Përshëndetje për... - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 86728

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 17-11-2004, 14:51:06
 camarroke te falemnderit per pershendetjen edhe une ju pershendes te gjithve camarroke lisa lozonjarka shqiptarja e te tjerat qe nuk po mund te ju permendi emrat por mos mu zemroni goca ju lutem se ju dua shum, kurse nga qunat bernin stalion fizi_cool  draculen qe ka humbur krejt e te tjeret <>

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 17-11-2004, 21:59:53
Faleminderit per pershendetjen Camaroke.  
 :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 17-11-2004, 22:04:46
Se mos me pershendet kush mu e.................. ..!
Kujdes!
:P

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 17-11-2004, 22:20:07
Se mos me pershendet kush mu e.................. ..!
Kujdes!
:P


Angeldeviled po po te pershendeta un ty a so me japesh gje kete  :'( fytyr ti.
Sepse kohet e fundit me dukesh pak si e merzitur.
Edhe po ishe ti e merzitur i ter forumi eshte i merzitur.

Kjo eshte per ty shpresoi te te bei te qeshesh.

[attachment[/attachment]

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 17-11-2004, 22:24:39
Mos me thuj se hahet ajo gjeja se u shendosha vetem duke e pare!
:P
Po bie shi!
Ju puf te televe!
She nuk po shkruj emra se me duhet te bej copy paste tere listen e anetareve!
:D

#530 ne: 17-11-2004, 22:28:00
Pershendes :

1.Smiley, qe e kam cdo gje ne jete.
2.bebilogel, qe eshte si shpirt.
3.M A X, shefin qe shyqyr qe e kemi.
4.Amela, qe eshte e embel si mjalta.
5.LinaVl, vajza me e mire dhe me e qet.
6.Maestro, qe ja do te behet si Pavaroti.
7.AD, djall diten dhe engjull naten ;).
8.Staloni. qe me pershendet cdo her.
9.Shkodranja, qe eshte yll.
10.Te gjithe ata qe me pershendesin dhe i pershendes.

Ju pershendes me kete foto.

 :pafshim

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 17-11-2004, 22:31:52
Faleminderit per pershendetjen Gumashi.  
Kjo eshte per ty  
:perqafim :X :-* :perqafim :X :-* :perqafim

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 17-11-2004, 22:32:21
o ca kam pa o ca kam pa............
Smiley cdo gje ne jete???
:o :o :o
Ne fakt nuk u habita me kete!U habita cne une engjell naten?
:D

 • Postime: 437
 • Karma: +0/-0

#533 ne: 18-11-2004, 00:12:23

 nejse une dua te pershendes patriotet  e mi mo: Ace,Maxi, Berni , Fizi,Iliri, etj :puth
Edhe une ty te pershendes shume Patriotja ime ;).....

P.S  FLM SHUME   :puth

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 25-11-2004, 20:09:37
Ju pershendes qe te gjithve :pafshim :pafshim

#535 ne: 25-11-2004, 20:24:58
Dhe nje pershendetje nga ana ime per te gjithe forumistat :lule

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 25-11-2004, 20:26:01
Pershendetje KALAMAJA........... .............
A ju kishte marre malli per mu?
:D

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 25-11-2004, 21:01:16
Kesaj here pershendes vetem
             

                 

                       :lule F   I   Z   I  N  :lule

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#538 ne: 25-11-2004, 22:52:02
Une ju pershendes teGJITHEVE dhe ju puth ne balle se vertet me keni munguar disa dite...

 • Postime: 437
 • Karma: +0/-0

#539 ne: 25-11-2004, 23:18:54
Kesaj here pershendes vetem
             

                 

                       :lule F   I   Z   I  N  :lule


Ohhhhhhhhh     :love:

Edhe une e pershendes vetem

  :love: TOLINDEN  :love:

P.S Mos  u idhnohi se ata e kam ne zemer  :lalala

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 26-11-2004, 00:07:24
pershendes te gjith por nje perjashtim te vogel e kam per familjen time te mrekullushme.. :perqafim

Lisa :perqafim
shkodranja :perqafim
milanistja :perqafim
rosela :perqafim

dhe plaken time si mi keputi gjunjet fare  :) :love:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 26-11-2004, 00:10:31
vellacko :puth

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 26-11-2004, 00:10:55
tani e ka rradhen miqt e mi.. :pafshim

camarrokja :perqafim
linda :perqafim
ad :perqafim
ita :perqafim
smiley :perqafim

berni
fizzi
gjumashi
john

etj etje qe tani nuk po me kujtohen.. :pafshim

 • Postime: 745
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 26-11-2004, 00:13:53
thank u :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 26-11-2004, 00:15:41
stalion hiqi duart se me behet burri xheloz
:D

 • Postime: 283
 • Karma: +0/-0

#545 ne: 26-11-2004, 00:36:26
tani e ka rradhen miqt e mi.. :pafshim

camarrokja :perqafim
linda :perqafi
ad :perqafim
ita :perqafim
smiley :perqafim

berni
fizzi


Stalion  fenx  je njesh  eve una  te pufi  folt  folt   muahhhh :puth

gjumashi
john

etj etje qe tani nuk po me kujtohen..


#546 ne: 26-11-2004, 00:42:20
Te pershendes dhe une Staloni,

 :pafshim       :pafshim

#547 ne: 26-11-2004, 11:53:11
Pershendes Blerinen e Camarroken me qene se ju kam dhe patriote :puth :puth

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 26-11-2004, 11:57:45
Te pershendes dhe un Berni  :perqafim :perqafim

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 26-11-2004, 12:30:40
duhet te filloj te hap dhe une listen.nejse si dite e par sot
pershendes
shqiptaren
roselen
shkodranen
fionen
angeldeviled
blerinen
lisen
bernin
 :-* :-*

Temat e fundit