Përshëndetje për... - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 81780

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 30-11-2004, 02:17:46
E pershendes gjinine e bukur  :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 30-11-2004, 07:27:53
Lefter hajde 5 siper vajza heeee.....thx :)

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 30-11-2004, 08:55:26
Pershendes  :perqafim

fiona
rosela  -just_me
lisa
amela
milanisten
shqiptaren
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
stalion :puth
anonimus  :-*
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
lefterin
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
Avash avash lista do ritet :pafshim

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 30-11-2004, 13:39:38
Pershendes  :perqafim

fiona
rosela  -just_me
lisa
amela
milanisten
shqiptaren
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
stalion :puth
anonimus  :-*
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
lefterin
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
Avash avash lista do ritet :pafshim
 Flm MOj ZAne je shume e mire te puth shuuuuuuuume  :-*

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 30-11-2004, 14:10:47
thx shtriga  <)>

Dhe un pershendes te gjithe anetaret se nuk i njoh me emra  :pafshim :pafshim

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 30-11-2004, 17:40:55
shtriga flm shum naqe :puth :puth :puth :puth :puth :puth

#631 ne: 30-11-2004, 17:45:03
Pershendet 1082 e forumit prej tek 1-1082.
Ju pershendes dhe u uroje cdo te mire ne jete.
Kalofshi mire

 :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#632 ne: 30-11-2004, 18:20:25
Pershendes  :perqafim

fiona
rosela  -just_me
lisa
amela
milanisten
shqiptaren
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
stalion :puth
anonimus  :-*
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
lefterin
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
Avash avash lista do ritet :pafshim
:perqafim :perqafim flm rrushi.. :lule

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 30-11-2004, 18:31:25
 :( :(
A ka nje pershendetje per Tolinden?   :( :(

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#634 ne: 30-11-2004, 19:50:15
Te pershendes une ty shpirti,,dhe Queen gjithashtu,, i ka ra gripi me siguri se holle po veshet

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 01-12-2004, 02:28:31
ta mbush lali iher siq e kam zakon.. ;)

motrat..
shkodranen :perqafim
lisen :perqafim
milanisten qe ka humb fare,vec mos me ardht ne shtepi se eeee :perqafim
roselen :perqafim
ad :perqafim
fionen :perqafim

pritni se nuk kam mbaruar akoma se sonte do i puth te gjitha..loool

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 01-12-2004, 02:35:08
Camarrokja.. ><
Shtriga :perqafim
Lina :perqafim
anonimus :puth
ita :perqafim
amela :puth
tolinden,arten qe ka ikur ne drejtim te paditur.. :perqafim
capkenen.. kiss
zhade,,kisss

cunat..
berni
johni
gjumashi
machor
lefter
max

pse mer kaq pak jemi neee..dhe duan me na vra kto goca te zerrikshme..loool

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 01-12-2004, 06:18:26
Sot pershendes vellackon e vetem qe mrom me ate grune e vet na lane pa gjume fare...:D na bone me dale me hik nga penxherja ne mes te nates :??? :D

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 01-12-2004, 06:57:42
Nje pershendetje te gjitheve ne vecanti sigurisht ato qe me kan pershendet ;)

Shtriga kot e ke ate nick shtrige ti moj yll :D
Te pershendes  :perqafim

stalion aman se na jargite fare, s'le forumiste pa puth per ideal te forumit  
Bej shaka :D Falemiderit per pershendetjen, je shume i mire  :)
Lum ajo qe te ka pas rrisk  ;)
 :perqafim

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 01-12-2004, 09:37:09

Pershendes  :perqafim
parajsa
fiona
rosela 
lisa
amela
milanisten
shqiptaren
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy kishe ditelindjen dje
angeldeviled
anonimus

stalion
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
lefterin
machor
johni
........
e gjith te tjerve qe mund te haroj
Avash avash lista do ritet :pafshim

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 01-12-2004, 14:00:40
shtriga je  njesh dhe une te pershendes ty  :puth gjithashtu dhe vllackon qe nuk me harron :puth :puth

Ju uroj nje pasdite te mire dhe gjith ju tjerve :pafshim

#641 ne: 01-12-2004, 14:08:43
Mi boni listen sikur do na ftoni ne dasem :P :P .

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 01-12-2004, 17:06:10
i pershendes tane ata qe me kan pershendetderi itesh.
ca tan pa vec 2 vet me paskan pershendet :hahaha
nese ma mire 2 se hic , edhe tane ata qe nuk mkane
pershendet hala ;)
 :pafshim

#643 ne: 01-12-2004, 17:28:06
Eri te pershendesin ato lal po ste ka njohur njeri dhe ti hera e pare qe shkruan ke kjo teme ;)

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 01-12-2004, 18:08:38
Pershendes  
parajsa
fiona
rosela  
lisa
amela
milanisten
shqiptaren
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy kishe ditelindjen dje
angeldeviled
anonimus

stalion
gjumashit
max
bernit
fizi_coll
eri
ace
lefterin
machor
johni
edhe shtrigen(flm per listat,sa qejf kam me i ba copy paste :D )

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 01-12-2004, 18:08:55
Ups paskam harru me heqe veten prej liste!
:D

#646 ne: 01-12-2004, 18:18:05
Nuk bon dikush ndonje list per dasem???
Se na plaset keshtu.Pershendetje dhe urime, si ne vitet 90, kur u hapen kanalet private.
 :pafshim

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 01-12-2004, 18:27:42
None Dranja pershnet fmite edhe burrin,ne kete pershnetje futet edhe Halle Mrici me fmi e me burre,Halle Maruka me fmi e me dashnor, Teze Dranja pa fmi e pa burre,Axhe Gjeloshi e Dada.
:P
kaq per sot se nuk ajm ne qejf!

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 01-12-2004, 20:21:18
Flm juve ju dua shume  :-*

 • Postime: 1279
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#649 ne: 01-12-2004, 20:33:31
po hap listen si per ditet e para do me falni ne se haroj njeri akoma nuk e kam plocuar listen :puth
Shtriga thanks yllo :occ

Temat e fundit