PO ose JO? - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PO ose JO?

· 14618 · 208433

PO ose JO?

· 14618 · 208433

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 29-06-2008, 13:31:28
gjyna per beqot me vjen,, :D
Sa kohe keni beqar?

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 29-06-2008, 13:34:33
Me thon te drejten, s'mbaj mend. :D


Po ti beqo je? :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 29-06-2008, 13:38:34
JOO  :P
Keni ndermend te martoheni shpejt?

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 29-06-2008, 13:41:20
Jooo,,pa shiju jeten tamam tamam nuk martohem. :D


Jeni e kenaqur nga lidhja juaj?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 29-06-2008, 13:42:45
PPOOO,,,per mom :D
Thate nje puthje sot ne mengjes?

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 29-06-2008, 13:44:44
Ca puthje mi amon, mu thane buzet fare. :D


Ju ze merzia shpesh?


 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 29-06-2008, 13:48:01
JJOOO shpesh,,por me raste,,
Ju pelqen ndryshimi?

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#857 ne: 29-06-2008, 13:48:05
PO


keni te dashur

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 29-06-2008, 13:48:50
gjyna për beqot më vjen,, :D
Sa kohe keni beqar?
beqare pa kohe eshte dhe kjo

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 29-06-2008, 13:51:11
PO


keni te dashur
POOO,,,ti siper pergjigjet jane po ose jo ok?,,,mos e crregullo temen,,,me fjale kot,,

Jeni xheloz/e?

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 29-06-2008, 13:54:19
po


ju pelqeu big brother

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 29-06-2008, 13:55:15
PPPOOO,,,
Te pelqejn filmat e vjeter shqiptar?

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 29-06-2008, 13:55:48
jo :S :S


po ty?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 29-06-2008, 13:56:28
POO,,,
Te pelqe teatri?

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 29-06-2008, 13:57:11
po shummm

ke shkuar ne teater per te pare opera dhe te pelqeu

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 29-06-2008, 13:58:59
POOO,,,ti sipër përgjigjet janë po ose jo ok?,,,mos e crregullo temën,,,me fjale kot,,

Jeni xheloz/e?
jo -moderatore je ti

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 29-06-2008, 13:59:37
po...
Po ti?

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 29-06-2008, 14:03:11
jo, urime

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 29-06-2008, 14:07:00
Ju pelqen futbolli apo sporte te tjera?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#869 ne: 29-06-2008, 21:30:50
futbolli jo.
sporte te tjera..disa :)

e pritet  finalen me padurim sonte? :)

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 29-06-2008, 22:04:10
po

do vish aty ?

 • Postime: 155

#871 ne: 29-06-2008, 22:07:23
Ne qvend ore
ke motorr :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#872 ne: 29-06-2008, 22:07:51
po


ti?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 29-06-2008, 22:12:42
po
C'fare tipi e ke? :D

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 29-06-2008, 22:13:12
tip leshi

te pelqen leshi

Temat e fundit