Përshëndetje për... - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 79363

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 03-01-2005, 06:51:38
A filloj edhe une i her me pershendetjet a ? Hajt me Bismilahi ishalla s'harroj kend

Fillojme nga vajzat i her ( ladys first )

shtriga qe eshte si shpirt dhe qe s'ja perton kurre me ate listen e saj
AngelDEVILED gangstjerja e forumit, qe rrin e hapet b*** gjith kohes por qe i kan hije ama
Lisa qe i ka komentet me kripe
LinaVl qe eshte shume e embel, e sjellshme
Hersianna me tematikat dhe komunikimin e saj ne bisedat shoqerore
Gaxhia, qyqa mi gaxhie sa e gjalleron forumin kjo mii....ty te rujt zoti jarebi
anonimus, shqiponja ime e preferuar e forumit
shkodrania & just_me patriotet e mia fantastike
camarroke vajza energjike e forumit
tolinda & Queen lockat prej kosoves
Milanistja qe se kam pa fare ne forum.....
fiona qe me duket shume e sjellshme dhe lojcake
Zhade embelsira per ne fund "vogelushja jone"

Hidhemi nga djemte tashi

aceofhearts mashtrus gocash  
Berni kamarieri i forumit, gjithmone me kafe ne dore
Eri Naqja jeme  :perqafim
Gjumashi gjithmone gati tu edhe pse eshte ne dyshek
stalion shakaxhi i madh me duket
fizi_cool serioziiii
Lefter qe me kishte pershendet por qe nuk e njof tamam
MAX arsyen s'ju a them  

Ishalla s'kam harru kend tashi aman .....
Te ma beni hallall se nje carcaf edhe une shkrova


  Me fal  :-[ amela ime e dashur ,se kisha pare .Te pershendes dhe une ty dhe te puthi shume shume  :-*  Uroj qe ky vit te sjelle gjithe ato qe si ke pase vitin e kaluar... :)

Anonimus me mire vone se kurre rrushe !!
Te pershendes edhe i her dhe te uroj Gezuar Vitin e Ri gjithashtu.


[attachment[/attachment]

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 03-01-2005, 06:55:52
Pershendetje ulerima_r :perqafim

Faleminderit per kujtimin ;)

Gezuar Vitin e Ri !

 :pafshim :'([attachment[/attachment]

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 04-01-2005, 09:57:59
gezuarrrrrrrrrrrrrr rr po hap listen per sivjet dhe uroj qe ky vite te jet me i miri nga ata qe kan kaluar.

Pershendes  :perqafim
shkodrane
fiona
rosela 
lisa
JaM_VlOnJaTe
camarroken
amela
milanisten
shqiptaren
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
^eLjIeRtEa^ 
agata
dor-inastalion   
gjumashit
max
berni  :puth
fizi_coll
ulerima_r
eri
ace 
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
bukuroshin
deejay ;)
........

e gjith te tjeret
   :puthGEZUAR VITIN E  RI

« Editimi i fundit: 04-01-2005, 10:04:51 nga shtriga »

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 04-01-2005, 19:50:43
Falemners per pershendetjet shum tanve :pafshim


Ju uroj dhe une nje vit sa me te mire si te ja u doje zemra ju :)

#954 ne: 04-01-2005, 20:26:36
gezuarrrrrrrrrrrrrrrr po hap listen per sivjet dhe uroj qe ky vite te jet me i miri nga ata qe kan kaluar.berni  :puth


GEZUAR VITIN E  RIflm Shtriga :)

#955 ne: 04-01-2005, 22:47:05
shtriga thnx yvo  :perqafim

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 07-01-2005, 14:41:35
Pershendes te gjith Forumistat se me emra nuk i njoh  :(

Qofte nje vit i bukur per te gjith  :lule

 :pafshim :pafshim

#957 ne: 07-01-2005, 15:15:22
thnx sexo  :perqafim

camarroke  :love: :love: :love: :puth

 • Postime: 1406
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 07-01-2005, 15:40:15
hej hej o njerez
 u be pak kohe e gjate qe nuk kam pershendet :
 ne fakt nuk doja qe te permendja emra por  ne fillim ju pershendes ju te gjithe froumistat qe nuk ua di emrat dhe po vazdhoj me ato persona qe kam  pak me shume muhabet: ;) :perqafim
 salione, deejay, berni, ace, gjumashi, ulerima, doni,max,ylly,sulltani,cami,bukuroshi, fiizi_ cool,atman,alternativa03.,ice,cun_shenkolli, etj
 pastaj me çikat:
 blerinen,hersin ,gaxhien,shtrigen,katilen,alden, lisa,Ad,anonimus,milanisten, zhaden. lina vl,just_me, shkodranen, queen, etj :perqafim :puth
 ju uroj nje dite te kendeshme
 pacim

#959 ne: 08-01-2005, 15:38:27
pershendes hmmmmmmmmmmm asnje sme plas fare kur ste dojne pse mi dasht pff  :'( :( :???

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 09-01-2005, 07:24:09
DeeJaY hap syte mire ftyre e keqe se ta mora shpirtin ta mora :D :perqafim

#961 ne: 09-01-2005, 14:20:32
AHUAHUAHUAHUAHUAHUA HAUHUAHUA   :hahaha :hahaha :hahaha ik mi dreq se se kisha per ty dhe e kuptove shume mire  :occ  :perqafim :tym

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 09-01-2005, 18:39:16

Pershendes  :perqafim
shkodrane
fiona
rosela 
lisa
JaM_VlOnJaTe
camarroken
amela
milanisten
shqiptaren
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen  :perqafim
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
^eLjIeRtEa^ 
agata
dor-ina
SEXY_GIRL


stalion   
gjumashit
max
berni qe u be kuq e zi :puth
fizi_coll
ulerima_r
eri
ace 
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
bukuroshin
deejay........

e gjith te tjeret
   :puth

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 09-01-2005, 18:47:08
Shtriga je si llokum ...thanks  :-*

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 09-01-2005, 18:50:54
Nje pershendetje te gjithe forumistave kudo qe jane  ;)

Nuk e di pse por me te vertete antaret e forumit tone jane te gjithe te mrekullueshem ...  :lule   <)>
hajde nje Pershendetje te madhe te gjitheve    :) :pafshim

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 10-01-2005, 05:07:48
DeeJaY do ti zhgul ato kacurrela t'bukura :D :perqafim

shtriga rrofsh per pershendetjen rrushe :lule

#966 ne: 10-01-2005, 10:00:14
ne i pac krahet 10 mij KM te gjata edhe mundet   :hahaha

ps: camarroke  :love: :perqafim :puth :puth :puth :-*

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 10-01-2005, 19:18:56
Jo jo, se gjalle jemi, mos sot, neser ;)


Pershendetje te gjithve ktej :pafshim

 • Postime: 84

#968 ne: 10-01-2005, 21:20:07
Un Pershendes Amelen, :) Duket shum vajze madheshtore <>

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#969 ne: 10-01-2005, 21:33:06
Ju pershendes dhe une tegjithve :pafshim
shtriga :perqafim

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 11-01-2005, 20:05:20
Nje  pershendetje per Hersianen  :puth :puth :lule

 mirsenaerdhe e dashur  :perqafim

#971 ne: 15-01-2005, 15:47:21
pershendes te gjith pa perjashtim  :pafshim  :lule

pervec njeres qe e adhuroj qe ka pershendetje te vecante kupohet :D  :love: :love: :puth :perqafim

 • Postime: 511
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 15-01-2005, 18:52:27
pershendetje te gjitheve !!!  :pafshim  :pafshim
ju pershendes te gjitheve pa perjashtim pasi kisha kohe pa kaluar ktej nga forumi...jeni te gjithe shume te mire.
nga nje  :puth  :puth  :perqafim per te gjithe miqte e mi!!!!

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 16-01-2005, 06:56:02
Un Pershendes Amelen, :) Duket shum vajze madheshtore <>

waaa waa  :-[
Po ti prit te vije 1 prilli aman :D

Faleminderit per pershendetjen, Te pershendes gjithashtu  :pafshim

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 17-01-2005, 13:42:31
nuk kam kohe te bej listen prandaj ju pershendes te gjithve.muahhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa :perqafim :puth

Temat e fundit