×
Hyrja
Profili

PO ose JO?

· 14618 · 207273

PO ose JO?

· 14618 · 207273

 • Postime: 12743

#14200 ne: 29-08-2012, 17:23:42
po gjithnje...e vleresoj shume qenien njerezore

dini gje sa eshte ora?

 • Postime: 4261

#14201 ne: 31-08-2012, 17:30:20
Po :D


Nuk ke ore me veten ti ? :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#14202 ne: 31-08-2012, 18:49:55
JO :P
Do ma huazosh ti tenden? :)

 • Postime: 4261

#14203 ne: 31-08-2012, 18:58:01
Po


E do ? :D

 • Postime: 12743

#14204 ne: 31-08-2012, 21:38:04
jo me

u kenaqet?

#14205 ne: 31-08-2012, 21:46:54
C'ka, dit e zakonshme. Asnjeri nuk kercenoi me hudh ndertesen ne ere sot.
Di gje a ka syze dielli, me Internet brenda?

 • Postime: 12743

#14206 ne: 31-08-2012, 21:50:05
jo  se di

ka?

#14207 ne: 31-08-2012, 21:54:10
Ne Japoni me duket.
A do behet Shqipria si Japonia?

 • Postime: 12743

#14208 ne: 31-08-2012, 21:59:51
jooooooooooooooooo

te duken shqiptaret si kinez?

#14209 ne: 31-08-2012, 22:03:36
Po.
Nga forma e kokes. Sepse ne Shqiptaret e kemi koken pete nga mrapa (perjashtu mua dhe te gjith ate qe kan lind ne Tiran). Ky fenomen eshte me i dukshem dhe ne zonat veriore ku femijet jan rrit ne djep druri.

A dalim nga ajo tema tjeter pytje-pergjigje?

 • Postime: 12743

#14210 ne: 31-08-2012, 22:05:30
po mo

do dalish? :P

 • Postime: 12743

#14211 ne: 31-08-2012, 23:38:20
po mo te shkelqier


po ju e kaluat apo akoma?

 • Postime: 12743

#14212 ne: 31-08-2012, 23:40:34
jo besoj te vetja

ju pelqen ajo cka reflekton pasqyra tek i kaloni apo i qendroni perballe?

#14213 ne: 31-08-2012, 23:42:28
Shume. E ku ka gje me te bukur. :D

A do ndjeheshe me mire ne hene sesa ntoke? :P

 • Postime: 12743

#14214 ne: 31-08-2012, 23:44:13
PO ..token e kam provuar..henen jo

ju pelqen te provoni gjera te reja? Eksplorime te reja?

#14215 ne: 31-08-2012, 23:46:59
Po. :)

I ke von ngjume kalaujqerit?

 • Postime: 12743

#14216 ne: 31-08-2012, 23:48:57
po,,,
mos duhet te vej e ty tashi? LOL

#14217 ne: 31-08-2012, 23:52:23
:D
Sdo ishte keq gjths.

I lexo noier liber para se me fjete ti atyre? (nji pikecuditse e madhe) :P

 • Postime: 12743

#14218 ne: 31-08-2012, 23:54:47
po i lexoj...nje pike topce sa koka jote LOL

rrini deri vone zgjuar?

#14219 ne: 01-09-2012, 00:02:27
Po.

A ke nei gje tpreferume ne nji dasem, e mezor e pret?

 • Postime: 12743

#14220 ne: 01-09-2012, 00:08:28
jo skam...kam vetem gjume

tju them naten apo sju plas shume? :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#14221 ne: 01-09-2012, 23:21:24
Po naten dhe gjume te embel.


ke pune neser?

 • Postime: 4261

#14222 ne: 02-09-2012, 00:11:55
Jo


Po te shtunave keni pushim ?

 • Postime: 12743

#14223 ne: 02-09-2012, 23:40:26
po kam

ishte nje dite ndryshe sot?

 • Postime: 4261

#14224 ne: 08-09-2012, 18:12:30
Po


Mendon se neser do te ndodh diqka tek ty ? :D

Temat e fundit