PO ose JO? - 561 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 222702

PO ose JO?

· 14618 · 222702

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#14000 ne: 01-08-2012, 00:29:06
Po. Mendoj qe nganjhere duhet te  besh nje rutin tejter per ti ikur rutines se perditshme.

A bere plazh kete fundjave ?  :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#14001 ne: 01-08-2012, 00:55:36
Jo


Ti ?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14002 ne: 01-08-2012, 08:39:20
JO, ka qene shume ftohte ketej

E pite kafen e mengjesit?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14003 ne: 01-08-2012, 08:57:16
JO....se kamarieri erdhi vone dhe une duhet te hyja ne orar ne zyre

do ma besh nje kafe per hapje sycke?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14004 ne: 01-08-2012, 09:12:07
Po
te embel apo shqeto

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14005 ne: 01-08-2012, 09:13:06
te mesme

une e desha espresso po hajt mo

kur do ma nisesh?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14006 ne: 01-08-2012, 09:14:18
menjeher,
nuk thashe se do ta bej turke, por kam nje starbucks ketu afer dhe te shkoj ta marr sa hap e mbyll syte

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14007 ne: 01-08-2012, 09:15:33
Jo...bejne kafe te shpifur ato

Ikim ne subway ? (maroj per ato coockies)

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14008 ne: 01-08-2012, 09:19:18
shkon nje irish ne teksas dhe shikon nje tabele te madhe ne highway Subway 50 Miles.
Dhe i thote amerikanit: ore keni subway shume ketej? po i pergjigjet ai kemi gjithandej neper amerike.
Irish i thote perseri nese une dua te shkoj ne NY mundem te shkoj me subway?
hej i pergjigjet amerikani une po flas per subway kafene jo subway trenash hahahahahah (fucking europian) hahahahahhahah.

Me nje kusht do shkojme ne subway, qe te paguaj une se ma shpifi ai labi andej!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14009 ne: 01-08-2012, 09:33:06
PO....

do me marresh nje tas me Cookies me bajame?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14010 ne: 01-08-2012, 09:34:23
PO....

do me marresh nje tas me Cookies me bajame?
skam provu ndonjeher cookies me bajame por te shoh nese kane.
Do edhe freskuese?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14011 ne: 01-08-2012, 09:35:10
nje uje pa gaz

do nisemi tani?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14012 ne: 01-08-2012, 09:37:03
lene lene se me erdhi nje email 1030 meeting Shit

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14013 ne: 01-08-2012, 09:37:52
ik ngrefu per meeting


po une a kisha meeting sot?? LOL

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14014 ne: 01-08-2012, 09:38:53
me thuaj pak se cfare beme javes se kaluar qe te bej nje brief shpejt e shpejt

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14015 ne: 01-08-2012, 09:43:38
lere se e gjeta vete veten

ti do ikesh te gjesh tendin?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14016 ne: 01-08-2012, 09:44:59
jo,
e mbaj gjithmone me vete
e gjete te plote tenden apo gjysmake?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14017 ne: 01-08-2012, 09:48:15
PO te plote si topce

do ikesh tashi?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14018 ne: 01-08-2012, 09:49:18
JO,
kam akoma kohe.
u bezdise?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14019 ne: 01-08-2012, 09:51:44
Jo mo cne....une rehat jam sot

i vure gjerat ne vije?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14020 ne: 01-08-2012, 09:53:00
jo akoma,
ti sme ndihmove pak?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14021 ne: 01-08-2012, 09:53:46
Jo sepse jam ashtu...si ma the emrin shkurt?


Do ikim ne pub ne darke?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14022 ne: 01-08-2012, 09:55:02
PO
do e zgjedhesh ti vendin?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14023 ne: 01-08-2012, 09:56:35
Po..te banaku te pelqe

do gjujme per partnere me flejt gjume? :P

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14024 ne: 01-08-2012, 09:57:29
po shkum bashke sle njeri te afrohet se kercet sherri.

Si thua te gjuajme njeri tjetrin?

Temat e fundit