Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! - 1307 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 444790

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 444790

 • Postime: 12234

#32650 ne: 10-07-2012, 10:57:33
laraske  :D

 • Postime: 2173

#32651 ne: 10-07-2012, 12:34:14
qole :P

 • Postime: 12743

#32652 ne: 10-07-2012, 13:04:35
shpirt :P

 • Postime: 2173

#32653 ne: 11-07-2012, 14:19:02
zemer :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#32654 ne: 11-07-2012, 15:06:03
Emocional

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#32655 ne: 11-07-2012, 21:13:44
Kjo ka shpik bukurine jo bukuria kete.  :D  :perqafim

 • Postime: 266

#32656 ne: 11-07-2012, 21:26:05
Fllad i fresket ne ket vap te madhe :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#32657 ne: 11-07-2012, 21:33:15
Njeriun qe duhet te kisha njoft para se tu martonte.  :D  :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#32658 ne: 11-07-2012, 23:02:31
kokrra mashtruses  :P

 • Postime: 266

#32659 ne: 11-07-2012, 23:10:02
Yll bote             :engjell:                 (e di  e di)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#32660 ne: 11-07-2012, 23:21:02
Harrese

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#32661 ne: 11-07-2012, 23:47:16
Guximtare

 • Postime: 1281

#32662 ne: 11-07-2012, 23:55:00
 :)
Miss

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#32663 ne: 12-07-2012, 00:05:32
MIRESI :engjell:

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#32664 ne: 12-07-2012, 09:26:16
kokrra mashtruses  :P

Kokrra kumbulles. :P (nuk rrija dot pa ta kthyer komplimentin)  LOL

 • Postime: 12234

#32665 ne: 12-07-2012, 09:55:43
E iimja dhe pike. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#32666 ne: 12-07-2012, 10:36:20
I ndare ne shuuuume pjese :D

 • Postime: 1281

#32667 ne: 12-07-2012, 12:55:28
Me gusto :)

 • Postime: 12743

#32668 ne: 12-07-2012, 14:08:44
i afruar

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#32669 ne: 12-07-2012, 17:07:20
DiellShijuese  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#32670 ne: 12-07-2012, 20:48:01
Naughty :D

 • Postime: 266

#32671 ne: 12-07-2012, 21:31:32
Si uji i detit ne ket vap  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#32672 ne: 12-07-2012, 22:36:34
Simpatik ne forum

 • Postime: 4261

#32673 ne: 12-07-2012, 23:17:59
Simpatike me raste :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#32674 ne: 12-07-2012, 23:19:06
Simpatike me raste :D

Aspak simpatik  :S

 :D

Temat e fundit