PO ose JO? - 568 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

PO ose JO?

· 14618 · 207545

PO ose JO?

· 14618 · 207545

#14175 ne: 25-08-2012, 18:46:53
Po.

Ca dmth kur te ha dora e djathte?
Dmth po apo jo? :D

#14176 ne: 25-08-2012, 18:54:20
Jo.

E ke shkrimin e bukur?

#14177 ne: 25-08-2012, 19:00:23
Jo.

Na e gje icik pytje pergjigjen se pertoj. A? :D

 • Postime: 4261

#14178 ne: 25-08-2012, 23:15:32
Jo :D


Jeni virgjereshe ende ? :D

 • Postime: 12743

#14179 ne: 26-08-2012, 00:18:58
PO, per koke te kalamjve qe jam e virgjer :P LOL

po ti?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#14180 ne: 26-08-2012, 01:12:42
Ndonje pyetje te hajrit jua percjell truri deri ktu?  ^o)

 • Postime: 12743

#14181 ne: 26-08-2012, 02:40:58
pjo

po flini?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14182 ne: 29-08-2012, 01:51:37
jo

shkruani poezi?

#14183 ne: 29-08-2012, 01:57:11
Jo.

Reziston dot me edhe me gjate se kaq pa fjete?

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#14184 ne: 29-08-2012, 02:00:26
Po.

Po ti?

#14185 ne: 29-08-2012, 03:12:54
Po.

U shty naicik dita sot? Kenej nga un mir.

 • Postime: 12743

#14186 ne: 29-08-2012, 08:16:37
Po u shty dhe u terhoq

Po dita sot do shtyhet?

 • Postime: 12743

#14187 ne: 29-08-2012, 14:42:58
po ....

kishit pune shume sot?

 • Postime: 12743

#14188 ne: 29-08-2012, 14:47:07
po..dhe i kam mullar me pune ...e di qe neser sdo ngrej koke , por sot skam deshire per pune


ndikon koha tek ju?

 • Postime: 12743

#14189 ne: 29-08-2012, 14:50:42
Jo..te pakten jo tani


i pelqeni surprizat?

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#14190 ne: 29-08-2012, 14:52:54
JO,

a je e dashurar?

 • Postime: 12743

#14191 ne: 29-08-2012, 14:53:49
PO...me jeten ne pergjithesi


mendoni se dikush meriton dashurine tuaj?

 • Postime: 12743

#14192 ne: 29-08-2012, 14:56:50
Jo...sepse edhe njerezit jane te ndryshem , edhe ndjenjat qe provojme per secilin jane te ndryshme


mendon e ti kshu?

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#14193 ne: 29-08-2012, 14:59:49
Jo, ndoshta..

Ke deshire te kesh shume femije?

 • Postime: 12743

#14194 ne: 29-08-2012, 15:13:58
jo me mjaftojne ata qe kam

ti do doje shume?

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#14195 ne: 29-08-2012, 15:16:29
Po, se paku 4 ose 5..

Mendon se prindi eshte mesuesi me i mire?

 • Postime: 12743

#14196 ne: 29-08-2012, 15:20:27
Deri diku...per nje pjese te moshes po

Mendon se nje familje e shendoshe lind femije te shendoshe menderisht?

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#14197 ne: 29-08-2012, 15:25:59
Po, kryesisht, por kam pare edhe raste kur kishte perjashtime..

Ti mire je me shendet? :D

 • Postime: 12743

#14198 ne: 29-08-2012, 15:30:21
po ja ashtu mire themi...

jeni gje doktor?

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#14199 ne: 29-08-2012, 17:22:17
Jo, por shumë afër...

Vlerësoni mundin e dikuj edhepse në disa raste të padobishëm?

Temat e fundit