Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 479743

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 479743

#775 ne: 09-05-2007, 07:14:13
hahahahhahahha tani po qe po qesh me verte LOL LOL LOL LOL

#776 ne: 09-05-2007, 07:33:42
LOL LOL LOL

#777 ne: 09-05-2007, 08:10:21
Nevrike :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 09-05-2007, 08:17:21
Lozonjare.

#779 ne: 09-05-2007, 08:20:56
e nga e nxorre kte ti ??!!!  :S


fine

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 09-05-2007, 08:34:02
Intrestante  LOL LOL LOL LOL

#781 ne: 09-05-2007, 08:36:43
shale femre LOL LOL

#782 ne: 09-05-2007, 09:13:37
LOL LOL LOL LOL LOL

weeeeeeeeee nuk durohet kjo sterio  :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 09-05-2007, 09:16:04
jane te tuat. LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 09-05-2007, 09:37:30
kush ?

#785 ne: 09-05-2007, 09:41:44
ua ky... :S
po ti je paraardhesi capkenes apo jo?

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 09-05-2007, 09:42:58
LOL

Kush te tha ty mori..

#787 ne: 09-05-2007, 10:29:03
po me ty kush foli????

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 09-05-2007, 11:18:42
Rebele dhe Mistrece. :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 09-05-2007, 14:00:48
Muskuloz.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 09-05-2007, 14:06:53
e gjat  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 09-05-2007, 14:08:02
Kinge! (P.S. S'jam edhe aq e gjate jo, :d mgjth nuk ankohem. ;))

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 09-05-2007, 14:20:14
Lozonjare  :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 09-05-2007, 14:30:20
Bukuroshe.


P.S. Po jam Lozonjare, Kristaline. Ke inat?!

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 09-05-2007, 14:32:45
Lajkatare  :D


Un inat?!? hahahahahah no koment! 

#795 ne: 10-05-2007, 02:51:47
elbasanllije hesapi  :D :D :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 10-05-2007, 02:53:15
E njejta gje edhe per kete. :P

#797 ne: 10-05-2007, 04:53:31
korcar

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 10-05-2007, 05:01:27
paidentitet  :P

#799 ne: 10-05-2007, 05:12:31
e ke gabim gjithsesi mendimi yt bej sikur e respektoj.....gazmo r

Temat e fundit