×
Hyrja
Profili

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 78826

 • Postime: 6975
machor
#800 ne: 12-12-2004, 18:00:30
Anonimus , s'ke shpirt  ti je njeri pa ndjenja :zjarr

ajo eshte plot me ndjenja ,, po shpirtin e ka te vogel

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#801 ne: 12-12-2004, 18:00:50
po vjen ai aa?Thuaji te mos vije  :occ jo jo

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer
TolindaKS
#802 ne: 12-12-2004, 18:01:29
Po dhe ai shpirt i vockel nuk ka vend per ty. :lalala

 • Postime: 6975
machor
#803 ne: 12-12-2004, 18:03:44
ti fol per veti

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer
TolindaKS
#804 ne: 12-12-2004, 18:04:46
 :hahaha
 :perqafim
milanisti
#805 ne: 14-12-2004, 18:17:47
Pershendes te gjithe tifozat e Milanit do ti bejm zbor kete jave Juventusit.

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#806 ne: 15-12-2004, 00:52:06
 :zjarr :zjarr :zjarr :zjarr Berni do shofim :lalala


Une pershendes tegjith antaren e forumit po ne vecanti vllain tim qe me ka marr malli  :'( :perqafim

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#807 ne: 15-12-2004, 00:54:25
motra ku je moj se me ka marr malli.. :( :perqafim :perqafim

ja tani po dal ne msn.. ;)

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#808 ne: 15-12-2004, 00:57:49
motra ku je moj se me ka marr malli.. :( :perqafim :perqafim

ja tani po dal ne msn.. ;)
Une ktu po ti nga ke hume :(
Ok po te pres ;)

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer
shtriga
#809 ne: 15-12-2004, 13:33:14


Pershendes  :perqafim
 shkodrane
fiona
rosela 
lisa
JaM_VlOnJaTe
amela
milanisten
shqiptaren
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
dallandyshen
agata
dor-inastalion 
gjumashit
max
berni
fizi_coll
ulerima_r
eri
ace
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
........

e gjith te tjerve qe mund te haroj

Avash avash lista do ritet :pafshim

   :puth


 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#810 ne: 15-12-2004, 17:58:18
shtriga flm  :perqafim :perqafim

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer
shtriga
#811 ne: 15-12-2004, 20:11:43
stalion ti e di qe te kam xhan une :puth

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#812 ne: 16-12-2004, 04:43:58
une pershendes nje njeri qe eshte ketu e di vete ajo kush eshte :lule :lule  :lule :lule

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#813 ne: 16-12-2004, 05:01:38
Faleminderit Shtriga per pershendetjen.  :lule

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer
shtriga
#814 ne: 16-12-2004, 11:49:04

Pershendes  :perqafim
shkodrane
fiona
rosela 
lisa
JaM_VlOnJaTe
camarroken
amela
milanisten
shqiptaren
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
dallandyshen
agata
dor-inastalion 
gjumashit
max me fal qe nuk i ndrova vent temes se rrembeses atobuzit.
berni
fizi_coll
ulerima_r
eri
ace
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
........

e gjith te tjerve qe mund te haroj


   :puth • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#815 ne: 16-12-2004, 18:05:37
shtriga muahhhhhhhhhhhh 100 her yllo :puth :puth :puth :puth
milanisti
#816 ne: 16-12-2004, 19:49:09

Pershendes  :perqafim
shkodrane
fiona
rosela 
lisa
JaM_VlOnJaTe
camarroken
amela
milanisten
shqiptaren
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
dallandyshen
agata
dor-inastalion 
gjumashit
max me fal qe nuk i ndrova vent temes se rrembeses atobuzit.
berni
fizi_coll
ulerima_r
eri
ace
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
........

e gjith te tjerve qe mund te haroj


   :puth

Keto qe ka pershendet Shtriga i pershendes dhe un ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#817 ne: 16-12-2004, 20:49:00
Aman moj Shtriga sa mire i ben keto listat e pershendetur je shume e pershendetur :lule

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer
shtriga
#818 ne: 16-12-2004, 21:25:22
 :-[
jeni shume t emire te gjithe :puth

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#819 ne: 16-12-2004, 22:33:44
Flm shume shtriga , smiley  edhe ju te tjereve ....po sa eshte bere vargu eeee...
s`ja dal dot  ti lexoje sot te gjitha pershendetjet se me ka turrllose gripi   :(

Ju pershendes dhe ju urroje  te gjithve; pushime dimerore sa me te kendshme, studenteve, puntorve, profesorve etj etj.....kudo ku ndodheni dhe merrni mundimin e shkruani tek ky forum.   :lule   :lule   :lule  :lule  :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#820 ne: 16-12-2004, 22:40:10
Une do et doja te pershendesja njehere ate ATMAN ;) ku je mo i uruar kalo dhe nejhere nga ne ketej se na behet qefi :)

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#821 ne: 16-12-2004, 22:43:43
shtriga flmnd dhe une te pershendes  :perqafim :perqafim :perqafim :puth :puth :puth

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#822 ne: 16-12-2004, 22:51:50
Shtriga ..................    :-* :-* :-*

 • Postime: 5949
SmiLey
#823 ne: 17-12-2004, 00:07:29
Dallendyshe'' e dashur, me vjen shume keq qe te paska zene gripi dhe ndjehesh e trollosur :(
Te uroj nje sherim sa me te shpejte!! :lule
Dhe faleminderit per pershendetjen! :perqafim


P.S. Keto kartolinat jane per ty... une i pelqej shume qente...por mqs nuk te di tamam shijen ty, po te vendos dhe nje tjeter :-[

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#824 ne: 17-12-2004, 16:29:25
Pershendes te gjithe  te forumit vajza e djeme  qofte nje vit i mbare per ju  :lule :lule

ne vecanti  pershendes  Stalionin  dhe Nusen e tij zoti ju falte  nje dashuri speciale  perte perjetuar ju  plotesofte  deshira   ju uroj me nje djale  :perqafim
gjithe mirat  :lule :lule

[attachment[/attachment]

Temat e fundit