PO ose JO? - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 222710

PO ose JO?

· 14618 · 222710

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 05-04-2007, 00:37:20
Po.

A jemi ne Shqiptaret Raca me e Bukur ne Evrope?!

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 05-04-2007, 04:45:15
po

po ju si mendoni?

#577 ne: 05-04-2007, 09:52:08
Po......

Si mendon ja vlen te japesh 1000 Euro per nje nate me nje kengetare shqiptare ?

#578 ne: 05-04-2007, 13:42:08
JOOOO

deshironi te kaloni nje fundjave ne breg te detit...???

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 05-04-2007, 18:59:56
Po, patjeter.

Ju pelqejne farat e lulediellit?! :)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 05-04-2007, 19:18:11
po

ju pelqen jeta qe keni ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 05-04-2007, 19:39:08
Nuk do te genjej: jeta qe kam edhe po edhe jo (ne pergjithesi me pelqen mos kekuptohemi por ka akoma plot gjera qe duhet te bej e te realizoj qe s'i kam bere/realizuar akoma.)

Ju pelqejne perimet e pjekura?!

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 05-04-2007, 19:47:50
po

ju pelqen jeta beqare/teke ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 05-04-2007, 20:01:06
Une nuk jam beqare, jam cift. Me pelqen jeta ne cift. :) Po ty?!

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#584 ne: 05-04-2007, 20:03:24
me pelqen jeta cift, por jo domosodshmerisht martesa, jeta me kalamaj neper kembe, etj etj..

me mire martesat ketu apo atje ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 05-04-2007, 20:08:30
Dasmat kane me shume lezet ne Shqiperi ndersa persa u perket martesave si ketu edhe atje, kane lezetin e vet, varet nga cifti, pra.

Ju pelqen vallja Shqiptare?!

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 05-04-2007, 20:12:50
Po si jo, me pelqejn të gjitha vallet shqiptare. Me këtë argetim me pëlqen te merrem.


"Kur na shkon gjilani
fort ja paska anën"  :perqafim

Cila ditë e javes ju pëlqen me shumë ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 05-04-2007, 23:34:11
E Hena. A eshte e Hena nje Dite e Bukur?! :P

#588 ne: 06-04-2007, 08:13:15
Jo Fare...e shtuna po ka lezet ohoho

Ke kohe e martuar? :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#589 ne: 06-04-2007, 08:58:13
Joo ..:D


Keni deshire te notoni ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 06-04-2007, 09:04:10
Jo Fare...e shtuna po ka lezet ohoho

Ke kohe e martuar? :)

Me mua e kishe kete pyetjen ti moj?! Per t'ju pergjigjur pyetjes tende: Po, kam ca. Po ti?!

Tani per t'ju pergjigjur Charlie-t: Jo, Noti s'me pelqen edhe aq. :)

E vleresoni shume dicka qe u jepet si dhurate?!

#591 ne: 06-04-2007, 09:12:08
Sa me te perpjekur e merr kjo mikja.... hmmmmm:
Pyetja ishte per ate qe i vinte rradha...

kthehemi tek pyetja e rradhes

Po me pelqejne dhuratat cfardo qofshin kane shume domethenie.

Ju pelqen Uji i kripur?? :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 06-04-2007, 10:11:30
Po, uji i kripur me pelqen, vec per plazh ama. ;) Dhe mos genje se pyetja para kesaj ishte bere per mua, e di vete ti. :D

Ju pelqen seriali "Gray's Anatomy"?!

#593 ne: 06-04-2007, 11:00:25
Jo sepse nuk e kam pare kurre...(dhe une nuk genjej e dashur gjithsesi)

je tip i natyshem...dmth spontan?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 06-04-2007, 11:38:49
Po.

Hej (s'ka te beje shume me temen kjo Mishel edhe pse mund te me thuash nje PO ose JO), po keto fotot te tuat jane?! Dukesh shume ndryshe nga njera tek tjetra

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#595 ne: 09-04-2007, 15:18:56
Po, te sajat jane :P

Po ti, a ke ndermend ta nxjerresh ndonjehere foton tende tek avatari jot? :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#596 ne: 09-04-2007, 23:46:20
Jo... :P

i hani mollat ? ato me ngjyre te gjelber ? te embla dhe te tharbta ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 10-04-2007, 00:29:58
Po, te sajat janë :P

Po ti, a ke ndërmend ta nxjerresh ndonjëherë foton tënde tek avatari jot? :D

E kam nxjerre mi, po te ka shpetuar ty sic duket. :D

Dhe tani per t'ju pergjigjur kesaj pyetjes poshte ne lidhje me mollet jeshile: PO! Shuuuuuume Po biles. Vdes per mollet jeshile, une. :)

Ra shi atje tek ju, sot?!

#598 ne: 10-04-2007, 03:13:19
Jo ka dale dielli sa nje hosten.

Ra shuem shi tek ju? :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#599 ne: 10-04-2007, 23:21:13
Jo (ka ca dite qe as ketej s'ka rene shi, mishel.)

Ju pelqen Muzika Meksikane/Latine?!

Temat e fundit