PO ose JO? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 223189

PO ose JO?

· 14618 · 223189

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 27-06-2008, 00:52:43
nuk hidhem per burrin jo mo per ty,,,,
Po ti per mua c'do kishe bere?

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#751 ne: 27-06-2008, 00:54:19
Do haja nje pule te pjekur :perqafim
do vish ta bejme nje gjiro me motorr :perqafim

#752 ne: 27-06-2008, 00:54:55
do te zhdukja nga forumi.  do me beje shoqeri deri sa te me vinte gjumi?

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#753 ne: 27-06-2008, 00:56:16
Po
pse moj qte kam bere une ty :perqafim
me ke inat :D

#754 ne: 27-06-2008, 00:58:02
jo ty! ate siper jo inat po ma shpif. te pelqen ty ajo?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 27-06-2008, 01:00:34
Me pelqen shume,,,,
Po ty?

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#756 ne: 27-06-2008, 01:00:44
Kush me sakte
sa e ke numrin e kofshes :engjell:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 27-06-2008, 01:02:48
sa te duash ti
Te pelqen ai qe ka hapur kete teme?

#758 ne: 27-06-2008, 01:02:52
ath naten sky blu. rri me te. dakort?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 27-06-2008, 01:04:30
joo
Pse?

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#760 ne: 27-06-2008, 01:07:32
Naten mishele dhe kujdes se dhe kur te flesh perkedhel mausin
sa floke ke ne koke di te mi numerosh hmmmmm:

#761 ne: 27-06-2008, 01:11:40
jo shoku po kam mjaftushem sa te ta ze fytin. naten miku me gjethe fiku hahahaha

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#762 ne: 27-06-2008, 01:17:36
Po ti sikur the rri deri sa te me vi gjum  te me shoqerosh tani iken ti me l vetem mua kjo kjo nuk eshte e drejte sben asgje per mua une bera gjthqka per ty

te pelqen gjumi dhe te flesh vetem hmmmmm:

#763 ne: 27-06-2008, 01:19:18
po ndersa vetem sfle. te lashe me trendelinen. ste pelqen ajo? hahahaha

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#764 ne: 27-06-2008, 01:23:57
iku avulloj ose nderroj

driten ndezur e ke :engjell:

#765 ne: 27-06-2008, 01:25:57
jo fikur. prandaj kalove te une se te la targen ajo? hahahaha naten tani dhe kujdes here tjeter me mackat.

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#766 ne: 27-06-2008, 01:27:42
Naten gjume te embel :perqafim

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 27-06-2008, 18:46:43
harrove pytjen ti lart


preferoni serenatat korcare me shum se kenget popullore?

#768 ne: 27-06-2008, 18:48:40
po shume me teper


pelqeni kenget e jugut apo te shqiperise se mesme??

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 27-06-2008, 18:49:15
te veriut


ti je nga jgu ?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 27-06-2008, 18:49:51
jo


punoni?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 27-06-2008, 20:24:18
jo

kendoni shpesh me veten?

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 27-06-2008, 21:29:21
po

te duket normale kjo gje?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 27-06-2008, 21:39:58
po


e hani shum sallaten?

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 27-06-2008, 21:40:45
jo

ke pucra ne fytyre?

Temat e fundit