Përshëndetje për... - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 86730

 • Postime: 1406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 26-11-2004, 12:40:58
meqenese u be kohe e gjate qe nuk po merrena vesh me njoni tjerin  desha me pershendet ene una :
 ne radhe te pare nga inati staliones  :lalala
 patriotet  e mi : muahhhhhhhhhh gjithe elbasallinjte
pastaj cucat: blerina, lisa, just me, zhade, tolinda, angel, shtrigen, etj :puth :lule
 berni, ulerima, max, gjumashin, cami, fizi muahhhhhhhhhh
stalione ,te kam inat   :perqafim muahhhhhhhhhhhhh
 ace qe eshte zhduk pa len gjurme muahhhhhhhhhhhhhhhh
 bernin qe kemi si rrush :perqafim
 dhe pershendetje edhe atyre qe jane ne forum dhe nuk i njoh.
 ju shkofte dita e mbare ;)

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 26-11-2004, 13:43:29
FLM Camarroke dhe un ju pershendes te gjitheve se te filloj me emra harroj ndonje dhe i ngel hatri kot po me mire te gjithe me nje vend :lule

 • Postime: 745
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 26-11-2004, 14:04:42
duhet te filloj te hap dhe une listen.nejse si dite e par sot
pershendes
shqiptaren
roselen
shkodranen
fionen
angeldeviled
blerinen
lisen
bernin
  :perqafim :perqafim :perqafim
 :

 • Postime: 50
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 26-11-2004, 14:50:50
Edhe une shfrytezoj rastin te pershendes ketu:

Stalion
fiona
shtriga
berni
MAX
angeldaviled
Sineri
Gjumashi
rosela
shkodranja

 :)

Shqiptarja... ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#554 ne: 26-11-2004, 14:56:58
askush pos camarrokes nuk me pershndeti mua njeri qe ka koh q jam une ketu ani ani se ju tregoj un juve kur te ju takoj kurse une ju pershendes TE GJITHVE DHE JU DUA SHUM hej goca edhe juve ju dua por edhe qunat

 • Postime: 50
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 26-11-2004, 15:00:21
 cami....une te pershendes, per te rregulluar gabimin qe paskam bere me larte!!!! ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#556 ne: 26-11-2004, 15:03:14
edhe pse pak me vones e pranoj pershendetjen tende o shqiptarja se je me te vertet shqiptare ketu ne forum edhe un ty shum shum te pershendes

 • Postime: 1419
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 26-11-2004, 18:12:28
DHe un po i pershendes njeher djemt me te mire te forumit
Berni
GJumashi
stalion
Max
DHe embesiren per ne fund............... ..............gocat
AD
Lisa
zade
smiley
dhe bukuroshen e forunit QUEEN

#558 ne: 26-11-2004, 18:33:58
Pershendes ato qe me pershendesin, dhe ato qe do me pershendesin.


Ja kalofshi sa me mire!

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 26-11-2004, 18:36:11
Pershendetje per vllackon me nuse dhe kusheriren tim :puth dhe dy motrat :puth :puth :D qe jan familja qe kam ne forum :occ
dhe gjith juve te tjerve
shqiptaren
shtrigen
bernin
gjumashin
Ad
MAX
zhade
queen
ulerima_u :perqafim
e gjith te tjerve qe jeni te pranishem ne kte forum :pafshim

« Editimi i fundit: 26-11-2004, 18:37:38 nga Shkodrania »

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 26-11-2004, 19:21:02
une pershendes ne vecanti

Bernin (ne vecanti)  :perqafim :perqafim
gjumashin :perqafim :perqafim
stalion  :)
bebilogel (ne vecanti) :perqafim

per te tjeret (me vjen keq)

#561 ne: 26-11-2004, 19:24:28
flm Shkodrania flm Dorina dhe juve jeni te pershendetura :lule

#562 ne: 26-11-2004, 19:27:23
DHe un po i pershendes njeher djemt me te mire te forumit
Berni
GJumashi
stalion
Max
DHe embesiren per ne fund............... ..............gocat
AD
Lisa
zade
smiley
dhe bukuroshen e forunit QUEEN

FLM Johny :)

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 26-11-2004, 21:17:54
Une pershendes ate gocen me emer Shqiptarja. E paska avatarin si Margarita Tutulani (heroine)  <>


Patriote goca.  ;)  
Edhe Gjumashin se eshte cun i respektushem.  :occ

#564 ne: 26-11-2004, 21:59:03
Pershendes Dor-ina dhe Shkodranja me nje  :perqafim   :puth
 
Kurse Maestron e pershendes me ''The Blue Danube Waltz  - Strauss'' • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 26-11-2004, 22:38:37
Pershendes:
"copy paste Listen e Anetareve"
:D

#566 ne: 26-11-2004, 22:46:37
uN pershendes anetaren e tret nga numri i postimeve ne forum :puth

:D

 • Postime: 437
 • Karma: +0/-0

#567 ne: 27-11-2004, 00:44:29

 , fizi muahhhhhhhhhhEdhe une ty pe te pershendes shume Camarroke, edhe MUAHHHHHH  :puth shumeeeee........


P.S  Tjeret mos u hidherohi, se Camarroken e kam shpirt  :puth :lule

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 27-11-2004, 01:40:38
une pershendes ne vecanti

Bernin (ne vecanti)  :perqafim :perqafim
gjumashin
stalion 
bebilogel (ne vecanti)

per te tjeret (me vjen keq)
flm  :perqafim si kukull ishe dhe mos me qesh se e meriton ate komentin tek fotoja.. :) :perqafim

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#569 ne: 27-11-2004, 01:44:10
shqiptare  :perqafim
camarrokja :perqafim
motra  :perqafim
edhe shtrigen me sa duket e paska sjell koken knejna.. :perqafim

flm te gjithave per pershendetjen.. :perqafim

johni..flm.. ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#570 ne: 27-11-2004, 05:43:00
Une pershendes:
Gjumashin
AD
Stalion
Milanisten
Bernin
Fizi_cool
Ulurima_r
Zhaden
Shkodranen
Johny
 
Te tjeret qe nuk i permenda mos u merzisni se nuk eshte se nuk ju pelqei eshte vetem qe nuk me kujtohen emrat tashti.  :)

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 27-11-2004, 18:38:31
LinaVl flm shum :perqafim :perqafim
Ju pershendes tegjithve qe jeni ne linje dhe atyre qe do vine ne vazhdim :pafshim :pafshim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#572 ne: 27-11-2004, 19:00:56
Mua sme pershendet njeri ><,neise une prap ju pershendes gjithashtu edhe ty shkodrane.

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 27-11-2004, 19:10:15
lefter ty te pershendet Lisa!
:D

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#574 ne: 27-11-2004, 20:19:18
O Lefter Une Te Peshendes Ty :perqafim :perqafim :puth Shume

Temat e fundit