Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! - 1319 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 470134

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 470134

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32950 ne: 17-09-2012, 15:08:31
 :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#32951 ne: 18-09-2012, 14:40:24
ironwoman

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32952 ne: 18-09-2012, 15:35:12
Kinge  :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#32953 ne: 18-09-2012, 17:29:46
 cunbjond)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32954 ne: 18-09-2012, 18:13:42
 :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#32955 ne: 19-09-2012, 07:59:45
Yll bote perq

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32956 ne: 19-09-2012, 13:41:52
 :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#32957 ne: 19-09-2012, 16:30:18
Naive

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#32958 ne: 19-09-2012, 16:58:18
E imja dhe pike. :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#32959 ne: 19-09-2012, 17:00:46
I palicensuar  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#32960 ne: 19-09-2012, 17:04:04
Ilegale  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#32961 ne: 19-09-2012, 17:05:43
Miresi  :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32962 ne: 19-09-2012, 17:16:57
elokuente

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#32963 ne: 20-09-2012, 16:57:45
Kerkuese  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32964 ne: 20-09-2012, 17:09:17
lypes

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#32965 ne: 22-09-2012, 12:05:25
E licencuar  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32966 ne: 22-09-2012, 20:08:32
i konsumuar

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#32967 ne: 23-09-2012, 00:31:58
E parapergatitur... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#32968 ne: 23-09-2012, 05:53:27
tradhtar  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32969 ne: 23-09-2012, 07:56:19
e largume

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#32970 ne: 18-10-2012, 20:46:15
Shqiponje

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32971 ne: 18-10-2012, 23:41:44
skiftere

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#32972 ne: 19-10-2012, 10:27:22
e ngopur  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32973 ne: 19-10-2012, 12:09:56
i uriturf

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#32974 ne: 19-10-2012, 16:59:47
Krenare.

Temat e fundit