PO ose JO? - 568 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 223229

PO ose JO?

· 14618 · 223229

#14175 ne: 25-08-2012, 18:46:53
Po.

Ca dmth kur te ha dora e djathte?
Dmth po apo jo? :D

#14176 ne: 25-08-2012, 18:54:20
Jo.

E ke shkrimin e bukur?

#14177 ne: 25-08-2012, 19:00:23
Jo.

Na e gje icik pytje pergjigjen se pertoj. A? :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#14178 ne: 25-08-2012, 23:15:32
Jo :D


Jeni virgjereshe ende ? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14179 ne: 26-08-2012, 00:18:58
PO, per koke te kalamjve qe jam e virgjer :P LOL

po ti?

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#14180 ne: 26-08-2012, 01:12:42
Ndonje pyetje te hajrit jua percjell truri deri ktu?  ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14181 ne: 26-08-2012, 02:40:58
pjo

po flini?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14182 ne: 29-08-2012, 01:51:37
jo

shkruani poezi?

#14183 ne: 29-08-2012, 01:57:11
Jo.

Reziston dot me edhe me gjate se kaq pa fjete?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#14184 ne: 29-08-2012, 02:00:26
Po.

Po ti?

#14185 ne: 29-08-2012, 03:12:54
Po.

U shty naicik dita sot? Kenej nga un mir.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14186 ne: 29-08-2012, 08:16:37
Po u shty dhe u terhoq

Po dita sot do shtyhet?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14187 ne: 29-08-2012, 14:42:58
po ....

kishit pune shume sot?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14188 ne: 29-08-2012, 14:47:07
po..dhe i kam mullar me pune ...e di qe neser sdo ngrej koke , por sot skam deshire per pune


ndikon koha tek ju?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14189 ne: 29-08-2012, 14:50:42
Jo..te pakten jo tani


i pelqeni surprizat?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#14190 ne: 29-08-2012, 14:52:54
JO,

a je e dashurar?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14191 ne: 29-08-2012, 14:53:49
PO...me jeten ne pergjithesi


mendoni se dikush meriton dashurine tuaj?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14192 ne: 29-08-2012, 14:56:50
Jo...sepse edhe njerezit jane te ndryshem , edhe ndjenjat qe provojme per secilin jane te ndryshme


mendon e ti kshu?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#14193 ne: 29-08-2012, 14:59:49
Jo, ndoshta..

Ke deshire te kesh shume femije?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14194 ne: 29-08-2012, 15:13:58
jo me mjaftojne ata qe kam

ti do doje shume?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#14195 ne: 29-08-2012, 15:16:29
Po, se paku 4 ose 5..

Mendon se prindi eshte mesuesi me i mire?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14196 ne: 29-08-2012, 15:20:27
Deri diku...per nje pjese te moshes po

Mendon se nje familje e shendoshe lind femije te shendoshe menderisht?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#14197 ne: 29-08-2012, 15:25:59
Po, kryesisht, por kam pare edhe raste kur kishte perjashtime..

Ti mire je me shendet? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14198 ne: 29-08-2012, 15:30:21
po ja ashtu mire themi...

jeni gje doktor?

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#14199 ne: 29-08-2012, 17:22:17
Jo, por shumë afër...

Vlerësoni mundin e dikuj edhepse në disa raste të padobishëm?

Temat e fundit