PO ose JO? - 558 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 208477

PO ose JO?

· 14618 · 208477

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13925 ne: 30-07-2012, 15:56:21
Jo, sme duken interesante.

Ke uje pa gaz me vete?

 • Postime: 12743

#13926 ne: 30-07-2012, 15:57:22
po kam Alo Uji

do ti?

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13927 ne: 30-07-2012, 15:58:11
po,
Ke lek ne cel? do me besh nje zile?  :P

 • Postime: 12743

#13928 ne: 30-07-2012, 15:58:54
Po...

do bejme oferten 1000 leke une 1000 leke ti?

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13929 ne: 30-07-2012, 16:01:23
po,
ke digitalb?

 • Postime: 12743

#13930 ne: 30-07-2012, 16:09:18
Jo skam

do me ftosh te shikojme Channel X bashke? LOL

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13931 ne: 30-07-2012, 16:10:44
Jo skam

do me ftosh te shikojme Channel X bashke? LOL

me mire dorcel

te pelqen parashikimi i motit?

 • Postime: 12743

#13932 ne: 30-07-2012, 16:12:45
Po

do bjere shi?

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13933 ne: 30-07-2012, 16:13:25
po ketej nga une e mbyti fare na cmendi.

ke ngren dreke?

 • Postime: 12743

#13934 ne: 30-07-2012, 16:26:13
Jo jam ne diete

Do hame bashke gjekafshe?

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13935 ne: 30-07-2012, 16:27:13
jo
si ha kafshet po deshe ndonje peshk nga vlora gati jam

 • Postime: 12743

#13936 ne: 30-07-2012, 16:27:56
Jo se atje jane robte llafazan e na perflasin

do ikim ne shkoder te hame krap?

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13937 ne: 30-07-2012, 16:30:42
jo,
preferoj pogradecin kane ushqim me te mire
Te sjell veren une?

 • Postime: 12743

#13938 ne: 30-07-2012, 16:31:38
Po nese e ke te vjeteruar

do me japesh nje gote apo do e pish te teren vet?

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13939 ne: 30-07-2012, 16:33:19
Po gode te jap vere mbase te shohim si do sillesh.
E ka pare njeri kamarierin?

 • Postime: 12743

#13940 ne: 30-07-2012, 16:34:16
Une jo...goten po dhe sapo ta theva kokes....

guxon mos me japesh vere?  :P

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13941 ne: 30-07-2012, 16:36:03
Une jo...goten po dhe sapo ta theva kokes....

guxon mos me japesh vere?  :P
i kam marre mast godat jane plastike.

Nuk ka vere eshte mbaruar.

Do uje pa gaz se me ka vjedhur portofolin nje labush

 • Postime: 12743

#13942 ne: 30-07-2012, 16:36:42
Po uje pa gaz pijme...

po peshk do hame mo?

#13943 ne: 30-07-2012, 16:37:01
i kam marre mast godat jane plastike.

Bobobobo ca kulaku !

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13944 ne: 30-07-2012, 16:37:53
o ballisto ke vjedh ndonje dele gjekundi mo?

#13945 ne: 30-07-2012, 16:39:24
Ne e vjedhim per burrni jo se jena pabuksa. Psh para se te martohemi, i vjedhim nji dele shtepise se gruas. Nqs e vjedhim pa u kap, marrim nuse. Nqs jo, rrim beqar.
Ju nuk i boni keto se kurseni kepucet me dal jashte dhe ju hollohet sholla.

 • Postime: 12743

#13946 ne: 30-07-2012, 16:40:29
Ne e vjedhim per burrni jo se jena pabuksa. Psh para se te martohemi, i vjedhim nji dele shtepise se gruas. Nqs e vjedhim pa u kap, marrim nuse. Nqs jo, rrim beqar.
Ju nuk i boni keto se kurseni kepucet me dal jashte dhe ju hollohet sholla.

me  falni shume po...me zakon leshi , si delja mo


Po ju Inteligjento ca zakoni keni kshu me marr gru?

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#13947 ne: 30-07-2012, 16:41:16
E di si thone tironcit lale? pupupu ene lab ene com

#13948 ne: 30-07-2012, 16:42:11
E di si thone tironcit lale? pupupu ene lab ene com
Ti je tironc dembabadem e? Nga ata qe hudhin pare neper dasma apo jo?

 • Postime: 12743

#13949 ne: 30-07-2012, 16:42:18
Tironcit lale thone......Cam ,cek ,cifut ne shpi mos i fut LOL

tironcit rrace e zgjut???  ^o)

Temat e fundit