PO ose JO? - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 236311

PO ose JO?

· 14618 · 236311

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 12-04-2007, 22:58:16
Po, shuuuuuuuuuuuume. Ngordh per qenushat, sidomos qenushin tim. ;)

I kini dhembet shume te bardhe?!

#626 ne: 13-04-2007, 01:43:58
po, kur i laj dmth LOL LOL LOL

jeni tip i levizur?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 13-04-2007, 08:06:05
Po, edhe Jo.

Ju pelqen ta ngisni makinen?!

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#628 ne: 13-04-2007, 08:08:03
Si i cmendur :D

A ju pelqen adrenalina?????

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 13-04-2007, 08:51:10
Po, jetoj per pak adrenaline (ne kuptimin metaforik te fjales.) Po ty, te pelqen?!

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 26-12-2007, 22:16:24
po


jeni te merzitshem?

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 26-12-2007, 22:29:35
Jo perkundrazi afrohem shume me njerezit dhe i mbaj gjithe kohes me muabet

Blini shume rroba?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 26-12-2007, 22:35:44
po

ju pelqen te lexosh?

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 26-12-2007, 22:53:16
librat e profesionit po sepse e kam me shume qejf shkollen qe vazhdoj ndersa libra te tjere jo skam durim,po lexova vetem ndonje liber me Love Story

Ju pelqejne frutat?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#634 ne: 27-12-2007, 11:56:40
Po por frutat jo frutat me dy emra.

Cili eshte qellimi juaj ??????????

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 27-12-2007, 12:07:14
..te jetoj...


..preferoni parfumin?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#636 ne: 27-12-2007, 12:11:22
Aroma origjinale e robit eshte me e mire se cdo parfum qe ka dale deri me sot.

Kush ju sundon me shume ndjenja apo deshira.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 27-12-2007, 12:13:51
ne ate pergjigje..qenkemi njesoj...

...mendoj..ndjenja. .

..keni pire alkool sot?( yet)

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 27-12-2007, 13:07:47
jo nuk e preferoj fare alkolin

jeni materialist/e?

#639 ne: 27-12-2007, 17:38:07
Jo dhe nuk preferoj te me rrethojne njerez te tille!  besoni ne raportin seks pa ndjenja?

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 27-12-2007, 18:05:16
jooooo per mua ndjenjat jane paresore

jeni e dashuruar?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 27-12-2007, 18:15:08
yess e fejuar biles,lolju pelqen muzika e jugut?#642 ne: 27-12-2007, 18:17:05
Po dhe si ty per mua ndjenjat jane paresore ne nje lidhje. mendon se dhe per meshkujt vlen e njejta gje?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 27-12-2007, 18:20:12
hmm jo me te gjith


e konsideroni veten te zgjuar?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#644 ne: 27-12-2007, 18:38:36
Me raste :DPo ju ?


 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 27-12-2007, 19:53:40
po e konsideroj kuptohet jo ne te gjitha fushat pasi asnji nuk eshte inteligjent ne gjithcka

keni ngel ne ndonje provim tani afer?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 29-12-2007, 14:27:40
yes ke njera vetemdo dilni me shoqerin per vitin e ri?

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 29-12-2007, 15:29:59
PO (mendoj ...nese nuk kam pune :S )

do shkoni ne shqiperi nga qershori (nese nuk jeni atje si Mishelka psh :D )

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 29-12-2007, 15:50:09
po

shkoni cdo vit ne shqipri?

#649 ne: 29-12-2007, 15:51:02
do shkoj mi dhe une hahahahaha. po ti do vish mi?

Temat e fundit