun e baj me shum qef flm!!! :-* :-* :-*

Jo  Pooo e di valla
« Editimi i fundit: 20-11-2005, 17:25:53 nga Kush trim »

 • Postime: 22
 • Gjinia: Mashkull

#1516 ne: 20-11-2005, 19:13:27
Përshëndes Administratorët e forumit, anërarët e forumit dhe të gjithë vizitorët e ksaj bote të ëndrave me sy çelë, e cila na mundëson të kalojm çaste të këndshme.
OoOoO kam edhe përshëndetje speciale për dikan që është specialeee, e jashtzakonshme, i hap krahët dhe të përshëndes shummmmmm shummmmmmmm qikaqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqq
dhe të dëshiroj mirseardhje perq . . . Don@ :lule . . .

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1517 ne: 20-11-2005, 22:47:44
Une pershendes ''Mistrece_Tironce'' qe me beri syte te shndrisin me rikthimin e saj :)

* Amela e puc fort dushen, t'kam zhemelllll

 • Postime: 38
 • Gjinia: Femer

#1518 ne: 21-11-2005, 06:45:48


Pershendetje te gjithevee ne forum

8oV@Ri falm shummmm per pershendetjeeeeee gjithashtu edhe per ty nje pershendetjeeeeee shum te madheeeeeeeee qikaqqqqqqqqqqqqq edhe mir se te kam gjet ne ket forummm shum te bukur.... ;)

 • Postime: 4261

#1519 ne: 21-11-2005, 08:14:21
Pershendetje edhe per ty Don@

 • Postime: 38
 • Gjinia: Femer

#1520 ne: 21-11-2005, 08:17:26
 

falm falm kushtrimi  :-)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1521 ne: 21-11-2005, 08:19:02
Une pershendes ''Mistrece_Tironce'' qe me beri syte te shndrisin me rikthimin e saj :)

* Amela e puc fort dushen, t'kam zhemelllll

Amela si me paske harruar mua sa cudie e madhe  :P

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1522 ne: 21-11-2005, 23:29:26
Epo ti e din qe je i pershendetur gjithmone, edhe pse nuk ta permend emrin :P

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1523 ne: 22-11-2005, 09:10:31
Epo ti e din qe je i pershendetur gjithmone, edhe pse nuk ta permend emrin :P

Per mua e ben pershendetje speciale ti  :P

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#1524 ne: 22-11-2005, 09:14:25
.... ;te gjithe antaret e ketij forumi ;)

Temat e fundit