Përshëndetje për... - 62 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 84336

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1525 ne: 22-11-2005, 10:35:55
flm shume, pershendetje edhe per ty VIP. :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1526 ne: 23-11-2005, 14:00:55
Pershendetje per ALL RRofshit sa malet a Prishtines    LOL LOL

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1527 ne: 23-11-2005, 16:10:16
Pershendetje per ALL RRofshit sa malet a Prishtines    LOL LOL
cilat male ,or ty tmarrte pusi.... :O

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1528 ne: 23-11-2005, 17:47:00
cilat male ,or ty tmarrte pusi.... :O

Mali i Germis mori edhe  ai esht mal  :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1529 ne: 23-11-2005, 17:50:13
 o popull shkipetar nje pershendetje te madhe nga un keni te gjith juuuuuuu  

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1530 ne: 23-11-2005, 22:14:50
 Përshëndetje për... gocat e forumit qe i kena per qejfi :lule  
p.s  Amela lamsh  ;)

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1531 ne: 24-11-2005, 21:05:25
Machor, e shef ti se sa fola une "sus'' - Tana? :P

Shifet, shifet se kush flet e ban leshin lamshin ashtu ligjin :D

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1532 ne: 24-11-2005, 21:23:11
 :O sus hahaahhahahahahhaha hahaa hajde moj kaihere ka barkafeja aty bene sus LOL

ne mendjen time shpaloj kujtimet nje nga nje ,,,ne njeren nga to e gjej tregimin per ty,,,a thua ku je ti ,,a thua ender ishe ti ,,,heeeeeeeej me mundon kujtimi per ty,,,netet pa ty me jane te gjata dhe pa fund ,,i ngjaj udhetarit qe ec dhe smerin askund ,,,aaaaa thua ku je ti aaaaaa thua ender ishe ti  heeeeeeej me mundon kujtimi per ty ^o)

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1533 ne: 25-11-2005, 15:55:38
Pershendes Machorin edhe i jap nje te puthme (ke faqja)  :P apo s'puthen macoket ke faqja?

Ka je si je loqka?

Tybe e kam lujt vallen e Rugoves dje qe veç ti e Lefter-i  mungonit.

Me i gjo m'hiqni trunin ju t'Kosoves se jeni si shtylla betoni,cuna t'gjate lale
Hmmmmmmm ka lezet

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1534 ne: 25-11-2005, 19:18:31

Tybe e kam lujt vallen e Rugoves dje qe veç ti e Lefter-i  mungonit.

Me i gjo m'hiqni trunin ju t'Kosoves se jeni si shtylla betoni,çuna t'gjate lale
Hmmmmmmm ka lezet
hahhaha...mi yllo po ku te mungonte po ky eshte si shtylle e betonit edhe na valle moj...... LOL...Neise neise po te jap nje te puthme prej qendres se zemres se je me te vertet njish dhe pazevendsueshme.... . :puth

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1535 ne: 25-11-2005, 23:14:13
machor s'futem ne klube e kafene, une vij te pershendes vetem te dashurin e zemres ktu, te pazevendesueshmin, unik ne qender te zemres (si tha ky siper LOL). Edhe sic e shef, mjer ajo qe futet ktu ne mes tone, se 'sus'...shhh :P

Salute pipell! Mistrece ma pac borxh i koment qe kam len per ty nga faqja 51 ;)

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1536 ne: 26-11-2005, 22:55:22
Pershendes Machorin edhe i jap nje te puthme (ke faqja)   apo s'puthen macoket ke faqja?

Ka je si je loqka?

Tybe e kam lujt vallen e Rugoves dje qe veç ti e Lefter-i  mungonit.

Me i gjo m'hiqni trunin ju t'Kosoves se jeni si shtylla betoni,çuna t'gjate lale
Hmmmmmmm ka lezet

aiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii le le  nane kush me pershendet  loqka  ,po machorat puthen ne buze o hic fare

a loqka  a ,,,,cka mje bere tinzake tybe bre loqka ,po luan me ndjenjat e mia LOL ene une nuk di moj valle me lujt, ashty shtylla elektrike jemi ne  te shkrim fare  :P    shpirt i love u  por tash me pak   LOL

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1537 ne: 26-11-2005, 23:04:14
machor s'futem ne klube e kafene, une vij te pershendes vetem te dashurin e zemres ktu, te pazevendesueshmin, unik ne qender te zemres (si tha ky siper LOL). Edhe siç e shef, mjer ajo qe futet ktu ne mes tone, se 'sus'...shhh :P

Salute pipell! Mistrece ma paç borxh i koment qe kam len per ty nga faqja 51 ;)
haiiiiii le le kaqurele eja eja ,,,,,,,

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1538 ne: 26-11-2005, 23:15:42
Aurora ;)

Kendojeeee edhe ifije se ma paske zanin si bylibyl :P Uhhh ca te shkoka :D

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1539 ne: 27-11-2005, 10:35:26
Une pershendes ''Mistrece_Tironce'' qe me beri syte te shndrisin me rikthimin e saj :)

/me e puc fort dushen, t'kam zhemelllll

I sa tulpppppppppp qe se kam pa kete une  :-[

Me fal mi po jam hallakat tani une  :(


Po ti qe mi thave syte muve kur ike ne Shqiperi? Edhe ate taven qe te kerkova ma solle ti mua?
Mil mil,s'ka gje se ke harru.

Sa bukur qe tingullon kjo fjala Dushe hehe i like it.

*Behet gati per te pelqafu Melen,po i ul krahet se Mela s'eshte online tani

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1540 ne: 28-11-2005, 06:56:59
Pershendetje per te gjithe , dhe Urime 28 Nënëtori :alb:

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#1541 ne: 28-11-2005, 08:48:28
hej ti qik apo nga je edhe si e ke ate emer te mire

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1542 ne: 28-11-2005, 08:58:04
Pershendetje per te gjithe, ashtu komplet si jeni.

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1543 ne: 28-11-2005, 09:39:13
Pershendetje per te gjithe, ashtu komplet si jeni.
OOOO FLM SHUNMMMMMMMMM!!

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1544 ne: 28-11-2005, 09:55:33
Ju pershendes shum gjithve dhe nga nje kiss per....
stalion, qe eshte ylli i formit (normale se ka marr nga motra vet, dmth nga mua :D).
Lisa
88
Raldin
machori
Berni
Max
Solist
Gjumashi
ibraim
MistreciaTironse
Miss vajze :-*
Kacurelsja :-*
Amela
Nexho-shabani
STALoNE_TIRoNC
dolce
*Ena*
AD
BESIMI
Hajduti_i_Zemrave
Borebardha
ELBASANLLIU
SmiLey
Elektra
Prishtinasja
cAmI
LinaVL
SwEeTNeSs
shorty
Aida
embelsira
Bruna Isolana
LOLa
jonikos
............ etj se spo zgjas ma shum se po lodheni tu lexu

Dhe si gjithmone amelsina ne fund... dmth Lefterin e kena amelsinen e forumit .. lol

JU UROJ TANVE GEZUAR 28 NANORIN!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1545 ne: 28-11-2005, 10:05:37
Invisibîle flm shum edhe un ty te per. :-* :-*

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1546 ne: 28-11-2005, 10:33:27
Mali i Germis mori edhe  ai esht mal  :P
hahahahahaaa
po edhe liqeni i germise njehet aty, ke mujt me shtu... :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1547 ne: 28-11-2005, 10:41:59
hahahahahaaa
po edhe liqeni i germise njehet aty, ke mujt me shtu... :P

Po veq  ti ke than cili MAL e une thash mali i  germis :P

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1548 ne: 28-11-2005, 10:44:36
Po veç  ti ke than cili MAL e une thash mali i  germis :P
po si mali si  liqeni, ato me ni paket hine o djale... :) ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1549 ne: 28-11-2005, 10:48:18
po si mali si  liqeni, ato me ni paket hine o djale... :) ;)

Ojjj qik boll ma se te rreha  LOL  hahahaahahaha

Temat e fundit