PO ose JO? - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 208461

PO ose JO?

· 14618 · 208461

#600 ne: 11-04-2007, 02:47:19
ajo latine me shume....

Akoma ne gjume je? :D

#601 ne: 11-04-2007, 06:02:33
Jo
ne fakt e di qe se ke keq ti...po iki ne hspi te fle ca,se po me hapet koka. ben shume vape ne elbasan e dini?

po atje ku jetoni ju ban vape?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 11-04-2007, 09:11:27
JO. Ketu tek ne eshte plevitia sot. :(

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 11-04-2007, 09:30:56
une s'paskam pytje nga elegance.
po ti posht meje, don pytje?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 11-04-2007, 14:48:07
Me fal kam harruar pyetjen. E shkruajta pergjigjen shpejt e shpejt e s'e kisha mendjen. Dhe meqe po flisnim per motin ketu u be koha me keq sec ishte ne mengjes. Nuk eshte me thjesht e vranet, por po bie gjithe ajo debore. :(

Ju pelqen debora?!

 • Postime: 5949

#605 ne: 11-04-2007, 15:49:39
Po, shume :) Ama ne stinen e vet, jo si tek ju qe bie debore dhe tani qe ka hyre pranvera kudo ne Evrope :D Tek ju sikur me qene ne Siberi mi LOL

A i hani shume cokollatat?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 11-04-2007, 23:38:00
Jo, nuk i ha shume cokollatat. Megjithate dje edhe sot sec me kishte hipur nje chocolate rush. Dje kam ngrene gjysem thele torte me cokollate dhe sot hengra 3 cokollata te vogla (bonbone).  :-[

Sa per Pranveren SmiLey, edhe ketu tek ne ka hyre, kemi eksperiencuar dite Pranvere si jo, per shembull 14 Marsi ishte behar, saqe kam dale jashte me amoren (me menge te shkurtra) dhe kam bere piknik. Po mund te thosha nje gje, ketu tek ne eshte nje mot shume i paqendrueshem gje qe eshte e keqe.

Per SmiLey'n ekskluzivisht kjo pyetje: po ja kalon shkelqyer me prinderit atje ne Angli?! :)

#607 ne: 11-04-2007, 23:40:28
i bie me prit Smileyn  dhe me tu pergjigj, he mi se ta them un shume mire ja ka kaluar...ehh ku kalohet keq me prinderit!! ;)


A je me mire tani?? :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 12-04-2007, 00:07:18
Jo JO mishel, nje merda jam, prape aman (prandaj edhe hyra ketu si per te nderuar ambient e per te qeshur nje cike, por c'e do qe u acarova me shume). S'kam dhimbje koke sot, por po me dhemb veshi dhe me ka hipur nje merzi qe... :'( Nuk jam hic ne humor, ky moti na e shpifi, kam qene dhe jam shume e stresuar keto dite per shkak te punes se madhe, kjo me ka bere edhe qe vete shtepia ime te behet e te lihet rremuje, etj, etj. Mos pyet si jam. Life sucks sometimes! Si thua ti, eshte e vertete kjo apo jo?! :'(

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 12-04-2007, 00:38:31
Po mi elegance, e vertete eshte...
po hajt se kalon edhe kjo...grip eshte. cdo gje ka fundin e vet, kshu qe edhe kjo life sucks ka fund...
uroj qe kur te lexosh kte te jesh ne humor te mire...
a je mire sot?

#610 ne: 12-04-2007, 01:02:26
Une jam shume mire..vetem se e ndiej veten si te enjtur ngaqe kam fjetur keq...me shume endrra, nga skam bredhur neper endrra  :D :D :D
por pergjithesisht jam TOP fare


merzitesh shpejt?


 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#611 ne: 12-04-2007, 01:05:21
jo dhe aq shpejt ama, po po
flen shume?

#612 ne: 12-04-2007, 02:29:22
Po te kem mundesi ufff sa te duash thyej rekorde per gjumin

i ha sushi-t?  :D

#613 ne: 12-04-2007, 02:36:40
I ha si si ha :)

Ti cfare pelqen me shume ?

#614 ne: 12-04-2007, 02:46:06
PJO?????


je egoist/e?

#615 ne: 12-04-2007, 02:52:22
Ti si mendon ?

E sheh jeten blu ?

#616 ne: 12-04-2007, 02:55:16
nuk e di,e kam harruar...

po,me raste

ti?

#617 ne: 12-04-2007, 03:46:11
Jo e shoh me shume ngjyra..sepse e dua jeten

e doni jeten? :D

#618 ne: 12-04-2007, 03:50:14
ti si thua?!
Po patjeter?

ka raste qe pendoheni qe jetoni?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 12-04-2007, 08:14:37
Jo, jo edhe aq. Zakonisht s'para pendohem.

Ju pelqejne udhetimet ne fundjave?!

#620 ne: 12-04-2007, 08:28:23
Po

Te pelqejne akulloret ?

 • Postime: 1460

#621 ne: 12-04-2007, 08:50:25
Jam i fiksuar per ti dhuruar (akullore) :D

E lepini apo e kafshoni nje akullore kur e keni ne dore :P

#622 ne: 12-04-2007, 09:01:39
Une nuk ha se me dhembin bajamet i kam hequr para 5 vjetesh :D

E ke shume te shthurur fantazine ?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 12-04-2007, 13:59:25
Po (goxha te shthurrur madje, shturrje e mire ama). :)  :-[

Do ju pelqente te benit dashuri ne shi?!

 • Postime: 5949

#624 ne: 12-04-2007, 14:41:00
po, shi ne plazh :P LOL

a i pelqen shume qenushat?

Temat e fundit