×
Hyrja
Profili

PO ose JO?

· 14618 · 207379

PO ose JO?

· 14618 · 207379

 • Postime: 12743

#14100 ne: 13-08-2012, 15:31:16
Po , sepse edhe nese sdo me leshoje ti...do ikja vete ore


kuptoveeee LOL

 • Postime: 4261

#14101 ne: 13-08-2012, 15:34:36
Po, ama ske ku te ikesh ne Tirane do te jesh diku :DMendon se Tirana eshte e madhe sa per te humbur ti ? :D

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14102 ne: 19-08-2012, 18:55:25
jo

festoni sot?

 • Postime: 1283

#14103 ne: 19-08-2012, 18:56:22
Jo.

Duhet festuar kush i perket atij besimi?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14104 ne: 19-08-2012, 18:58:14
jo kush e ndjen per te festu

e ha mishin e derrit?

 • Postime: 1283

#14105 ne: 19-08-2012, 19:01:29
Sigurisht po.

Dini te gatuani mire?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14106 ne: 19-08-2012, 19:48:57
Jo


Ju pelqejne embelsirat?

#14107 ne: 19-08-2012, 22:47:51
Jo se nuk jam rrit me seder.

Po ti je rrit me idene "ajo shoqja merr 10 ne shkoll, ndersa ti jo"?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14108 ne: 19-08-2012, 22:52:22
jo,jam rrit me moton 10at tona plumb per armikun

a e do nusen te virgjer dhe pse mund te kete perdor menyra te tjera te seksit?

#14109 ne: 19-08-2012, 22:53:15
JO.

Mendon qe kjo virgjeria lidhet shume dhe me ket fene?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14110 ne: 19-08-2012, 22:54:59
jo

je me seder?

#14111 ne: 19-08-2012, 22:55:07
Po. Dikur kam vajt ne kishe me pa ca kishte aty mren, dhe ika i trembur kur pashe priftin duke vjedh lek.

A mendon se keta qe duan nuse te virgjer jan myslyman?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14112 ne: 19-08-2012, 22:56:39
po

a ka rradhe me u pergjigj?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14113 ne: 19-08-2012, 23:04:55
jo

vuan per ndonje gje?

#14114 ne: 19-08-2012, 23:07:12
Vuj per i cik era kastravec dhe domate Shqiprie.

Do na sjellesh ca me poste? :)

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14115 ne: 19-08-2012, 23:08:56
Jo jetoj larg saj

do plasi lufta ne izrael?

#14116 ne: 19-08-2012, 23:10:25
Nuk i dihet, se ata i mbro amerika gjithmon.

Do fitojme nai gje mbas luftes ne? Nai pare ose toke?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14117 ne: 19-08-2012, 23:14:13
po lesht e imamit kacurrel

do shuhet dielli kete shekull?

#14118 ne: 19-08-2012, 23:15:16
Jo. Do dhe nja 4 bilrajde vjet.

I ke inat njerezit parimor qe flasin nga maja e kalit?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14119 ne: 19-08-2012, 23:16:33
Po shume


po te ishe i martum dhe komshija ta lunte do e tradhtoje grune?

#14120 ne: 19-08-2012, 23:21:32
Po. Por do ishte mire sikur ta paguaja ate grun se nuk du ndjenja ne mes.

Po keto festat qe jan kthy ne festa dhuratash te jan bezdis?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14121 ne: 19-08-2012, 23:23:05
jo nuk bej dhurata zakonisht


i ke mbaru pushimet e veres?

 • Postime: 12743

#14122 ne: 19-08-2012, 23:23:50
jo sepse zor se te bo lush dhurate sot dhe kur e bojne te lezeton

i urove te gjithe besimtaret sot per feste?

#14123 ne: 19-08-2012, 23:24:23
Jo akoma.

Po ju?

#14124 ne: 19-08-2012, 23:25:06
jo sepse zor se te bo lush dhurate sot dhe kur e bojne te lezeton

i urove te gjithe besimtaret sot per feste?

Ca feste eshte sot?

Temat e fundit