PO ose JO? - 549 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 208479

PO ose JO?

· 14618 · 208479

 • Postime: 4261

#13700 ne: 05-07-2012, 23:17:30
Jo


Ti ?  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#13701 ne: 05-07-2012, 23:26:02
Jo, edhe pse kam pakez nevoje 

I zgjidhni problemet me llogjike matematike?


 • Postime: 4261

#13702 ne: 05-07-2012, 23:31:01
Po ( nganjeher matematika di te jete e poshter) :D


E dini matematiken mire ju ? :D

 • Postime: 12743

#13703 ne: 06-07-2012, 09:10:02
Jo jam injorante ne ate drejtim


Do vish te me mesosh sa bejne 2+2x2?

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13704 ne: 06-07-2012, 10:08:39
Po

eshte vajza e juaj ne avatar?

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#13705 ne: 06-07-2012, 10:32:01
Jo.

Ju pelqejne croatet? Si basketbollista flas LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13706 ne: 06-07-2012, 10:34:08
Po te forte jane flas si basketbollist :P

ti luan mire basketin?

 • Postime: 12743

#13707 ne: 06-07-2012, 10:35:23
Po

eshte vajza e juaj ne avatar?

Yeap

Jo nuk e luaj mire basketin, vuaj volejbollin shume mire duke qene se jam marre gjate me ket sport


Do ikim te pijme nai gjo te fresket?

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13708 ne: 06-07-2012, 10:43:56
Po :D

cola apo shweeps?

 • Postime: 12743

#13709 ne: 06-07-2012, 10:47:54
Asnjeren

jeten apo vdekjen

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#13710 ne: 06-07-2012, 10:54:08
jeten

Ti kthehemi temes apo jo?

 • Postime: 12743

#13711 ne: 06-07-2012, 11:54:26
po i kthehemi

mire ke qene?

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#13712 ne: 06-07-2012, 12:18:55
ja ashtu
Te shkoj a jo ?

 • Postime: 12743

#13713 ne: 06-07-2012, 12:42:57
Po

ike?

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#13714 ne: 06-07-2012, 13:23:49
hengra prandaj
aty je ?

 • Postime: 12743

#13715 ne: 06-07-2012, 13:38:16
PO
 edhe une hengra dhe tani hic rri ketu

do vish te pime nje kafe ?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#13716 ne: 06-07-2012, 21:58:47
poHe do e pime?  :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#13717 ne: 06-07-2012, 22:29:06
Po

Kafe ?  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#13718 ne: 06-07-2012, 22:34:47
Jo, edhe caj, birre, vere  :)Do vish?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#13719 ne: 06-07-2012, 22:37:13
Poo

Ne Tirane ?   :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#13720 ne: 06-07-2012, 22:40:55
Po  :engjell:Do ikim edhe ne plazh pastaj?  :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#13721 ne: 06-07-2012, 22:44:11
Ouuu, me qejfin me te madh .. :)

Ne Vlore ? 

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#13722 ne: 06-07-2012, 22:46:39
Nisim nga Vlora...pastaj shetisim te gjithe vijen bregdetare gjer ne Sarande!  :engjell:
Plan per pushime ne Shq sivjet?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#13723 ne: 06-07-2012, 22:48:16
PO kismet, per shkurte se shpejti, per gjate me vone :)

Ti plane ?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#13724 ne: 06-07-2012, 22:49:30
Une nuk eci me plane, jam shume spontane....me teket sot te iki, iki  :D


Je spontan ti?  :)

Temat e fundit