PO ose JO? - 562 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 236099

PO ose JO?

· 14618 · 236099

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14025 ne: 01-08-2012, 09:58:39
Jo se e urrejme njeri tjetrin....

e ke vene re kete?

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#14026 ne: 01-08-2012, 10:28:33
JoGushtin, nuk e keni pushim?

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14027 ne: 01-08-2012, 10:37:32
jo une i kisha ne korrik
po ju ku i kaluat pushimet?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#14028 ne: 01-08-2012, 12:57:49
Po :P


Kaluat mire ne pushime atje ku ishit ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14029 ne: 01-08-2012, 13:24:49
Po
si ju duket marreveshja e fundit e Sales per paktin e kufijve detar?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14030 ne: 01-08-2012, 13:49:33
no coment,
merreni shume me punet e shtetit?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14031 ne: 01-08-2012, 13:56:36
Po kur duhet

punon ne shtet?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14032 ne: 01-08-2012, 13:59:51
po
te pelqen administrata?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14033 ne: 01-08-2012, 14:01:59
Po...jam pjese e saj

mbledhjet i marum per sot

ikim per fresk pijme nai caj te ngrohte?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14034 ne: 01-08-2012, 14:04:08
jo shkojme ne plazh pijm caj mali
juriste apo diplomate?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14035 ne: 01-08-2012, 14:04:36
Jo..asnjeren

do te pelqente Ekonomia?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14036 ne: 01-08-2012, 14:06:33
complicated,

po sikur te flasim per maredheniet ndershteterore

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14037 ne: 01-08-2012, 14:07:31
Po...

do fillosh ti?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14038 ne: 01-08-2012, 14:09:58
po,
te pelqen maredhenia per shtimin e popullsise?
si thua te perqendrojme disa fonde per praktika reale?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14039 ne: 01-08-2012, 14:12:03
JO sepse jemi mbipopulluar se tepermi dhe si rrjedhoje e kesaj rrezikojme qendrimin tone te perkohshem ne rruzullin tone

Si thu sikur te mbeten keta qe jane dhe te bejne qejfin vetes qe kur te mbyllin syte te ndihen te lumtur e te kenaqur me jeten qe jetuan?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14040 ne: 01-08-2012, 14:13:34
po shyqyr qe ste promovojne ty per keta takime se na cove per lesh.....

Shpirto mos u kenaq shume me veten

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14041 ne: 01-08-2012, 14:14:17
Jo une kenaqem me pjesen qe e mendojne si une


do dalim tani per nje cigare?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14042 ne: 01-08-2012, 14:19:53
Ok,
tani do iki se kam nje takim me banken

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14043 ne: 01-08-2012, 14:20:54
ku ishte pytja?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14044 ne: 01-08-2012, 14:21:30
ska me pyetje u lodha.

ti je shume e veshtire.

Keshtu je gjithmone?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14045 ne: 01-08-2012, 14:22:50
JO

jam me keq LOL

te te perqafoj pak qe te ikesh ne banke me menje top ?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14046 ne: 01-08-2012, 14:24:09
 :perqafim

ciao shpirto do me presesh?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14047 ne: 01-08-2012, 14:24:39
PO....une dhe nja ca te tjere ketu


do ikesh apo si e ke hallin?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14048 ne: 01-08-2012, 14:27:14
skam halle moj do shkoj me marr Lek ca thote kjo mo

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14049 ne: 01-08-2012, 14:30:12
te erdhi dita e rroges mer dreq...fusja vrapit se mos ti vjedh kush me keto mekanizmat e reja qe kane dale...

si e kishin ato Karta me vale ?? LOL

Temat e fundit