PO ose JO? - 548 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 208480

PO ose JO?

· 14618 · 208480

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#13675 ne: 05-07-2012, 13:06:54
Po. Enderr e kam te shikoj live nje loje basketbolli. E sidomos te jem ne USA. :P

Te pelqen Basketbollisti francez Parker? Luan me duket me St Antonion..

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13676 ne: 05-07-2012, 13:11:17
fillova te dyshoje ne gjinine tende LOL

Tony parker eshte shume i mire por s'me pelqejne aq lojtaret e shkurter!

p.sh idolli im ka qen Jordan kurse me pas Vince Carter :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#13677 ne: 05-07-2012, 13:14:09
Po Jordan eshte simboli,miti i basketbollit...ska te krahasuar me shumicen..


I beson fatit?

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13678 ne: 05-07-2012, 13:21:50
i besoje fatit te ndryshueshem :P

po ti beson se fati mund te ndryshoje?

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#13679 ne: 05-07-2012, 13:24:38
Se di. Kur tme ndodhi do te them.

Mbani syze?

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13680 ne: 05-07-2012, 13:25:37
Jo fort!

Te pelqejne tatuazhet?

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#13681 ne: 05-07-2012, 13:27:07
Po.

Po ty? Dhe a ke?

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13682 ne: 05-07-2012, 13:30:40
Po

te pelqejne figurat apo shkronjat me shume?

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#13683 ne: 05-07-2012, 13:35:26
Shkronjat jane me rrezik se me u bo pishman e hongre LOL per kete arsye preferoj figurat.

Po ti cfare ke bere?

 • Postime: 12743

#13684 ne: 05-07-2012, 16:15:29
si te te pergjigjem me Po apo JO une kesaj po ti cke bere???

E kam bere

Pyetje

do ikim ne Plazh ?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#13685 ne: 05-07-2012, 20:00:37
Jo....se s'mundem ^o)

Jeni shume te lidhur me pc-ne? hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13686 ne: 05-07-2012, 20:01:36
Po

Do doje te mos egzistonte pc-ja?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#13687 ne: 05-07-2012, 20:03:53
Po!!

S'ju mungoi shoqeria e forumit :P kete kohe qe ishe larg?? :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13688 ne: 05-07-2012, 20:04:39
Po :perqafim

Ti kalove mire gjate kohes qe pushova?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#13689 ne: 05-07-2012, 20:05:57
 :( :( Jo dhe aq!

Ndonje te re madhore keto kohe? :engjell:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13690 ne: 05-07-2012, 20:07:40
Me te vjetra ;)

Te ka lodhur sot puna?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#13691 ne: 05-07-2012, 20:09:42
Jo, shijova diellin e sotem me teper :engjell:

I hani shume frutat?? :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13692 ne: 05-07-2012, 20:11:15
Po fort i kam ne qejf!

ishit ne plazh sot?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#13693 ne: 05-07-2012, 20:41:21
Jo.

Dini te krasitni? :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13694 ne: 05-07-2012, 20:45:15
krasitni (?)  hajt Po :D

do te vini ne dokufest?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#13695 ne: 05-07-2012, 20:48:54
Ca eshte ai?

Mbani portofol? :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13696 ne: 05-07-2012, 20:54:00m a,;Q • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13697 ne: 05-07-2012, 20:57:03
LOL LOL LOL LOL

Nuk e di cfare ndodhi LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#13698 ne: 05-07-2012, 20:59:52
hhahaaa ishte shpjegim? LOL :P

Ndiqni shume tv-ne??

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#13699 ne: 05-07-2012, 22:55:46
JoMbani syze optike gjate dites?

Temat e fundit