PO ose JO? - 22 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

PO ose JO?

· 14618 · 207518

PO ose JO?

· 14618 · 207518

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 22-02-2007, 20:25:07
Kam thene dhe Po dhe Jo nderkohe qe duhet te thoja te kunderten .....


Rrini ne telefon me ore te gjata

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 22-02-2007, 20:26:44
Jo :D


Jeni sexy :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 22-02-2007, 20:36:57
Mendoj se jam seksi ...PO

Gjenden shume fotografi ne muret e shtepise tuaj (fotografi familjare dmth jo peisazhe)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 22-02-2007, 20:46:47
Mendoj se jam seksi ...PO

Gjenden shumë fotografi ne muret e shtepise tuaj (fotografi familjare d.m.th. jo peisazhe)


Aq ka o Lisa  sa cte te them /Po ate ....nuk e kam LOL

Besoni tek Zoti.

#529 ne: 22-02-2007, 21:25:18
Po besoj qe ka nje zot

Sa here ne dite luteni??

 • Postime: 12234

#530 ne: 22-02-2007, 23:18:51
PO.Prej mengjesit qe i hap syte deri ne mbremje kur t'i mbyll(kete po e them se e bej here pas here).A keni bere ndonjehere Jakuzzi?

 • Postime: 4261

#531 ne: 22-02-2007, 23:27:51
ca tu ka pik ne koke kjo Jakuzzi see ...:DPo ti a ke bere ndojher

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 23-02-2007, 17:14:11
jo :S

po ju me posht??

#533 ne: 23-02-2007, 21:32:17
jo sepse se kam idene cfare eshte  ^o)

vuani nga ndonje lloj fobie??

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 23-02-2007, 22:08:54
po kam fobi nga lartesia shummmm frigohem edhe kur e shoh ndokend qe eshte diku lart shumm friksohem

po ju me posht kini ndonje fobi ? :S

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 24-02-2007, 04:06:53
jo sepse se kam idenë çfarë është  ^o)

vuani nga ndonjë lloj fobie??Jakuzi i thone Hidromazazhit (banjo me hidromasazh)

Fobi , jo nuk kam mesa di .....


Keni fituar ndonjehere ndonje cmim(per dicka sa do te vogel)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 24-02-2007, 04:57:42


Jakuzi i thonë Hidromazazhit (banjo me hidromasazh)

Fobi , jo nuk kam mesa di .....


Keni fituar ndonjëherë ndonjë çmim(për diçka sa do të vogël)


Po, ne total kam fituar 9 cmime qekur kam qene e vogel deri me tani. :))Pyetja Ime: Ju Pelqen Stina e Dimrit?!

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 24-02-2007, 10:21:43


Jakuzi i thonë Hidromazazhit (banjo me hidromasazh)

Fobi , jo nuk kam mesa di .....

po kam dy medalje :D te argjenda :D kam fituar ne nje sport thirret JUDO :D

Keni fituar ndonjëherë ndonjë çmim(për diçka sa do të vogël)

 • Postime: 5949

#538 ne: 24-02-2007, 12:34:01
Po :) Qe kur kam qene e vogel, madje. Se pari, kam fituar cmimin e pare si soliste me pallatin e pionereve ne Tirane. Pastaj, me olimpiaden e matematikes. Kur erdha ne Angli, science mentoring me nxenes te gjimnazeve. Ndersa tani qe jena rrit marrim vetem certifikata per programe, per te cilat me eshte dashur te trajnohem ne lidhje me profesionin tim :P

A iu pelqen te studioni me shume ne biblioteke sesa ne shtepine tuaj?

 • Postime: 5949

#539 ne: 24-02-2007, 12:39:05

Po, ne total kam fituar 9 cmime qëkur kam qenë e vogël deri me tani. :))Pyetja Ime: Ju Pelqen Stina e Dimrit?!

te kerkoj ndjesë, por qenkam bërë lemsh këtu me këto pyetje & përgjigje qe janë dhënë këtu para meje :S
Nejse, pa humbur kohe po i përgjigjem pyetjes.. PO, me pëlqen edhe stina e dimrit, dhe pse me e preferuara ime është stina e pranveres. :)

Pyetja është ajo qe shkruajta me sipër: A iu pëlqen te studioni me tepër ne biblioteke sesa ne shtepine tuaj?

 • Postime: 1580

#540 ne: 24-02-2007, 12:46:28
Jo dhe ne shtepi me pelqen te studioj,zakonisht studioj ne mengjes heret.

Keni deshire te ishit edhe nje here i/e vogel  :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 24-02-2007, 13:17:59
e vogel jam mirpo te jem me e vogel pse jo nuk do i kisha bere disa gabime qe i kam bere :S

#542 ne: 02-04-2007, 13:41:32
Po ku di me cfare te pergjigjem me Po apo Jo...ketu s'ka asgje per t'u pergjigjur...

Agnesa je e vockel? :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 03-04-2007, 13:12:37
Po ku di me çfarë te përgjigjem me Po apo Jo...këtu s'ka asgjë për t'u pergjigjur...

Agnesa je e vockel? :D
PO

Je e butul ti?

#544 ne: 03-04-2007, 13:31:56
Jo aspak... ^o)

I kushton shume vemendje look-ut tend?

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 03-04-2007, 13:34:26
Jo aspak... ^o)

I kushton shumë vëmendje look-ut tënd?

Jo.

PS:nje dite bera floket.... vonova nja 1 ore... thashe mos me pafsh me me floke kacurrela mu :D  ku kam nge per ate pune mi aman... 4 minuta me bejne gati me gjithe nderrim rrobash LOL


Po ti? :D

#546 ne: 03-04-2007, 13:41:04
jo edhe aq...une nuk kam shume problem me i bo kacurrela, se ato i kam nga origjinali  :D...mezi i shtrij po

Sa kohe pa ardh ktej?

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 03-04-2007, 13:52:24
jo edhe aq...unë nuk kam shumë problem me i bo kacurrela, se ato i kam nga origjinali  :D...mezi i shtrij po

Sa kohe pa ardh ktej?


Gati po behen COPE 3 :D

Po apo Jo?

#548 ne: 03-04-2007, 13:55:21
Asigjo  :P :P

do vish sivjet...Po apo JO? :D :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 03-04-2007, 13:56:41
jo..

do fitoj milani sot ? PO.

Temat e fundit