PO ose JO? - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 208460

PO ose JO?

· 14618 · 208460

#550 ne: 03-04-2007, 13:58:10
As ma ndjen gjekundi

Si je mire?

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 03-04-2007, 14:01:50
Mirë jam, sapo a pastrova dhe lava makinen time. Tani është si drite..
Edhe rrotat i kam shkelqyer me nje llak ndricues, shkelqyes, qe ti merr syte...sikur dielli.. :D

po ti se je ?

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 03-04-2007, 14:03:49
Po


:D

Do fitoje apo JO

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 03-04-2007, 14:06:23
po mi, pse jo....

s'ka si milani...

oj ti goce, çfarë me the me pare tek një teme tjetër, ne italisht, se unë s'kuptoj bash mirë italishten...? :P

ja kjo
Rossoneri siamo noi.. ma chi c***o siete voi???? :D

#554 ne: 03-04-2007, 14:06:59
Lesh me tresh te tha...

Je ketu??? :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#555 ne: 03-04-2007, 14:10:37
po ketu jam, po ti ku je ? ne hapesire ?  :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 03-04-2007, 14:13:46
po këtu jam, po ti ku je ? ne hapësirë ?  :D
Po

Je ne Kine ti?

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 03-04-2007, 14:17:06
jo moj, ne US and A...jam une

ne Shtetet e Mallkuara/Bekuara te Amerikes  :D :D

East Coast...Representin g...

#558 ne: 03-04-2007, 14:17:57
tashi e boni tresh me lesh ky...ooooo

Je mire ti??

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 03-04-2007, 14:22:01
tashi e boni tresh me lesh ky...ooooo

Je mirë ti??

mirë jam, po ti si je moj pjeshke ?

#560 ne: 03-04-2007, 14:26:02
Po shoku po...Ja jam t'u prit stinen me cel... ^o)


E hani Orizin?

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 03-04-2007, 14:28:32
Edhe e ham, kur s'kemi gjë tjetër për te ngrënë...
Ja hedh edhe pak pasul siper, dhe aq.

I hani turshit juve -->> ? Domate te verdha, kastravecat, lakra, speca, etj etj..? turshi pra.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 03-04-2007, 14:46:34
Po, une i ha shume turshite.

Per ata qe jane ne USA: E shikoni ate programin "The Bachelor" ne TV?! Eshte hilarious, disa nga ato vajzat qe gjejne per atje, o zot c'fare karakteresh. A e pate mbreme episodin e pare te sezonit te ri?! LOL

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 03-04-2007, 14:51:40
Po, unë i ha shumë turshite.

Për ata qe janë ne USA: E shikoni atë programin "The Bachelor" ne TV?! Është hilarious, disa nga ato vajzat qe gjejne për atje, o zot ç'farë karakteresh. A e pate mbrëmë episodin e pare te sezonit të ri?! LOL

i shikon ti këto gjëra ?  :D po kesij lloj programesh janë për fëmijë, dhe jo pe te rritur.. :D :D

unë e pajsha dikur, atë Bachelorette... :D
50 çuna sfidojshin njëri-tjetrin për te fituar 1 goce, e ajo sishte as e virgjër.. :D :D

ishte shumë i padrejte, votimi, konkursi, eleminimi, etj etj.., kshu qe se pash me...

 • Postime: 4261

#564 ne: 03-04-2007, 15:02:51
Jo....:dDo eleminohet Milani javen tjeter ? :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 03-04-2007, 15:25:08
Jo, milani do triumfoj, sikur Charli kur i han Makaronat... :D :D

Do fitoj une sonte kur te luaj kunder meksikaneve, dhe latinasve ?

#566 ne: 04-04-2007, 14:16:17
JOOO

puthni shpesh?

 • Postime: 4261

#567 ne: 04-04-2007, 15:42:09
Po ...:DFrigoheni nga qenet

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 04-04-2007, 16:33:10
Po.

Ju pelqen puna qe keni ?  :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 04-04-2007, 17:13:36
PO

Keni dale ndonjehere pa mbathje  (dmth vetem me pantallona ose fund) ?

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 04-04-2007, 17:35:36
Po  :D.

Ke takuar ndokend nga forumi ?  :D :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 04-04-2007, 17:37:46
Po


E pi shume kafen ?

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 04-04-2007, 17:44:08
jo, as duhanin e as alkolin. s'me pelqejn...
plus me duhet te qendroj ne form te mire per te luajtur futboll kunder latiansve, meksianve, perujanve, etj etj


te pelqen milani ?

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 04-04-2007, 17:49:52
Jo


Mbani ne shtepi kalendar ne mur ?

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#574 ne: 04-04-2007, 17:51:02
Po.

A flisni shpesh ne telefon me te afermit nga shqypnia ?

Temat e fundit