PO ose JO? - 565 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 228408

PO ose JO?

· 14618 · 228408

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14100 ne: 13-08-2012, 15:31:16
Po , sepse edhe nese sdo me leshoje ti...do ikja vete ore


kuptoveeee LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#14101 ne: 13-08-2012, 15:34:36
Po, ama ske ku te ikesh ne Tirane do te jesh diku :DMendon se Tirana eshte e madhe sa per te humbur ti ? :D

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14102 ne: 19-08-2012, 18:55:25
jo

festoni sot?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#14103 ne: 19-08-2012, 18:56:22
Jo.

Duhet festuar kush i perket atij besimi?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14104 ne: 19-08-2012, 18:58:14
jo kush e ndjen per te festu

e ha mishin e derrit?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#14105 ne: 19-08-2012, 19:01:29
Sigurisht po.

Dini te gatuani mire?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14106 ne: 19-08-2012, 19:48:57
Jo


Ju pelqejne embelsirat?

#14107 ne: 19-08-2012, 22:47:51
Jo se nuk jam rrit me seder.

Po ti je rrit me idene "ajo shoqja merr 10 ne shkoll, ndersa ti jo"?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14108 ne: 19-08-2012, 22:52:22
jo,jam rrit me moton 10at tona plumb per armikun

a e do nusen te virgjer dhe pse mund te kete perdor menyra te tjera te seksit?

#14109 ne: 19-08-2012, 22:53:15
JO.

Mendon qe kjo virgjeria lidhet shume dhe me ket fene?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14110 ne: 19-08-2012, 22:54:59
jo

je me seder?

#14111 ne: 19-08-2012, 22:55:07
Po. Dikur kam vajt ne kishe me pa ca kishte aty mren, dhe ika i trembur kur pashe priftin duke vjedh lek.

A mendon se keta qe duan nuse te virgjer jan myslyman?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14112 ne: 19-08-2012, 22:56:39
po

a ka rradhe me u pergjigj?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14113 ne: 19-08-2012, 23:04:55
jo

vuan per ndonje gje?

#14114 ne: 19-08-2012, 23:07:12
Vuj per i cik era kastravec dhe domate Shqiprie.

Do na sjellesh ca me poste? :)

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14115 ne: 19-08-2012, 23:08:56
Jo jetoj larg saj

do plasi lufta ne izrael?

#14116 ne: 19-08-2012, 23:10:25
Nuk i dihet, se ata i mbro amerika gjithmon.

Do fitojme nai gje mbas luftes ne? Nai pare ose toke?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14117 ne: 19-08-2012, 23:14:13
po lesht e imamit kacurrel

do shuhet dielli kete shekull?

#14118 ne: 19-08-2012, 23:15:16
Jo. Do dhe nja 4 bilrajde vjet.

I ke inat njerezit parimor qe flasin nga maja e kalit?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14119 ne: 19-08-2012, 23:16:33
Po shume


po te ishe i martum dhe komshija ta lunte do e tradhtoje grune?

#14120 ne: 19-08-2012, 23:21:32
Po. Por do ishte mire sikur ta paguaja ate grun se nuk du ndjenja ne mes.

Po keto festat qe jan kthy ne festa dhuratash te jan bezdis?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14121 ne: 19-08-2012, 23:23:05
jo nuk bej dhurata zakonisht


i ke mbaru pushimet e veres?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14122 ne: 19-08-2012, 23:23:50
jo sepse zor se te bo lush dhurate sot dhe kur e bojne te lezeton

i urove te gjithe besimtaret sot per feste?

#14123 ne: 19-08-2012, 23:24:23
Jo akoma.

Po ju?

#14124 ne: 19-08-2012, 23:25:06
jo sepse zor se te bo lush dhurate sot dhe kur e bojne te lezeton

i urove te gjithe besimtaret sot per feste?

Ca feste eshte sot?

Temat e fundit