PO ose JO? - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

PO ose JO?

· 14618 · 207487

PO ose JO?

· 14618 · 207487

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 27-06-2008, 00:52:43
nuk hidhem per burrin jo mo per ty,,,,
Po ti per mua c'do kishe bere?

 • Postime: 155

#751 ne: 27-06-2008, 00:54:19
Do haja nje pule te pjekur :perqafim
do vish ta bejme nje gjiro me motorr :perqafim

#752 ne: 27-06-2008, 00:54:55
do te zhdukja nga forumi.  do me beje shoqeri deri sa te me vinte gjumi?

 • Postime: 155

#753 ne: 27-06-2008, 00:56:16
Po
pse moj qte kam bere une ty :perqafim
me ke inat :D

#754 ne: 27-06-2008, 00:58:02
jo ty! ate siper jo inat po ma shpif. te pelqen ty ajo?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 27-06-2008, 01:00:34
Me pelqen shume,,,,
Po ty?

 • Postime: 155

#756 ne: 27-06-2008, 01:00:44
Kush me sakte
sa e ke numrin e kofshes :engjell:

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 27-06-2008, 01:02:48
sa te duash ti
Te pelqen ai qe ka hapur kete teme?

#758 ne: 27-06-2008, 01:02:52
ath naten sky blu. rri me te. dakort?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 27-06-2008, 01:04:30
joo
Pse?

 • Postime: 155

#760 ne: 27-06-2008, 01:07:32
Naten mishele dhe kujdes se dhe kur te flesh perkedhel mausin
sa floke ke ne koke di te mi numerosh hmmmmm:

#761 ne: 27-06-2008, 01:11:40
jo shoku po kam mjaftushem sa te ta ze fytin. naten miku me gjethe fiku hahahaha

 • Postime: 155

#762 ne: 27-06-2008, 01:17:36
Po ti sikur the rri deri sa te me vi gjum  te me shoqerosh tani iken ti me l vetem mua kjo kjo nuk eshte e drejte sben asgje per mua une bera gjthqka per ty

te pelqen gjumi dhe te flesh vetem hmmmmm:

#763 ne: 27-06-2008, 01:19:18
po ndersa vetem sfle. te lashe me trendelinen. ste pelqen ajo? hahahaha

 • Postime: 155

#764 ne: 27-06-2008, 01:23:57
iku avulloj ose nderroj

driten ndezur e ke :engjell:

#765 ne: 27-06-2008, 01:25:57
jo fikur. prandaj kalove te une se te la targen ajo? hahahaha naten tani dhe kujdes here tjeter me mackat.

 • Postime: 155

#766 ne: 27-06-2008, 01:27:42
Naten gjume te embel :perqafim

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 27-06-2008, 18:46:43
harrove pytjen ti lart


preferoni serenatat korcare me shum se kenget popullore?

#768 ne: 27-06-2008, 18:48:40
po shume me teper


pelqeni kenget e jugut apo te shqiperise se mesme??

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 27-06-2008, 18:49:15
te veriut


ti je nga jgu ?

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 27-06-2008, 18:49:51
jo


punoni?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 27-06-2008, 20:24:18
jo

kendoni shpesh me veten?

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 27-06-2008, 21:29:21
po

te duket normale kjo gje?

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 27-06-2008, 21:39:58
po


e hani shum sallaten?

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 27-06-2008, 21:40:45
jo

ke pucra ne fytyre?

Temat e fundit