PO ose JO? - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

PO ose JO?

· 14618 · 207496

PO ose JO?

· 14618 · 207496

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 26-06-2008, 18:38:35
jo

te pelqen bixhozi ?

#726 ne: 26-06-2008, 18:42:57
jooooooo eshte ves i keq


e pi cigaren

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 26-06-2008, 18:43:35
JOOO se me vrau babi pastaj..hihhihi.... ....te pelqejne QEMOLSAT./.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 26-06-2008, 21:27:09
poooooooo :D

hani shume cokollatat? :)

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 26-06-2008, 21:29:41
jo se me dalin pucra  :D

te shkon ngjyra e zeze?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 26-06-2008, 21:30:57
pooo( dhe e perdor shume edhe pse me bejne verejtje :S :D)


vazhdon ta kesh motorin :D?

#731 ne: 26-06-2008, 21:35:42
Jo...kam frike nga motorrat


po ti??

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 26-06-2008, 21:36:38
po, nuk e nderroj me asgje  :D


do vish te te nxjerr nje xhiro?

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 26-06-2008, 21:47:15
joo ...(jam ne kosov se em gjith qef)

do vije ne kosov per mua?? :P :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 26-06-2008, 22:29:25
po, nqs do jete edhe dona me ty, keshtu do ju takoja te dyjave  :D


ti je single?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 26-06-2008, 22:31:44
po po single me dy femije,, :D,
Po ti?

#736 ne: 26-06-2008, 22:46:19
jo une jam me nje deri tani ma vone hajt se folimte pelqejne xhirot me motor??

 • Postime: 155

#737 ne: 26-06-2008, 23:58:51
Poooooooooooooooooo ooooooooooo :perqafim
Po ty :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 27-06-2008, 00:00:23
jooo..( po mendoj te jetoj dhe ca vite :D)


di te gatuash? :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 27-06-2008, 00:00:58
poooooooo
Di te notosh?

 • Postime: 155

#740 ne: 27-06-2008, 00:20:01
PO
nga kush ke frike :D

#741 ne: 27-06-2008, 00:29:54
nga lartesite dhe shpejtesia.     ke  gjume?

 • Postime: 155

#742 ne: 27-06-2008, 00:33:58
Jo
shikon tv tani  hmmmmm:

#743 ne: 27-06-2008, 00:38:49
po.   te njejten gje ben dhe ti?

 • Postime: 155

#744 ne: 27-06-2008, 00:41:19
jo po perkedhel diqka lehte lehte,
qte shkon nder mend tani ne kete ore :perqafim

#745 ne: 27-06-2008, 00:44:45
asgje qe te shkon ty e sigurt. ;)  .  mausin po perkedhel me siguri? LOL LOL

 • Postime: 155

#746 ne: 27-06-2008, 00:47:42
PO kom ne skrin ka pluhur
ne qore do biesh te flesh hmmmmm:

#747 ne: 27-06-2008, 00:49:57
se kam me orar. do me kendosh nje ninull te fle?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 27-06-2008, 00:50:44
nuk ja them hic per to,,,
Ashtu fle ti me ninulla??

 • Postime: 155

#749 ne: 27-06-2008, 00:51:56
Jo po ajo kerkon shume

do te hidhesh ne det per mua :perqafim

Temat e fundit