Përshëndetje për... - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 78877

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 28-11-2004, 17:09:35
Flm Flm te pershendes edhe ty!
:)

 • Postime: 12234

#601 ne: 28-11-2004, 17:15:25
O Lefter Une Te Peshendes Ty :perqafim :perqafim :puth Shume
Flm dor-ina edhe une ty te pershendes...
Lisa vetem vazhdo me ate buzeqeshje se vertet eshte jetezgjatese dhe e ke pershendetjen time.
AD pse sme pershendet ti mua?Neise une te pershendes ty :perqafim,edhe gezuar Festen e Flamurit te gjitheve...

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 28-11-2004, 20:12:59
Flm SHKODRANE per pershendetjen.Me erdhi shume mire.  :)
 :perqafim
 :pafshim

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 28-11-2004, 22:12:42
Pershendetje te gjitheve dhe Gezuar festen !!!

Nje pershendetje te vecante per Bernin qe eshte shume i mire  :puth
Shkodrania se eshte shkodrane yll botet  :perqafim
Gjumashi qe eshte i gatshem gjithmone (ndihme e shpejte) dhe qe e kam xhan :P
CAPKENE qe me ka pershendet
fizi-cool se eshte shume i embel ;)
LinaVl se eshte e sjellshme dhe me ka be kafene :)
Eri-n anetarin e ri qe e kam nga Shkodra gjithashtu :D
dhe Lisa, AD, ACE & Milanistja qe i kam komshi :pafshim

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 29-11-2004, 00:55:44
Gezuar Festen!!
Faleminderit per pershendetjen lefter dhe fizi :perqafim
ju uroj nje te djel te mire tegjithve :pafshim
vllackos
fiones
roseles
lises
bernit
ameles
gjumashit
milanistes
shqiptares
shtriges
max
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
 e gjith te tjerve qe jan shum :pafshim
  Falemnderit shume qe s'me ke harruar... :perqafim :occ
« Editimi i fundit: 29-11-2004, 00:57:57 nga anonimus »

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 29-11-2004, 00:57:19
hej thx pershendetje dhe ju :)
« Editimi i fundit: 29-11-2004, 00:59:23 nga Lisa »

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 29-11-2004, 01:25:06
Pershendes Tolinden se  shume shpesh po i qohen nervat  ><

#607 ne: 29-11-2004, 03:18:17
Pershendetje te gjitheve dhe Gezuar festen !!!

Nje pershendetje te vecante per Bernin qe eshte shume i mire  :puth


thx yllo per pershendetjen dhe ti shum e mire je :puth

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 29-11-2004, 05:38:15
Pershendetje te gjitheve dhe Gezuar festen !!!

Nje pershendetje te vecante per Bernin qe eshte shume i mire  :puth
Shkodrania se eshte shkodrane yll botet  :perqafim
Gjumashi qe eshte i gatshem gjithmone (ndihme e shpejte) dhe qe e kam xhan :P
CAPKENE qe me ka pershendet
fizi-cool se eshte shume i embel ;)
LinaVl se eshte e sjellshme dhe me ka be kafene :)
Eri-n anetarin e ri qe e kam nga Shkodra gjithashtu :D
dhe Lisa, AD, ACE & Milanistja qe i kam komshi :pafshimAmela faleminderit per pershendetjen, edhe ti Gezuar Festen.

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 29-11-2004, 10:36:23
po hap listen si per ditet e para do me falni ne se haroj njeri akoma nuk e kam plocuar listen :puth
fiones
roseles
lises
ameles
milanistes
shqiptares
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
capkenen
stalion
anonimus
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
sexy
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
« Editimi i fundit: 29-11-2004, 10:51:39 nga shtriga »

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 29-11-2004, 10:39:02
Shtriga me paske harruar mua motra po ska problem se e re jam ketu dhe sme njeh  :tym

Pershendetje te gjithe forumistat  :lule

 :pafshim

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 29-11-2004, 10:52:14
sexy je dhe ti ne list :puth

 • Postime: 511
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 29-11-2004, 10:57:01
shtriga thanx per pershendetjen yllo muahhhhhhhhhhhh  :puth

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 29-11-2004, 13:39:42
po hap listen si per ditet e para do me falni ne se haroj njeri akoma nuk e kam plocuar listen :puth
fiones
roseles
lises
ameles
milanistes
shqiptares
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
capkenen
stalion
anonimus
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
sexy
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
  ani ani  :??? :(

#614 ne: 29-11-2004, 13:54:17

   ani ani  :??? :(

anonimus me sa shoh un Shtriga te ka pershendetur dhe ty nuk e shikon emrin tat te lista qe ka bere Shtriga.

P.s shtriga flm per pershendetjen :lule

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 29-11-2004, 13:57:16

   ani ani  :??? :(

anonimus me sa shoh un Shtriga te ka pershendetur dhe ty nuk e shikon emrin tat te lista qe ka bere Shtriga.

P.s shtriga flm per pershendetjen :lule
   Lere ore po qe nga ora 9 kam pire 8 kafe imagjinoje tash si jam zgjuar sot  edhe jam duke shkruar pa syze pleqeria o Bernooooooooooooo
   Flm shtriga me fal se se pashe ok fale Bernit qe e kemi ketu dhe i sheh te gjitha  :lule
  Te uroj te kalosh sa me mire mesnesh  :puth
« Editimi i fundit: 29-11-2004, 19:45:48 nga anonimus »

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 29-11-2004, 14:35:06
Faleminderit per pershendetjet qe te gjithve  qe jeni kujtuar per mua :lalala :lalala
Ju uroj momente te kendeshem te kohes ne vazhdim :pafshim :pafshim

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 29-11-2004, 14:42:00
          Shtriga te flm per pershendetjen.
        :lule                 :puth                   :lule

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 29-11-2004, 18:09:48
Shtriga hajde liste hajde thx sis :) sigurisht pershendetje :lule

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 30-11-2004, 00:11:01
Faleminderit per pershendetjen Shtriga.  :)
Edhe un te pershendes ty.  :lule

 • Postime: 12234

#620 ne: 30-11-2004, 00:16:09
Ju pershendes te 5 postueset siper meje...

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 30-11-2004, 00:21:13
Ju pershendes te 5 postueset siper meje...

Falemindrit per pershendetjen Lefter.
Edhe un te pershendes ty.  :perqafim

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 30-11-2004, 01:29:11
Flm Lefter edhe une ty. :perqafim

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 30-11-2004, 01:44:48
po hap listen si per ditet e para do me falni ne se haroj njeri akoma nuk e kam plocuar listen :puth
fiones
roseles
lises
ameles
milanistes
shqiptares
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhades
tolindes
capkenen
stalion
anonimus
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
sexy
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
Edhe une i pershendes te tere(kjo mu duk lista ma e gjate me i ba copy paste!)

 • Postime: 745
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 30-11-2004, 01:47:00
edhe une ju pershendes te gjitheve, ne vecanti shtrigen :perqafim :perqafim :perqafim

Temat e fundit