PO ose JO? - 560 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 222704

PO ose JO?

· 14618 · 222704

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#13975 ne: 31-07-2012, 21:20:33
Jo :P


Mban parfum ti ? :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13976 ne: 31-07-2012, 21:23:37
Po.

Do ti mbash ere? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13977 ne: 31-07-2012, 21:40:57
po mi

perdor dolce vita christian dior?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13978 ne: 31-07-2012, 21:47:08
Jo.

E perdor ti ate?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13979 ne: 31-07-2012, 21:48:50
po, vetem ne dimer

do me japesh nje puthje virtuale nashti?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13980 ne: 31-07-2012, 21:54:45
Poooo.
 :-*

Pse do ikesh?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13981 ne: 31-07-2012, 21:57:34
jo..ku te iki. Jam shtri per qejf te karitasit

do vish te bejme muhabet?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13982 ne: 31-07-2012, 22:06:55
Po.  :perqafim

Flejne lepurushat?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13983 ne: 31-07-2012, 22:28:59
e vogla me ne fund, i madhi jo..po sme vuri ne gjume nuk fle

do ikim ne pub meqe me ka ardh edhe capi?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#13984 ne: 31-07-2012, 22:36:57
Kalofshi mire.

Me ne fund ike? :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13985 ne: 31-07-2012, 22:38:37
jo

do te iki?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13986 ne: 31-07-2012, 22:40:15
Jo.

Te flihet?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13987 ne: 31-07-2012, 22:40:59
jo

do mblidhemi nai here?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13988 ne: 31-07-2012, 22:42:25
Po.

Ca kemi ne mos mblidhemi? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13989 ne: 31-07-2012, 22:45:06
pjo....

Ke do doje te takoje pervec meje? :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13990 ne: 31-07-2012, 22:46:06
Obin,missin.

Me propozon ndonje tjeter te hajrit ti? LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13991 ne: 31-07-2012, 22:55:23
po ka plot

ti vetem hap kamaren

do doje te njihje ata qe njoh une?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13992 ne: 31-07-2012, 22:57:46
Varet.  :D

Moj meqe ma kujtove, tipin e ke pare gje? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13993 ne: 31-07-2012, 23:02:05
po
te ka marre malli?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#13994 ne: 31-07-2012, 23:03:43
Jo. :P

Pse kshu ju merr malli ju per njerez qe shkembeni dy here? :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#13995 ne: 31-07-2012, 23:39:46
Jo


Jeni xheloze ? :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#13996 ne: 01-08-2012, 00:02:59
hmmm,,  deri diku  po,,

Do te donit te kishti raporte shume shoqerore me prinderit ?
#13997 ne: 01-08-2012, 00:03:51
Me prinderit adoptiv, po. :D

Te pelqen shkronja 'L' me shume se shkronjat e tjera?

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#13998 ne: 01-08-2012, 00:16:39
Besoj qe mjafton por pse jo,   :)

Te pelqen era kur  fryen ne mbremje pas nje dite me diell percellues ?  :)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#13999 ne: 01-08-2012, 00:19:47
Ne pishina dhe liqene me shume se cdo vit tjeter, ne det pritet :)

  Ti ?

Temat e fundit