×
Hyrja
Profili

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 78829

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#1600 ne: 14-12-2005, 05:22:50
Pershendes dyshen Stalion & Aida, që u bë kohe pa fol...
Uroj të jeni mirë *KiISsSsS*


flm naqe edhe une te pershendes shuuuuum  :puth :lule
te uroj gjith te mirat!


pershendetje edhe juve tjereve :)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1601 ne: 14-12-2005, 05:59:35
Pershendes ate njeren dhe ate njerin.  ^o)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1602 ne: 14-12-2005, 08:09:10
tung pershendetje per shok te mi qe jan ne sofren e gjakoves!!!!!
ju dua shummm

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1603 ne: 14-12-2005, 09:25:10
LOLA xhan , gjithashtu edhe une te pershendes shum!!!  :-* :-*

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1604 ne: 14-12-2005, 14:05:38

Pershendes kte shtremen sipër që ma mban vedin për Kinge palepo mire maj naqe i fije e shtremt jam po pak ama :D manej thash po i baj qefin vedit :P
te pershendes dhe ty :*

 • Postime: 6975

#1605 ne: 14-12-2005, 19:27:48
pershendes gocat qe kane me ardhe  :P edhe pershendes motren  qe e kam xhan  lola i love u xhan ma qet i caj te zi andej ;)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#1606 ne: 16-12-2005, 04:41:16
Përshëndes dyshen Stalion & Aida, që u be kohe pa fol...
Uroj te jeni mirë *KiISsSsS*

Përshëndes kte shtremen sipër që ma mban vedin për Kinge pale
Puc kuklle

pse gjall je moj AMELA un kujtova se te perpiu nai cun kanades dhe te futi ne thes..pupupupu te pershendes shume dhe uroj te jesh mire gjithashtu.. perq

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1607 ne: 16-12-2005, 11:17:08
Pershendes Borebardhen !!!!  :-* :puth :lule

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull

#1608 ne: 05-01-2006, 21:48:35
Pershendetje per Prishtinasen. :) :lule

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull

#1609 ne: 08-01-2006, 13:16:19
pershendetje per te gjithe  :P  e me se shumti Jonen

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1610 ne: 09-01-2006, 17:13:45
Ka kohe qe nuk kam qen ketu ne forum me
dhe per at pata deshir ti pershendes te gjithe antaret e forumit !!!!

Sidomos Aiden, Scard, Lolen, Bernin, Sensitivin, Borebardhen, Lefterin, Elektren, Machorin,Ibraimin,Cooldancer,spider 2 etj. etj.  :-* :-* :-*

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull

#1611 ne: 10-01-2006, 15:50:07
te pershendes edhe ty Dafina :)

 • Postime: 6975

#1612 ne: 10-01-2006, 21:35:38
prishtinase  te pershendes nga loqka e shpirtit dhe te puthi nga loqka e zemres,, ;)  edhe hajt shko atje qitma i caj te zi :)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#1613 ne: 11-01-2006, 11:42:15
pershedetje per te gjithe...
respekt

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer

#1614 ne: 11-01-2006, 12:29:24
Përshëndes Borebardhen !!!!


Pershendetje te madhe per ty Prishtinase :-* :puth :lule te kam shume xhan

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer

#1615 ne: 11-01-2006, 12:35:05


Pershendes vellain tim qe eshte me i miri ne bote , pershendetje Ibraim dhe gezuar festen e kurban bajramit :lule

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1616 ne: 12-01-2006, 12:43:13
Pershendetje per borbardhen dhe Parloten  :)
uh se harrova dhe per Nafijen  :P  :lule

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1617 ne: 12-01-2006, 14:32:19
Ca te bej une qe me harron ti mua?!  :-[


Anyways, edhe une te pershendes ty!  P.S I haven't been online because I've been busy with colleges and stuff! I'll call you when I have time! ;) I'll see you later hun!   :lule

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1618 ne: 12-01-2006, 16:58:33
Ju pershendes te gjitheve  :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1619 ne: 12-01-2006, 17:03:07
Ca te bëj unë qe me harron ti mua?!  


Anyways, edhe unë te përshëndes ty!  P.S I haven't been online because I've been busy with colleges and stuff! I'll call you when I have time!  I'll see you later hun!  
e moj hun e,te drejte ke...  :P
thuaj me mire I'll call you kur e kam free  LOL :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1620 ne: 13-01-2006, 00:00:12
E pra eeee, e ke mesur keshtu?!  :P
Love ya! ! ! ! ! ! ! !    :-*     :lule

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1621 ne: 13-01-2006, 01:36:59
edhe une te dua shume  :)  :lule :-*

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1622 ne: 21-01-2006, 16:46:05
pse gjall je moj AMELA un kujtova se te perpiu nai çun kanades dhe te futi ne thes..pupupupu te përshëndes shumë dhe uroj të jesh mirë gjithashtu.. perq

Jo shyqyr, akoma jam jashte rrezikut...
Te pershendes dhe te uroj nje vit te mbare e plot suksese!!

Nje pershendetje dhe per gjithe tjeret gjithashtu...

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1623 ne: 22-01-2006, 06:12:57
Pershendes anetaret e vjeter te forumit si Stalion, Miss Vajzen, Lefterin, Ibraim, Enen, Erlehten, Borebardhen, Amelen, Bernin, MAX, Raldushin, Shkodranen, 88, Stalonen, Machorin, DJ Pleshtin, Camaroken edhe te gjithe te tjeret.

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1624 ne: 22-01-2006, 08:34:24
dhe une te pershendes shum ty :puth

po gjithashtu dhe gjith te tjeret...

Temat e fundit