Përshëndetje për... - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 83946

 • Postime: 437
 • Karma: +0/-0

#575 ne: 27-11-2004, 21:25:15
Une pershendes :

Tolinden   :puth
Lina Vl
Dor-Ina
Camarroken
Pap
Just_Me
Fionen
Shkodrania

 P.S Tjeret pa dashje i kam harruar....Sorry  :pafshim

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#576 ne: 27-11-2004, 23:10:11
Faleminderit per pershendetjen Fizi.  :)

#577 ne: 27-11-2004, 23:16:31
LinaVl faleminderit per pershendetjen.

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 27-11-2004, 23:17:43
faleminderit fizi

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 27-11-2004, 23:20:33
LinaVl faleminderit per pershendetjen.Ska gje Gumashi.

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 27-11-2004, 23:39:11
Une pershendes :

Tolinden   :puth
Lina Vl
Dor-Ina
Camarroken
Pap
Just_Me
Fionen
Shkodrania

 P.S Tjeret pa dashje i kam harruar....Sorry  :pafshim


Te flm shume edhe une te pershendes.

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 27-11-2004, 23:42:17
LinaVl faleminderit per pershendetjen.


KAm thane une e hangri dhe Gjumashi!
Te pershendes mistreco........... .......
:D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 27-11-2004, 23:59:05
lefter ty te pershendet Lisa!
:D


Po me Lise c'ke Lisa nuk eshte fare ne valle...e megjithate se shume te drejte Lefter te pershendes une ty...ja me nje buzqeshje (se te zgjat jeten thone) :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 28-11-2004, 02:47:07
LinaVl faleminderit per pershendetjen.


KAm thane une e hangri dhe Gjumashi!
Te pershendes mistreco........... .......
:D

Moi AD cfar ka ngren ai Gumashi?
PS: Te lutem ma thuai se un jam shum kurjoze, sidomos kur ka te bei me mua.

#584 ne: 28-11-2004, 03:24:57
AD te hengret krymbi me mire.

 :pafshim

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 28-11-2004, 04:46:28
e di vete ai LINA............... po ama fajin ti e ke!
:D
;)
Lisa kape kape peshkun nanana lalala la

#586 ne: 28-11-2004, 05:03:30
Pershendes AD si njale me rreshqiti nga dora nuk rrinka ne vend qenka e heger shum :D

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 28-11-2004, 05:05:13
Kujdes ti se po te han mizat koken!
:P

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 28-11-2004, 06:26:00
e di vete ai LINA............... po ama fajin ti e ke!
:D
;)
Lisa kape kape peshkun nanana lalala la


Po cfar fai kam un e shkreta?
Se nuk po te mar vesh?

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 28-11-2004, 06:35:10
Moj deti ka shume peshq po vetem nje lloj kam une te preferuar ;)

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 28-11-2004, 07:36:12
Pershendes :

1.Smiley, qe e kam cdo gje ne jete.
2.bebilogel, qe eshte si shpirt.
3.M A X, shefin qe shyqyr qe e kemi.
4.Amela, qe eshte e embel si mjalta.
5.LinaVl, vajza me e mire dhe me e qet.
6.Maestro, qe ja do te behet si Pavaroti.
7.AD, djall diten dhe engjull naten ;).
8.Staloni. qe me pershendet cdo her.
9.Shkodranja, qe eshte yll.
10.Te gjithe ata qe me pershendesin dhe i pershendes.

Ju pershendes me kete foto.

 :pafshim

Faleminderit shume per pershendetjen :)
Edhe une te pershendes shume ty se ti ha buke ne vete ;)  :-* :puth

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 28-11-2004, 07:40:52
hej si ju ju kam njerz;
 uroj qe te jeni te gjithe mire, megjithese nuk ju njoh te gjitheve dhe te mos me lodheni shume.
 na mori malli  mor amon.
 nejse une dua te pershendes patriotet  e mi mo: Ace,Maxi, Berni , Fizi,Iliri, etj
 lisen, amelian, milanisten,Lina, zhaden,tolida,just _meene vajzat e tjera
cami, ulerimen,
 embelsiren e lashe per ne fund: satlione qe spo ma var me :zjarr, do ta bej gropen kur te te shoh >:(
  ia kalofshi mire muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhh


Pershendetje Camarroke :)
Je shume e mire  :perqafim Te pershendes edhe une ty shume  :-*

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 28-11-2004, 07:41:40
Pershendetje per te gjith anetaret e forumit :)
Ne vacanti ato qe ndodhen online ne kto momente :pafshim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 28-11-2004, 07:42:11
Une dua te pershendes pak ate motren time te vogel MILANISTEN se nga na eshte fshehur ajo dhe nuk duket me ketej....moj do kesh kap nanjonin ti se nuk ka mundesi hajde mi goc se na ke munguar :perqafim

#594 ne: 28-11-2004, 07:45:32
Lisa te henen do hyj ajo lal dhe ate e thua do kesh kap na njonin pastaj me bere mua mos hyj me ne forum :( pardje te pershendeti te forumi i Shqiptareve te Amerikes.

Amela dhe Lisa jeni te pershendetura :puth :puth

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 28-11-2004, 16:21:03
Gezuar Festen!!
Faleminderit per pershendetjen lefter dhe fizi :perqafim
ju uroj nje te djel te mire tegjithve :pafshim
vllackos
fiones
roseles
lises
bernit
ameles
gjumashit
milanistes
shqiptares
shtriges
max
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
 e gjith te tjerve qe jan shum :pafshim

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#596 ne: 28-11-2004, 16:30:13
gjithashtu motra ime te pershendes edhe un shume tyyyyyyyy.. :perqafim :perqafim

pac nje dite sa me te bukur ylli i vllait.. :perqafim

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 28-11-2004, 16:31:32
muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhh vllai flm :puth :puth :puth :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 28-11-2004, 16:39:37
Shkodrane faleminderit per urimin.
Edhe un te uroi ty nje te djel sa me te mbar edhe shpresoi tja kalosh sa me mir.

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#599 ne: 28-11-2004, 16:52:38
Gëzuar....

[attachment[/attachment]

Temat e fundit