PO ose JO? - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 208481

PO ose JO?

· 14618 · 208481

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 05-07-2008, 00:05:14
JOOO,,,
Te pelqen puthja ne faqe?

#1126 ne: 05-07-2008, 00:06:47
jo. me pelqen ne buze,gushe,gjoks. po ty te pelqen ne keto vende?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1127 ne: 05-07-2008, 00:09:02
dhe mijera te tjera POOO
Keni plane per neser?

 • Postime: 4261

#1128 ne: 05-07-2008, 00:10:48
Jo

ti :D

#1129 ne: 05-07-2008, 00:13:53
po. do pi kafe me nje shoqe dhe me pas te bej valixhet gati. ti ke bere plane?

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1130 ne: 05-07-2008, 13:21:27
po do iki ne palester pastaj do dal me nje shoqe

do ikesh neser

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1131 ne: 05-07-2008, 13:23:40
joo :)

thyeve ndonje butik dje? :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1132 ne: 05-07-2008, 13:24:31
Joo
U bere me nerva dje?

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1133 ne: 05-07-2008, 13:34:35
pak :P
i ke qejf derrkucat ne lluc :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1134 ne: 05-07-2008, 14:49:24
jo-me shume kur jane te pjekur,care do beni sonte

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 05-07-2008, 16:32:12
loja eshte po ose jo :)

e keni qef te shtunen? :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1136 ne: 05-07-2008, 16:34:07
meshume e diela-pergj-pyetjes :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 05-07-2008, 16:35:15
lexoje titullin e temes :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1138 ne: 05-07-2008, 16:36:39
lere titullin-kthe pergj :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 05-07-2008, 16:39:18
ok..

do shoh nje program ne tv,
do gatuaj nje rosto
dhe do pres ca miq per vizite.....happy? :)

keni shoqeri te zgjeruar? :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1140 ne: 05-07-2008, 16:40:32
po-gatuan mire ti

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1141 ne: 05-07-2008, 16:45:01
them qe...Po

te pelqen te jesh pilot/e? :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1142 ne: 05-07-2008, 16:48:09
e thua ti apo e thone te tjeret :P,jo me pelqejne stjuardesat :P   te pelqen te udhetosh

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1143 ne: 05-07-2008, 16:50:08
po

ke menduar kurre te besh nje udhetim rreth botes me Balone? :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1144 ne: 05-07-2008, 16:54:27
do ishte fantastike ,enderr e parealizueshme :( ti enderron shume :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1145 ne: 05-07-2008, 16:58:02
Po... e kam absolutisht free :D :D


ben vrap? :)

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1146 ne: 05-07-2008, 16:59:42
po

pse sposton tek temat e mia eee

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1147 ne: 05-07-2008, 17:00:59
po postoj :)

ke pire dhalle sot? :)

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1148 ne: 05-07-2008, 17:02:07
po

ke ngran fasule :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1149 ne: 05-07-2008, 17:04:02
jo

genjeni shpesh? :D

Temat e fundit