Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! - 1347 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 444944

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 444944

 • Postime: 12743

#33650 ne: 04-02-2020, 22:23:01
I vdekur mes te gjalleve :P

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#33651 ne: 05-02-2020, 11:19:23
Shpirtushe moj :perqafim

 • Postime: 2173

#33652 ne: 06-02-2020, 09:48:06
I vdekur mes te gjalleve :P
..perdor nje fjale..Jo 3 fjale..he te keqen.. :engjell:

 • Postime: 1753
 • Gjinia: Femer

#33653 ne: 06-02-2020, 10:36:52
Altruist

 • Postime: 228

#33654 ne: 06-02-2020, 11:47:06
Inteligjente!  :)

 • Postime: 1753
 • Gjinia: Femer

#33655 ne: 06-02-2020, 11:59:00
Përçues. 🙂

 • Postime: 4261

#33656 ne: 10-02-2020, 15:54:52
E urte :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#33657 ne: 12-02-2020, 21:45:14
I mire ☺️

 • Postime: 1753
 • Gjinia: Femer

#33658 ne: 12-02-2020, 23:26:34
Zemërbardhë 🤗

Temat e fundit