Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 469388

Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale!

· 33659 · 469388

#800 ne: 10-05-2007, 05:15:57
MAMI :D

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 10-05-2007, 05:19:17
e zonme!!!

#802 ne: 10-05-2007, 05:19:17
epo me rradhe eshte kjo moj. rebelke dhe kinge

#803 ne: 10-05-2007, 05:24:57
VETVETJA  :)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#804 ne: 10-05-2007, 05:26:03
Shakaxheshe  :P

#805 ne: 10-05-2007, 05:27:24
steriotip

#806 ne: 10-05-2007, 05:40:36
ska fjale ma per kte :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 10-05-2007, 06:04:02
as per ty :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#808 ne: 10-05-2007, 06:28:13
Magar :D

#809 ne: 10-05-2007, 06:31:13
i magjishem :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#810 ne: 10-05-2007, 06:34:27
e papame :D

#811 ne: 10-05-2007, 06:47:56
unik

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#812 ne: 10-05-2007, 06:50:17
Rebele :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 10-05-2007, 07:12:54
Rebel

#814 ne: 10-05-2007, 07:27:43
dragua por pa flake LOL LOL LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#815 ne: 10-05-2007, 07:49:48
E rrezikshmeee :D

#816 ne: 10-05-2007, 08:10:57
hahahaha.....ik se ja fute kot un jam  :engjell:
LOL LOL LOL LOL

i qete ne pergjithsi  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#817 ne: 10-05-2007, 08:19:18
haha..ti engjell ..kurr joo :D


Dreq :D

#818 ne: 10-05-2007, 08:21:23
ti biri dreqit atehere LOL LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#819 ne: 10-05-2007, 08:22:03
e bia e dreqit

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 10-05-2007, 08:55:56
Shejtan  :P

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#821 ne: 10-05-2007, 08:57:03
mistrece :P :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#822 ne: 10-05-2007, 09:29:20
Rebele. :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#823 ne: 10-05-2007, 10:32:07
Burre :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 10-05-2007, 10:33:43
Rebelioz (me kuptimin me te mire te fjales).

Temat e fundit