Përshëndetje për... - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 84204

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 28-11-2004, 17:09:35
Flm Flm te pershendes edhe ty!
:)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#601 ne: 28-11-2004, 17:15:25
O Lefter Une Te Peshendes Ty :perqafim :perqafim :puth Shume
Flm dor-ina edhe une ty te pershendes...
Lisa vetem vazhdo me ate buzeqeshje se vertet eshte jetezgjatese dhe e ke pershendetjen time.
AD pse sme pershendet ti mua?Neise une te pershendes ty :perqafim,edhe gezuar Festen e Flamurit te gjitheve...

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 28-11-2004, 20:12:59
Flm SHKODRANE per pershendetjen.Me erdhi shume mire.  :)
 :perqafim
 :pafshim

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 28-11-2004, 22:12:42
Pershendetje te gjitheve dhe Gezuar festen !!!

Nje pershendetje te vecante per Bernin qe eshte shume i mire  :puth
Shkodrania se eshte shkodrane yll botet  :perqafim
Gjumashi qe eshte i gatshem gjithmone (ndihme e shpejte) dhe qe e kam xhan :P
CAPKENE qe me ka pershendet
fizi-cool se eshte shume i embel ;)
LinaVl se eshte e sjellshme dhe me ka be kafene :)
Eri-n anetarin e ri qe e kam nga Shkodra gjithashtu :D
dhe Lisa, AD, ACE & Milanistja qe i kam komshi :pafshim

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 29-11-2004, 00:55:44
Gezuar Festen!!
Faleminderit per pershendetjen lefter dhe fizi :perqafim
ju uroj nje te djel te mire tegjithve :pafshim
vllackos
fiones
roseles
lises
bernit
ameles
gjumashit
milanistes
shqiptares
shtriges
max
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
 e gjith te tjerve qe jan shum :pafshim
  Falemnderit shume qe s'me ke harruar... :perqafim :occ
« Editimi i fundit: 29-11-2004, 00:57:57 nga anonimus »

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 29-11-2004, 00:57:19
hej thx pershendetje dhe ju :)
« Editimi i fundit: 29-11-2004, 00:59:23 nga Lisa »

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 29-11-2004, 01:25:06
Pershendes Tolinden se  shume shpesh po i qohen nervat  ><

#607 ne: 29-11-2004, 03:18:17
Pershendetje te gjitheve dhe Gezuar festen !!!

Nje pershendetje te vecante per Bernin qe eshte shume i mire  :puth


thx yllo per pershendetjen dhe ti shum e mire je :puth

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 29-11-2004, 05:38:15
Pershendetje te gjitheve dhe Gezuar festen !!!

Nje pershendetje te vecante per Bernin qe eshte shume i mire  :puth
Shkodrania se eshte shkodrane yll botet  :perqafim
Gjumashi qe eshte i gatshem gjithmone (ndihme e shpejte) dhe qe e kam xhan :P
CAPKENE qe me ka pershendet
fizi-cool se eshte shume i embel ;)
LinaVl se eshte e sjellshme dhe me ka be kafene :)
Eri-n anetarin e ri qe e kam nga Shkodra gjithashtu :D
dhe Lisa, AD, ACE & Milanistja qe i kam komshi :pafshimAmela faleminderit per pershendetjen, edhe ti Gezuar Festen.

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 29-11-2004, 10:36:23
po hap listen si per ditet e para do me falni ne se haroj njeri akoma nuk e kam plocuar listen :puth
fiones
roseles
lises
ameles
milanistes
shqiptares
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
capkenen
stalion
anonimus
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
sexy
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
« Editimi i fundit: 29-11-2004, 10:51:39 nga shtriga »

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 29-11-2004, 10:39:02
Shtriga me paske harruar mua motra po ska problem se e re jam ketu dhe sme njeh  :tym

Pershendetje te gjithe forumistat  :lule

 :pafshim

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 29-11-2004, 10:52:14
sexy je dhe ti ne list :puth

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 29-11-2004, 10:57:01
shtriga thanx per pershendetjen yllo muahhhhhhhhhhhh  :puth

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 29-11-2004, 13:39:42
po hap listen si per ditet e para do me falni ne se haroj njeri akoma nuk e kam plocuar listen :puth
fiones
roseles
lises
ameles
milanistes
shqiptares
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
capkenen
stalion
anonimus
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
sexy
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
  ani ani  :??? :(

#614 ne: 29-11-2004, 13:54:17

   ani ani  :??? :(

anonimus me sa shoh un Shtriga te ka pershendetur dhe ty nuk e shikon emrin tat te lista qe ka bere Shtriga.

P.s shtriga flm per pershendetjen :lule

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 29-11-2004, 13:57:16

   ani ani  :??? :(

anonimus me sa shoh un Shtriga te ka pershendetur dhe ty nuk e shikon emrin tat te lista qe ka bere Shtriga.

P.s shtriga flm per pershendetjen :lule
   Lere ore po qe nga ora 9 kam pire 8 kafe imagjinoje tash si jam zgjuar sot  edhe jam duke shkruar pa syze pleqeria o Bernooooooooooooo
   Flm shtriga me fal se se pashe ok fale Bernit qe e kemi ketu dhe i sheh te gjitha  :lule
  Te uroj te kalosh sa me mire mesnesh  :puth
« Editimi i fundit: 29-11-2004, 19:45:48 nga anonimus »

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 29-11-2004, 14:35:06
Faleminderit per pershendetjet qe te gjithve  qe jeni kujtuar per mua :lalala :lalala
Ju uroj momente te kendeshem te kohes ne vazhdim :pafshim :pafshim

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 29-11-2004, 14:42:00
          Shtriga te flm per pershendetjen.
        :lule                 :puth                   :lule

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 29-11-2004, 18:09:48
Shtriga hajde liste hajde thx sis :) sigurisht pershendetje :lule

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 30-11-2004, 00:11:01
Faleminderit per pershendetjen Shtriga.  :)
Edhe un te pershendes ty.  :lule

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#620 ne: 30-11-2004, 00:16:09
Ju pershendes te 5 postueset siper meje...

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 30-11-2004, 00:21:13
Ju pershendes te 5 postueset siper meje...

Falemindrit per pershendetjen Lefter.
Edhe un te pershendes ty.  :perqafim

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 30-11-2004, 01:29:11
Flm Lefter edhe une ty. :perqafim

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 30-11-2004, 01:44:48
po hap listen si per ditet e para do me falni ne se haroj njeri akoma nuk e kam plocuar listen :puth
fiones
roseles
lises
ameles
milanistes
shqiptares
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
capkenen
stalion
anonimus
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
sexy
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
Edhe une i pershendes te tere(kjo mu duk lista ma e gjate me i ba copy paste!)

 • Postime: 745
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 30-11-2004, 01:47:00
edhe une ju pershendes te gjitheve, ne vecanti shtrigen :perqafim :perqafim :perqafim

Temat e fundit