Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 491683

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 491683

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#750 ne: 08-05-2007, 16:39:10
Yhaaaaaaa me mbyte me komplimente. :-[


e Zgjuar.(po mendoj ne kete ore te nates  :D)

#751 ne: 08-05-2007, 16:42:40
i ke komplimenta te merituara. zgjuar jam po shoh TOP SHOW  cte bej. eshte i mire dreqi.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 08-05-2007, 18:11:02
Avanturiste  :)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 08-05-2007, 20:50:06
forumiste

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 08-05-2007, 22:30:08
I cuditshem.

#755 ne: 09-05-2007, 01:44:22
engjell :engjell:

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#756 ne: 09-05-2007, 02:34:32
Llafazane.  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#757 ne: 09-05-2007, 03:08:58
Asnjenes :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#758 ne: 09-05-2007, 04:39:24
Karafil :D

#759 ne: 09-05-2007, 05:00:05
striptizues LOL LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#760 ne: 09-05-2007, 05:15:08
yyy yll :D

#761 ne: 09-05-2007, 05:38:25
femi i lumtur

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 09-05-2007, 05:51:19
Karafile  :P

#763 ne: 09-05-2007, 05:51:58
TIP  ;)

#764 ne: 09-05-2007, 05:55:24
yyy yll :D
vdeksha per une per veten time !

Kjo lart...bjonde:)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 09-05-2007, 05:57:51
nuk di si ta shaj.

.......... e kupton vete mo. :D :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#766 ne: 09-05-2007, 05:58:21
yyy shpirt :D

#767 ne: 09-05-2007, 05:58:51
vdeksha për unë për veten time !

Kjo lart...bjonde:)

moj po te kam thene qe i kam ly floket

ky lart DIELL  :P

#768 ne: 09-05-2007, 06:03:08
nuk di si ta shaj.

.......... e kupton vete mo. :D :P
te martova fisin po me shave

Rebele e mora vesh..jam kurioze te te shof si ngjan brune ndoshta kismet nga qershori do e pijme nje kafe tek ai lokali i kalase :D


#769 ne: 09-05-2007, 06:06:38
PS. hahhaa me kenaqesi , por deri atehere mbase do i kem ba platin me refleks blu,se ashu e kam ne plan, sdq po baj nji foto kshu si jam nime  :D

Capkene dhe mistrece madje :D

#770 ne: 09-05-2007, 06:11:38
PS. hahhaa me kenaqesi , por deri atëherë mbase do i kem ba platin me refleks blu,se ashu e kam ne plan, s.d.q. po baj nji foto kshu si jam nime  :D

Capkene dhe mistrece madje :D
mos u laparos shume me fije se do me ngjash si papagall LOL LOL
po mire ishe dje bjonde moj..mgjs ste mendoj dot koke zeze !

zemer thyer..kush qenka ai pra qe ta ka thyer zemren ?

#771 ne: 09-05-2007, 06:15:51
deri tani nuk ma ka thyer, hollesite ia leme takimit te mundshem mire?

#772 ne: 09-05-2007, 06:19:09
deri tani nuk ma ka thyer, hollesite ia lemë takimit te mundshem mirë?
mire kismet..ja tani po shof per biletat e udhetimit....ishall a kap ndonje Jekpot LOL

#773 ne: 09-05-2007, 06:27:59
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

#774 ne: 09-05-2007, 07:12:39
qesh ti qesh...po mua me ka rene dy here mbushja e dhemballes ngaqe ha berthama qershie LOL LOL

Temat e fundit