Përshëndetje për... - 63 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 81722

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1550 ne: 28-11-2005, 10:56:28
Ojjj qik boll ma se te rreha  LOL  hahahaahahaha
jo ti s'po m'rreh mu hiq, po po bohemi bashke e pe rrehim Machorin te tema e Prishtines Jojo: :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1551 ne: 28-11-2005, 11:03:00
jo ti s'po m'rreh mu hiç, po po bohemi bashke e pe rrehim Machorin te tema e Prishtines Jojo: :)


PO le  bre  hiqmu tina se kish koh mu marr me asi sene se atina veq  ni qen llaskuc mi ja lshu ai tutet

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1552 ne: 28-11-2005, 11:08:14

PO le  bre  hiqmu tina se kish koh mu marr me asi sene se atina veç  ni qen llaskuc mi ja lshu ai tutet
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
MOS FOL DEJ NESER... ohoho: LOL

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1553 ne: 28-11-2005, 22:34:02
/me i thot Mistreces te hapi deren e shporetit, se e ka rujt taven e krapit mrena ne furre me leter ari te mbeshtjedhur* :) Puc Dushen

Leonora, muaahhhhh, te pershendes naqe.

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1554 ne: 29-11-2005, 15:42:11
Ju pershendes shum gjithve dhe nga nje kiss per....
stalion, qe eshte ylli i formit (normale se ka marr nga motra vet, dmth nga mua
Lisa
88
Raldin
machori
Berni
Max
Solist
Gjumashi
ibraim
MistreciaTironse
Miss vajze :-*
Kacurelsja :-*
Amela
Nexho-shabani
STALoNE_TIRoNC
dolce
*Ena*
AD
BESIMI
Hajduti_i_Zemrave
Borebardha
ELBASANLLIU
SmiLey
Elektra
Prishtinasja
cAmI
LinaVL
SwEeTNeSs
shorty
Aida
embelsira
Bruna Isolana
LOLa
jonikos
............ etj se spo zgjas ma shum se po lodheni tu lexu

Dhe si gjithmone amelsina ne fund... dmth Lefterin e kena amelsinen e forumit .. lol

JU UROJ TANVE GEZUAR 28 NANORIN!!
e, Invinsible, edhe une e dua nje pershendetje...

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1555 ne: 29-11-2005, 19:19:25
poisonivy , nuk e kam pa per gja mos permendjen e emrit tan, thjeshte jan shum dhe eshte pak e veshtire ti kujtosh gjith..... gjithsesi te pershendes shum :-*

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1556 ne: 29-11-2005, 21:52:46
jo ti s'po m'rreh mu hiç, po po bohemi bashke e pe rrehim Machorin te tema e Prishtines

keni gjet machorin me re ,,po atij i mjafton i psssssssssss ene ai  ik :P kujdes mos te qelloj ne kater sy      ooooppsss desha te them ne kater mure ,,thone ti nxjer syte machori :P  

me qe ra fjala i pershendes macat e forumit ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1557 ne: 30-11-2005, 05:41:16
machorr shush se pos qenin ta lshoj ti e din tani qka te bon ai  LOL

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1558 ne: 30-11-2005, 10:13:49
poisonivy , nuk e kam pa per gja mos permendjen e emrit tan, thjeshte jan shum dhe eshte pak e veshtire ti kujtosh gjith..... gjithsesi te pershendes shum :-*
FLM, tani eshte me mire...
by the way edhe une te pershendes shumeeee :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1559 ne: 30-11-2005, 10:27:24
Une  e  pershendes poisonivy  se po ka qef shum  me  pershendet

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1560 ne: 30-11-2005, 10:29:28
Une  e  pershendes poisonivy  se po ka qef shum  me  pershendet
edhe une te pershendes ty charlie
se po ke qefe shume me mpershnet.... :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1561 ne: 30-11-2005, 10:31:15
ani......... ishalla kalon sa ma  buqur  ;)

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1562 ne: 30-11-2005, 10:51:56
Une  e  pershendes poisonivy  se po ka qef shum  me  pershendet
edhe une tpershendes ty charlie,
qe po ke qefe me m'pershendete mu

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1563 ne: 30-11-2005, 18:46:51
Pershendetje per  Lisen(se u bo e heshtur dicka)   per motren e vet Milanisten(se na kalon shpejt leto dit mduket nga festat spo ka kohe me na pa) LOL...edhe edhe  Smiley te ciles me endje ia lexoj te gjitha shkrimet......Sonte pata ndermend vetem Tironset...... ;)

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1564 ne: 30-11-2005, 18:47:57
Ahhhhhhhh ske faj ti more kopuk,, po pse une nga Kina jam? apo i ke me çuperinat.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1565 ne: 30-11-2005, 18:48:03
By the way....nese e shef dikush Miss Vajzen t'i thot 'na vjen nojhere se na ka mar malli per te..... ;)

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1566 ne: 30-11-2005, 18:49:40
Meqe ra fjala, ku behet ajo miss vajza, se heren e fundit e cova per misra.

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1567 ne: 30-11-2005, 18:55:36
Une kam nje pershendtje speciale.
Ata jane:

Shamehedinin
Rrufikun
Bahullin
Manushaqen
Buqen
Sabrijen
Aqif Kopertonin me gjithe gruan e tij Aqife Komardarja.
Mahmutin
dhe Mazllum Bidoni.

Ahh se desh harova me kryesore, nje shoun tim spanjoll, e kisha shok ne lufte,
Emri i atij eshte: Eldiosancedelmarino guerrahostinos
Mbiemri: Loca

Eldiosancedelmarino guerrahostinos Loca

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1568 ne: 01-12-2005, 07:32:43
ani......... ishalla kalon sa ma  buqur  ;)
ani paq e edhe ti kalofsh sa ma buqur, buquroshi i tetes. :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1569 ne: 01-12-2005, 17:57:45
Ahhhhhhhh ske faj ti more kopuk,, po pse une nga Kina jam? apo i ke me çuperinat.
hahahahha...plako per ty nje pershendetje ,,speciale,, e kam mor...ngdale iheres se po e pres weekendin kam me te bo nje surprize......lool

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1570 ne: 01-12-2005, 18:24:36
: Përshëndetje për... Invisible me nje puthje :-* te lehte ;)

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1571 ne: 01-12-2005, 22:47:18
Lovi tesh po ti zhguli mustaqet!

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1572 ne: 02-12-2005, 23:38:32
Lovi tesh po ti zhguli mustaqet!

hahhahahahahaa  LOL  o zot ska met me pershendet edhe lehte
\
\e pershendes Amelen rende aq rende sa ti del shpirti   :engjell:  jarebi

I'a vlen me mire ta shperdorosh mustaqet
se sa te mosh besh asgje me te      
 
 
 
   :P

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1573 ne: 03-12-2005, 09:37:20
Pershendetje forumista, qa ka t'3 sot. qe une me ni projekt, tu e pergatite se kam te henen ta prezantoj, ju...???
Ne vecanti e per shendes:
Charlie
Machor
shorty
Aida
Ibraim...etj
 po Cooldanser s'di qa o hup krejt se....

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1574 ne: 03-12-2005, 14:19:31
: Përshëndetje për... Invisible me nje puthje :-* te lehte
dhe une te puth ty let e let :) :-*

Temat e fundit