Pershendetje Zeriyt! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje Zeriyt!

Pershendetje Zeriyt!

· 32 · 693

 • Postime: 253

ne: 24-03-2019, 21:40:11
Fillimisht flm Max,  (ty erlehta po te le per fund
Dhe te rikthehesh ne kete vater , eshte nje gje fantastike!

Vetem rregullo cik pamjen ballore se ngja keq

Ja mire se u kthyem dhe ja mire se erdhet ju te tjeret :P

 • Postime: 253

#1 ne: 24-03-2019, 21:42:13
Te gjithe antaret te mblidhen ketu e te bejne "check in" pls...te marrim vesh c'behet :P

 • Postime: 1

#2 ne: 24-03-2019, 21:45:00
Pershendetje. Sa shpejt paskan ikur vitet. :)

 • Postime: 27066
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-03-2019, 21:47:46
Pershendetje
Ca ka qe nuk shkon per ty?
Faqja eshte konceptuar ne ate menyre qe temat te jene ne qender te vemendjes, sepse nje forum eshte ne radhe te pare per temat. Rubrikat e ndara pastaj me temat perkatese jane ne anen e djathte te faqes nese e sheh nga nje desktop dhe poshte temave aktuale, nese e sheh nga mobile. Me pas vjen blloku me postimet e fundit.
Duhet pak kohe me ambjentim, po me beso se ky eshte ndertuar qe te jete sa me i lehte ne perdorim

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 24-03-2019, 21:48:03
Erlehta ktu  :D
E martuame e  me dy kalamoj  :D
Per momentin po shoh ndeshjen Holland - Deutschland
 :P

 • Postime: 27066
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-03-2019, 21:50:05
Ah dhe dicka @Monique e te tjere: nese ke qene aktiv dhe hyn ne forum pas nje shkeputje te vijne vete njoftimet mbi temat ku ke qene aktiv.

 • Postime: 253

#6 ne: 24-03-2019, 21:52:55
Pershendetje
Ca ka qe nuk shkon per ty?
Faqja eshte konceptuar ne ate menyre qe temat te jene ne qender te vemendjes, sepse nje forum eshte ne radhe te pare per temat. Rubrikat e ndara pastaj me temat perkatese jane ne anen e djathte te faqes nese e sheh nga nje desktop dhe poshte temave aktuale, nese e sheh nga mobile. Me pas vjen blloku me postimet e fundit.
Duhet pak kohe me ambjentim, po me beso se ky eshte ndertuar qe te jete sa me i lehte ne perdorim

Se di, nga mobile humbas , te shoh si duket nga desktop.
Koncepti duhet te jete sa me friendly user, ku ata qe do vijne te kuptojne si funksionon.
Ki parasysh qe ka formate shume me te thjeshtesuara verdalle dhe forumistet ndihen komod.
Mos u merr me ne "te vjetrit" se ne se kemi problem...

Max he te kishte marre malli per ankesa LOL

 • Postime: 27066
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-03-2019, 21:58:31
E prisja ne fakt, po ZY ka qene gjithmone ndryshe. Dhe une s'bej gjera si te gjithe :D

 • Postime: 253

#8 ne: 24-03-2019, 21:59:38
LOL LOL po po diferenca je ti! LOL

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 24-03-2019, 23:24:00
Epo mirë se u kthye forumi përsëri. Shpresoj që të këtë aktivitetin e hershëm.

 • Postime: 27066
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 24-03-2019, 23:30:33


@Biku007 @Poshnjari  Miresevini perseri :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 25-03-2019, 02:23:22
Mire se u mblodhem prap.😁

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 25-03-2019, 13:04:57
Me bereqet qofshi 😍

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 25-03-2019, 13:28:19
Ini mire ini :p
Ja te shohim sa ON do jete zeri jone ketu? :p

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 25-03-2019, 13:29:38
Me falni nje gje te vogel, per çdo postim duhet me plotesu captcha ktu dhe pyetja sekrete ktu?

 • Postime: 253

#15 ne: 25-03-2019, 13:30:03
Vetem dy te parat Frank :)

 • Postime: 253

#16 ne: 25-03-2019, 13:30:41
Ini mire ini :p
Ja te shohim sa ON do jete zeri jone ketu? :p

Themi te jete IN , per On hajt se folna :P

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 25-03-2019, 13:32:12
IN ON UP DOWN ç'rendesi ka kjo?! :p

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 25-03-2019, 13:38:05
Ik Edi Rama hahaha

 • Postime: 27066
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 25-03-2019, 13:40:15
Me falni nje gje te vogel, per çdo postim duhet me plotesu captcha ktu dhe pyetja sekrete ktu?
Vetem per ata qe jane fillestare
Duhet te kalosh nje numer postimesh, 5 me duket

 • Postime: 253

#20 ne: 25-03-2019, 13:53:59
Ik Edi Rama hahaha

Haaaghaha berni hhahhha

 • Postime: 253

#21 ne: 25-03-2019, 13:55:57
Max perse nuk i editoj postimet, dmth e editoj por kur shtyp save , s"ja ni hic me e ndryshu

@Berni akoma me kete mhb ti eeee??? :P

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 25-03-2019, 14:30:51
Ja mire se erdha prap e mire se ju gjeta o njerez te mire. :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 25-03-2019, 16:57:54
prej në tel punon shumë mirë. Të testojë nesër në IPhone.

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 25-03-2019, 17:11:17
Tikku mire se erdhe ☺️
Hic ste mbaj mend 😁

Temat e fundit