PO ose JO? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 222818

PO ose JO?

· 14618 · 222818

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 26-06-2008, 18:38:35
jo

te pelqen bixhozi ?

#726 ne: 26-06-2008, 18:42:57
jooooooo eshte ves i keq


e pi cigaren

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 26-06-2008, 18:43:35
JOOO se me vrau babi pastaj..hihhihi.... ....te pelqejne QEMOLSAT./.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 26-06-2008, 21:27:09
poooooooo :D

hani shume cokollatat? :)

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 26-06-2008, 21:29:41
jo se me dalin pucra  :D

te shkon ngjyra e zeze?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 26-06-2008, 21:30:57
pooo( dhe e perdor shume edhe pse me bejne verejtje :S :D)


vazhdon ta kesh motorin :D?

#731 ne: 26-06-2008, 21:35:42
Jo...kam frike nga motorrat


po ti??

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 26-06-2008, 21:36:38
po, nuk e nderroj me asgje  :D


do vish te te nxjerr nje xhiro?

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 26-06-2008, 21:47:15
joo ...(jam ne kosov se em gjith qef)

do vije ne kosov per mua?? :P :P

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 26-06-2008, 22:29:25
po, nqs do jete edhe dona me ty, keshtu do ju takoja te dyjave  :D


ti je single?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 26-06-2008, 22:31:44
po po single me dy femije,, :D,
Po ti?

#736 ne: 26-06-2008, 22:46:19
jo une jam me nje deri tani ma vone hajt se folimte pelqejne xhirot me motor??

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#737 ne: 26-06-2008, 23:58:51
Poooooooooooooooooo ooooooooooo :perqafim
Po ty :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 27-06-2008, 00:00:23
jooo..( po mendoj te jetoj dhe ca vite :D)


di te gatuash? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 27-06-2008, 00:00:58
poooooooo
Di te notosh?

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#740 ne: 27-06-2008, 00:20:01
PO
nga kush ke frike :D

#741 ne: 27-06-2008, 00:29:54
nga lartesite dhe shpejtesia.     ke  gjume?

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#742 ne: 27-06-2008, 00:33:58
Jo
shikon tv tani  hmmmmm:

#743 ne: 27-06-2008, 00:38:49
po.   te njejten gje ben dhe ti?

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#744 ne: 27-06-2008, 00:41:19
jo po perkedhel diqka lehte lehte,
qte shkon nder mend tani ne kete ore :perqafim

#745 ne: 27-06-2008, 00:44:45
asgje qe te shkon ty e sigurt. ;)  .  mausin po perkedhel me siguri? LOL LOL

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#746 ne: 27-06-2008, 00:47:42
PO kom ne skrin ka pluhur
ne qore do biesh te flesh hmmmmm:

#747 ne: 27-06-2008, 00:49:57
se kam me orar. do me kendosh nje ninull te fle?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 27-06-2008, 00:50:44
nuk ja them hic per to,,,
Ashtu fle ti me ninulla??

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#749 ne: 27-06-2008, 00:51:56
Jo po ajo kerkon shume

do te hidhesh ne det per mua :perqafim

Temat e fundit