Pershendetje Radio 'Zëri YT!' - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Pershendetje Radio 'Zëri YT!'

Vizitor · 54 · 4283

Pershendetje Radio 'Zëri YT!'

Vizitor · 54 · 4283

ne: 09-07-2006, 04:26:44
hey,miq pershendetje nga radioja jone e dashur "zeriyt"
ketu do te gjeni relaksine e deshiruar ne kete sezon vere,mund te pershendesni te dashurit tuaj te zemres,ne ju mundesojme kerkesat tuaj piziore dhe muzikore.
gjithashtu ne ju mundesojme reklamimin e bizneseve tuaj :P :P

Stafi i radios sone ju uron nje dite te kendeshme ;) :)

 • Postime: 26707
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-07-2006, 05:13:48
Miredita :D

Pershendes nepermjet valeve te radios tuaj. thesarin tim  :XX


Ju pershendes dhe ju te gjitheve si staf i mrekullueshem qe jeni :D :P :D

 • Postime: 5949

#2 ne: 09-07-2006, 05:29:21
- Duart lart! ^o)
- Jo fustanet moj torollacka, duart... duart lart! :D
- He me dhe ky gjermani.. :P   (shkeputur nga një fragment i Radio Manise :d)

përshëndes gjermont, por edhe ato qe i duan LOL

#3 ne: 09-07-2006, 05:54:23
SmiLey...si thua per tu ba prezantuese e programit "qeshni me mua"?????? :P

 • Postime: 5949

#4 ne: 09-07-2006, 05:58:41
flm për oferten :P... por më duhet ta refuzoj ;)

mos u mërzit, se iu përshëndes dhe ju me këngën: Shih rrushi, rrushin te piqet! LOL

#5 ne: 09-07-2006, 06:05:56
wow ca ndodhi me titullin e temes,se se mora vesh una :S

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 09-07-2006, 08:23:16
Pershendes mamin,babin,vllain,gjyshen,gjyshin  :D ne rradhe te pare familjen time LOL LOL oh sa kam qeshur LOL  :D

#7 ne: 09-07-2006, 08:43:48
dhe per kenaqesine e lepurushes,e cila tani do jete zgjuar trasmetojme ne valet e radios tone "......" te "....."


degjojeni LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 09-07-2006, 09:01:38
mirdita te gjitheve.jeni radio e mrekullueshme .ju faleminderit.
a ka mundesi te veni kengen 'DJALÄ° BABES' nga UNÄ°KATÄ°L?
ciao dhe pershendetje te gjitheve :pafshim

#9 ne: 09-07-2006, 09:08:46
patjeter vetem per kenaqesine tende vjen kenga e kerkuar nga ty :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 09-07-2006, 09:35:47
un du kengen " ku ike ti kur un po te prisja ke qymezi" nga "xhelal xheladini" LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 09-07-2006, 09:39:15
un du këngën " ku ike ti kur un po të prisja ke qymezi" nga "xhelal xheladini" LOL LOL LOL LOL
Kurse une per kenaqesine e ketij me sipier dua te degjoj kengen"Une doja te vija po s'me linte kendezi" LOL LOL LOL  :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 09-07-2006, 09:43:07
keng e bukur fare kjo.:(
po kush e kendon?

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 09-07-2006, 09:46:27
Una  :D :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 09-07-2006, 09:53:47
urime per kengen pra .
esht fantastike.
ti qenke fenomene e harruar ne eresire.:P

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 09-07-2006, 10:45:29
A ka mundsi kengen "pse qaje kur te rrafa"?????

Nese nuk e keni, ateher vendojeni kete tjetren "Pse ike kur t'perzura".

Dhe, me kete keng i pershendes baballaret, nenellaret, gjysherit, niperit, mbesat, dajallaret, tetat, hallat, cupat e hallave qe i kam si yje dhe gjith shoqerine time ne Kafe Bar "Katastrofa". :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 09-07-2006, 10:57:20
a ka mundesi kengen "kur qan gruja do dru"?
gjithashtu pershndes mamin,babin dhe vellain qe me ka marr malli shum.i puth ne faqe .:(

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 10-07-2006, 00:51:26
Eeeeeeee paska dhe radio qe forumi jonë. Xhaja do kenaqet ta dëgjoj, po skam bateri "Dielli" se Radioja "Iliria" ka xhaja.
Do ma plotesoni një dëshirë plakut, se ka shumë qejf te degjoje këngën e Kallaposh Berdufit - Topa bore

Topa bore hedhin shoket tanë
unë i pres e ti i han.

Përshëndes maskarenjte e forumit, Qukapikun Lefton, Kokshinik Syrgjon, Kokshpullen Tribbon dhe ëmbëlsirat në fund fshtarkat qe kanë realizuar planin ne prashitjen e parcelave, Aida, Smilin (qe prite kur te na çoje për lesh me TNT qe e mban te xhepi) dhe Erlehta-n.

Grujeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeee (mos degjoni ju te forumit), Grujeeeeeeeee mooj te çaftë ujku, shko mi poshtë tek Vlashi e na more 4 bateri dielli, shpejt se fillon kënga e Kallaposhit.

#18 ne: 10-07-2006, 03:05:26
une pershendes familjen time, shoqerine, zemren time qe e dua shume dhe nje pershendetje te vecante per stafin e Radio Zeri yt me ne krye annen, jeni yje bote :D :D
Po te kete mundesi me kengen Pobre diabla nga Don omar. ciao.

 • Postime: 12234

#19 ne: 24-11-2006, 20:35:36
Hhahhahaha..Xha Milo  lume ajo plaka qe te ka.... :D...Qe kur e leshon zonin e radios qe te ka mbet qe nga koha e Luftes clirimtare(kur ishe i ri :D)..I shkon zeri deri ne kube te qiellit dhe ti tu kercy me ate plaken tende ,,tango,,  Alla-fshatarce me stil qe ke...... :D..........Uiiiiiii i t'gjitha plakat sdo te te lene vendin vend ty eeeeee...Xhaxh mos harro ti marresh  protezat rezerve(se kto plaka ste lon gjo qe ke :D),Do te te rrjepin do te te rrjepin lekuren mor  kodosh plak... :D


Neise ju pershendes me  kengen te gjithe me radhe,veqanerisht ata qe i permendi plaku(me siper) ;),me kengen ,,Qohu Rexho,,........ :D

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 25-11-2006, 20:47:36
Ju prshendes te gjithe me kengen " Sandokan"  :D

 • Postime: 12234

#21 ne: 28-11-2006, 00:51:07
Pershendes Lubijen me kengen:Doli goca ne penxhere.... :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 28-11-2006, 00:54:06
Pershendes Gurabien, me kengen "O Mari Maria, faqet gurabia" :D :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 28-11-2006, 09:22:16
Përshëndes Gurabien, me këngën "O Mari Maria, faqet gurabia" :D :D

Kush eshte Gurabia ketu se nuk e di une LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 29-11-2006, 00:52:09
S'eshte ketu jo. :D E kam njoftu kur isha tu mbledh geshtenja ne mal. :D :D

Temat e fundit