Përshëndetje për... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 81814

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 06-12-2004, 10:01:00

Pershendes  :perqafim
parajsa
fiona
rosela 
lisa
amela
milanisten
shqiptaren
ulerima
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
dallandyshen

stalion 
gjumashit
max qe eshte si yll
bernit
fizi_coll
eri
ace
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
........

e gjith te tjerve qe mund te haroj
Avash avash lista do ritet :pafshim

 :pafshim :pafshim  :puth

 • Postime: 50
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 06-12-2004, 15:10:10
Shtriga te faleminderit per pershendetjen, e une shfrytezoj rastin ti pershendes te gjithe ata qe ne kete meoment jane ne linje:

Gjumashi,
agata,
Thugette_Girl,
erzeni,
Seviyorum,
camarroke

 :)

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 06-12-2004, 15:28:53
Faleminderit Shqiprare, qe me ke pershendetur..
un nuk di ke te pershendet, se nuk i njoh anetaret e ketij forumi, por po perfitoj te pershendes, anministratoret, per krijimin e ketij forumi, dhe mundesi, qe na dhane per te bashkebiseduar ..
pershendetje nga Agata

 • Postime: 1395
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 06-12-2004, 15:33:42
o SHtrigaaa
pershendetje rrushoooo

rrofsh rrofsh moj sa mir i di emrat e forumistave ;)'Muahz rrushooo

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 06-12-2004, 15:37:39
Pershendetje per..... Tolinden  ;)

Te flm Machor. :puth

 • Postime: 1395
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 06-12-2004, 15:41:46
me nder qofsh:P

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 06-12-2004, 20:09:33
O shtriga flm per pershendethen.Dhe un te pershendes shume dhe do doja gjithashtu te pershendesja.
Berni
camarroke
gaxhia
manjola
eri
ulerima
ilirin
bukuroshi
dhe te gjithe ata qe jane ne linje tani

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 07-12-2004, 00:06:14
rosi qe na thavi syt  :puth
LinaVl :perqafim
shtiga qe eshte njesh :perqafim
ju flm qe te trijave qe me keni pershendetur :)

Gjithashtu pershendes dhe ju te tjerve qe jeni ne linje dhe qe do vini ne vazhdim :pafshim :pafshim

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 07-12-2004, 00:43:34
Ciao bukuroshe Shkodret :-*

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 07-12-2004, 03:10:11
Faleminderit per pershendetjen Shtriga edhe PaRajSa.
Jeni te dyja shum te mira.
 :pafshim :perqafim :pafshim :perqafim :pafshim :perqafim :pafshim

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 07-12-2004, 09:43:28

Pershendes  :perqafim
parajsa
fiona
rosela 
lisa
amela
milanisten
shqiptaren
ulerima
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
dallandyshen
agata(mace mire se na erdhe)

stalion 
gjumashit
max qe eshte si yll
bernit
fizi_coll
eri
ace
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
........

e gjith te tjerve qe mund te haroj
Avash avash lista do ritet :pafshim

 :pafshim :pafshim  :puth


 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 07-12-2004, 12:56:39
M A X flm shum per pershendetjen :-* :X :D

Linavl :perqafim
shtriga :perqafim
dhe gjith ju te tjerve kalofshi nje dite sa me te bukur :pafshim :pafshim

 • Postime: 1406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 07-12-2004, 15:35:44
 hej njerez
pershendetje atyre qe aktivizohen me shume ne forum, sepse jeni disa  dhe nuk ua mbaj mend emrat  :perqafim
 pastaj ata qe njoh pak me shume. :perqafim :puth (e dine vet ata)
 nuk do bej me lista, sepse nuk dua qe te zmereohet kush ;)
 ju uroj t'ia kaloni sa me kendshem diten apo naten sot?
 pacimmmmmmmmmmmmmmm mmmm

 • Postime: 2494
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 07-12-2004, 15:50:48
te gjithe antaret i uroj por  edhe antarin e ri i cili eshte korcar   :lule :lule

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 07-12-2004, 16:09:25
Machor faleminderit per lulet dhe puthjen

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#740 ne: 08-12-2004, 01:40:31
Pershendetje per..... Anonimus :puth
p.s Dorina  :perqafim

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 08-12-2004, 01:46:53
faleminerssss shume...shtriga... :zjarr :zjarr :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 08-12-2004, 02:07:12
Shtriga me ta marre borxhe ate listen behet gje..plzzzz
ju pershendes te gjitheve ne vecanti smiley-n :lule

 • Postime: 2494
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 08-12-2004, 02:18:08
pershendes LISEN  mirse erdhe  :lule

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 08-12-2004, 02:24:15
Mire se te gjeta e dashur te pershendes ....:)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 08-12-2004, 02:39:45
Shkodrane edhe Shtriga faleminderit per pershendetjen. :perqafim

Une dua te pershendes:

aineiasm
Amela
AngelDEVILED
anonimus
Bebe_Inteligjente
bebilogel
Berni
cami
Capkene
Dor-ina
fashisti
Fiona
fizi_cool
Gjumashi
Hersianna
JaM_VlOnJaTe
johny
just_me
Lefter
Lisa
MAX
machor
Michelin
Milanistja
QueeN
scarface
SEXY_GIRL
Shkodrania
shtriga
Smiley
stalion
sulltani
Tolinda_19
Tom
ulerima_r
Zhade

Gezuar Festat!
Krishtlindjet edhe Vitin e Ri! 

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 08-12-2004, 02:55:04 nga LinaVl »

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 08-12-2004, 02:44:43
machor me rafte pika mua qe harrova me te pershendet,ti me pershendete mua dhe une se pash fare qe me kishe pershendetur  :-[


Te pershendes me te puthur lule dhe perqafime machor :puth :puth :lule :lule  :perqafim :perqafim

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 08-12-2004, 02:48:44
just_me dhe lina thx ju pershendes dhe une ju me :puth :lule :lule :lule
« Editimi i fundit: 08-12-2004, 02:56:47 nga Dor-ina »

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 08-12-2004, 05:33:07
Sulltani puthe te fejuaren nga une se eshte shume e bukur jeni ylla te dy si ti dhe e fejuara juaj :) ;) :lule :lule :lule :lule
« Editimi i fundit: 08-12-2004, 05:34:29 nga Dor-ina »

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 08-12-2004, 09:36:58

Pershendes  :perqafim
parajsa qe u be shkodrane
fiona
rosela 
lisa mere shpirt listen :occ
amela
milanisten
shqiptaren
ulerima
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
dallandyshen
agata
dor-ina
te fejuaren e Sulltanit :lule


stalion 
gjumashit
max qe eshte si yll
bernit
fizi_coll
eri
ace
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
........

e gjith te tjerve qe mund te haroj
Avash avash lista do ritet :pafshim

 :pafshim  :puth


neser kam emrin jeni te ftuar te gjith te bar-restorant Bernushi

Temat e fundit