Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! - 1318 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 457256

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 457256

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#32925 ne: 12-09-2012, 13:11:09
kodosh :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32926 ne: 12-09-2012, 16:05:55
mashtrus

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#32927 ne: 12-09-2012, 16:50:32
E sinqerte  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32928 ne: 12-09-2012, 17:21:51
yll

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#32929 ne: 12-09-2012, 19:19:17
Pull poste    - cdo teme e  vulos. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32930 ne: 12-09-2012, 21:50:54
capken

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#32931 ne: 13-09-2012, 13:48:55

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#32932 ne: 13-09-2012, 13:50:21
malesor  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#32933 ne: 13-09-2012, 13:52:21
Lobe. :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#32934 ne: 13-09-2012, 13:54:18
Ca eshte lobe mo?

Çoban :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#32935 ne: 13-09-2012, 13:59:07
desha me thene labe po me doli tironce dhe kaloi ne o. :P :P

Intrestante. LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#32936 ne: 13-09-2012, 13:59:57
Emocionohet lehte  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#32937 ne: 13-09-2012, 14:00:19
e papermbajtshme. :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#32938 ne: 13-09-2012, 14:05:53
I pavendosur.  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32939 ne: 13-09-2012, 16:57:55
E plotfuqishme :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#32940 ne: 14-09-2012, 10:34:05
E vendosur :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32941 ne: 14-09-2012, 15:26:21
fanatik :P

#32942 ne: 14-09-2012, 22:41:36
Gangsterre. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32943 ne: 15-09-2012, 00:27:39
edukues  :P :P

#32944 ne: 15-09-2012, 00:31:36
:D

Dystdynjollikse.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32945 ne: 15-09-2012, 00:40:53
i harbuar  :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#32946 ne: 16-09-2012, 22:37:40
E humbur  :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#32947 ne: 16-09-2012, 23:04:02
Edukata vete. :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#32948 ne: 16-09-2012, 23:15:56
Qetesi  :engjell:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#32949 ne: 17-09-2012, 11:48:38
Hot Style :D

Temat e fundit