PO ose JO? - 563 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 214866

PO ose JO?

· 14618 · 214866

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14050 ne: 01-08-2012, 14:38:40
te te sjell nje KARte me vale? te ben pune.

te marresh rroge seshte per gjynaf kjo do te thote qe njeriu punon.

materialiste

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14051 ne: 01-08-2012, 14:40:55
Jo nuk du karte me vale se kam Debit Card


E di qe nuk eshte gjynaf te marresh rrogen? :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#14052 ne: 03-08-2012, 21:36:23
Po :D

E merrni rrogen nga bankomati menjeher si te dali ? :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14053 ne: 03-08-2012, 21:39:37
Jo

Rrogen e mar tjeter kund. :-) nuk merrem shume me bankat, sepse zdua qe shteti te dij ku dhe SI I harxhoj leket e Mia.

Do fitoj Milani Seria A ?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#14054 ne: 03-08-2012, 23:54:53
Jo :P


Mendoni se do te mbijetoj kete vit Milani ne Serie A :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14055 ne: 04-08-2012, 14:30:28
po

jeni tifoz me milan?

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#14056 ne: 04-08-2012, 17:48:42
Jo      (simpatizoj Juven)

A jan pastruar  naj cik plazhet  ket vit ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14057 ne: 04-08-2012, 18:46:14
jo ibret

do vish sivjet ketej me pushime?

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#14058 ne: 04-08-2012, 19:11:48
Jo   (e lash per vit te ri )

Ke qen per vit te ri ne Dajt ?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#14059 ne: 04-08-2012, 19:30:26
Jo , ama tani pas Ramazanit do te shkoj se s'benMendoni se eshte vendi me i mire per ta qetesuar shpirtin dhe mendjen ? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14060 ne: 04-08-2012, 21:41:47
jo...ska asigjo te bulur me te ofru pervec lokaleve...panorama ibret , tirona e mulume nga smogu

ke kohe pa shku?

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#14061 ne: 05-08-2012, 00:17:36
nja dy vjet me duket, por kur isha mua me pelqeu  :)

Vape sot ?  vlell))   :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14062 ne: 05-08-2012, 14:33:57
pooooo me vdek


ike ne plazh?

 • Postime: 49
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14063 ne: 05-08-2012, 15:06:49
pooooo me vdek


ike ne plazh?
p`jo, ju afrova afer por mu kujtua qe nuk di not.
a besoni ne ri-ngjallje? (jete pas vdekjes)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14064 ne: 05-08-2012, 15:46:32
jo

ti beson?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#14065 ne: 05-08-2012, 16:05:42
Po ;)

Besoni ne fene tuaj ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14066 ne: 05-08-2012, 17:00:26
jo se skam nje te tille


besoni ne trinitet?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14067 ne: 09-08-2012, 23:32:47
jo

ca eshte?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#14068 ne: 10-08-2012, 01:23:28
Jo

Eshte ... mos pyt fare ;)

Zoti eshte nje dhe i pashoq ;)Mendoni edhe ju ashtu  ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14069 ne: 10-08-2012, 10:23:25
PO mendoj se zoti eshte 1 kaq

do beje nje gje per mua?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#14070 ne: 11-08-2012, 13:20:39
Po :D


Mendon ti se do ta beja ?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14071 ne: 12-08-2012, 22:47:58
jo

fundjave e bukur?

#14072 ne: 12-08-2012, 22:54:39
Po.

Jeton vetem?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14073 ne: 12-08-2012, 23:08:56
Jo

Jeton i shoqeruar?

#14074 ne: 12-08-2012, 23:13:19
Po.

I nigjo soundtracksat e filmave?

Temat e fundit