Përshëndetje për... - 64 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 89170

 • Postime: 1270
 • Karma: +2/-0

#1575 ne: 03-12-2005, 20:20:35


Me ikyt bukuroshen ketu pershendes Gjumashin.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1576 ne: 04-12-2005, 09:36:35
Seni Seviyorum....Flm flm shume per pershendetjen, dhe ishalla nuk e shef njera kete pershendetje, se do bahet xheloze! LOL

Nejse une pershendes te gjithe qe me urrejn dhe me kan inat! :D

Ika se u lodha, bye dhe bofshi qef.

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1577 ne: 04-12-2005, 19:51:54
ueeeeeeeeeeee kush mpaska pershendetur haj medet Poisonivy  hajt po pajtohemi  edhe pse ju jeni kokforta  :P te pershendes me nje lule dhe nje puthje :lule  edhe spo qysh po diqysh po ndjej per ty LOL

e pershendes dhe dolcen se na u be per mall dreqja

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1578 ne: 04-12-2005, 20:29:30
Pershendes lovin..../me merr kordelen, do ja baj bishtalec mustaqet ktij, kshu si ja ka nis :P

Gjumasho ajo pershendetja jote me drejtohej mu 'Te urrej me shpirt' prandaj :P

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1579 ne: 04-12-2005, 20:44:20
he moj love  ende ke frike nga e shkruara e zotit ,po une nuk kam faj qe keshtu paska shkruar zoti ,ti dhe une te vuajme perjete,ene masanej shume ndjenje e mire apo,,,po harova qe ti je katile nuk ke ndjenja,une  po vuaj ,ti po qeshesh ,,une te dua ,,ti pshuresh duke qeshur,,une vdes per ty ,,ti thua ,mos aman LOL LOL

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1580 ne: 05-12-2005, 11:36:59
ueeeeeeeeeeee kush mpaska pershendetur haj medet Poisonivy  hajt po pajtohemi  edhe pse ju jeni kokforta  :P te pershendes me nje lule dhe nje puthje :lule  edhe spo qysh po diqysh po ndjej per ty

e pershendes dhe dolcen se na u be per mall dreqja
haj medet je vete,
po na s'jemi idhnu asnihere, ty pusi tmarrte se s'din me notu.....
e flm shume per lulet, qe edhe ti ja nise me ma zbute zemren....diqysh...
'jena idhnu, dojna mu pajtu@ ama gishtin hajt_ktu:

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1581 ne: 05-12-2005, 19:25:21
une jam haj ,,ti je medet :P,,mire e ke tybe ,ne oqean nuk mytna ,me nje filxhan mytna LOL sdi qysh veq diqysh po kismet ;) jo moj juve me ju dhane gishtin je e merni krejt doren njerit,ja po ta jap nje puthje :-*kete mere ndaq mos ma kthe,,,,,

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1582 ne: 06-12-2005, 15:03:59
une jam haj ,,ti je medet :P,,mire e ke tybe ,ne oqean nuk mytna ,me nje filxhan mytna LOL sdi qysh veç diqysh po kismet ;) jo moj juve me ju dhane gishtin je e merni krejt doren njerit,ja po ta jap nje puthje :-*kete mere ndaq mos ma kthe,,,,,
eeeeeeeee, valla puthjet ruj se tduhen, me sa pashe te tema' A degjuat se...'
e hajde perhajer, masi qashtu puna, se pa t'sha s'e kisha lone, machor breeeee...

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1583 ne: 06-12-2005, 16:40:39
mos  ja  prishni tripin poisonivy se  ju shkeliii ^o)

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1584 ne: 06-12-2005, 20:20:31
eeeeeeeee, valla puthjet ruj se tduhen, me sa pashe te tema' A degjuat se...'
e hajde perhajer, masi qashtu puna, se pa t'sha s'e kisha lone, machor breeeee...

o fol bre LOL se mplase bre,,  edhe hajde bre sham ihere ;)
charlie mos shkel bubreca :P


pershendes Tolinden,  dhe  Anonimus,

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#1585 ne: 06-12-2005, 23:14:08
Pershendetje per  Lisen(se u bo e heshtur diçka)   per motren e vet Milanisten(se na kalon shpejt leto dit mduket nga festat spo ka kohe me na pa) ...edhe edhe  Smiley te ciles me endje ia lexoj te gjitha shkrimet......Sonte pata ndermend vetem Tironset......

U futa te shikoj a eshte kujtuar njeri per na ...po qeka kujtuar Leftoja ..nuk ma priste mendja se mendoja do ti kete mbetur hatri qe nga synetlliku (qe thoni ju ma preva me shume sec duhej) nejse mo muhabete qe nuk bohen mes forumit :D LOL
Te pershendes yll shnet e pare jarebi  perq

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#1586 ne: 08-12-2005, 17:50:05
...edhe edhe Smiley te ciles me endje ia lexoj te gjitha shkrimet......Sonte pata ndermend vetem Tironset...... ;)

Awww... you're so kind :-[
It's the best compliment I've ever received in this forum, flm shume :engjell:
Te uroj gjithe te mirat Lefter ;-)

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1587 ne: 08-12-2005, 18:35:04
o fol bre LOL se mplase bre,,  edhe hajde bre sham ihere ;)
charlie mos shkel bubreca :Pnejse, tshaj tjeter here, nese tnxo, se ti i shpejte,...

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1588 ne: 08-12-2005, 23:32:27
pershendes te gjithe ato qe me kane harruar :( :) ja kalofshi mire festat

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1589 ne: 08-12-2005, 23:37:20
Ste ka harruar njeri.

Mire se u riktheve. :)

 • Postime: 473
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1590 ne: 09-12-2005, 01:50:21
nje pershendetje per te gjithe...

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1591 ne: 09-12-2005, 05:04:57
un pershendes popullin,partin laboriste,edhe nenen parti ppsh..gjithashtu pershendes skenderbeun edhe kalin e tij.. :)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1592 ne: 09-12-2005, 18:04:01
un pershendes popullin,partin laboriste,edhe nenen parti ppsh..gjithashtu pershendes skenderbeun edhe kalin e tij.. :)


Stalion, where the hell have you been man?!? Na e ke thare syrin, o i uruar! :P

Hajde, te pershendes! perq

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1593 ne: 09-12-2005, 19:29:21
Ju pershendes ju te dyve me siper :-* :-*

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1594 ne: 09-12-2005, 23:46:24
 :-[ aaaawwww Shkodrane, edhe une te pershendes ty hunny!!!!! :lule perq

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1595 ne: 11-12-2005, 04:05:28
pune yllka beratse pune.. ;) edhe un ju pershendes shume ty dhe motren time qe e kam kingeeeeee dhe qe e dua shume.. perq perq

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1596 ne: 11-12-2005, 04:13:42
pershendes gjith ata qe me kane pershendet dhe ata qe me kan harruar :D

ju uroj gjith te mirat! vajzave nga nje  :puth

p.s.: moj kinge ca ban moj ti me keta nofkat se me cmende LOL
cdo vizite qe vi ne forum ti ke tjeter nofke lol 

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1597 ne: 11-12-2005, 06:49:21
dhe une te dua shum shum vllai perq

Aida hahhahaha jo moj naqe po i nrroj se jam shum e kerkume LOL (rroft modestia) e kshu bela e kan ma te veshtir me me gjet :D
manej i la, i la dy fjal sa per shej...ate Vetvetia se ndryshoj shpesh lol

 • Postime: 3056
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1598 ne: 11-12-2005, 08:12:15
ju pershendes te gjithve

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1599 ne: 13-12-2005, 00:33:57
Pershendes dyshen Stalion & Aida, qe u be kohe pa fol...
Uroj te jeni mire *KiISsSsS*

Pershendes kte shtremen siper qe ma mban vedin per Kinge pale :P
Puc kuklle :)

Temat e fundit