×
Hyrja
Profili

Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?

Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?

· 896 · 14108

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

ne: 12-06-2009, 08:41:05
Po ta kisha afer Drezen do e kisha rrafur  :D

Arsyja qe moti se kam takuar ne forum LOL :P
« Editimi i fundit: 18-08-2010, 23:56:16 nga Berni »

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-06-2009, 15:58:36
Po te kisha afer ndonje.... hmmmmm:..pupupu me mire qe nuk e kam.. :D

 • Postime: 12234

#2 ne: 12-06-2009, 20:28:46
Ta kisha afer missin...Do beja abrakadabra... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 12-06-2009, 20:32:09
Lefton afer ti  tregoja se abrakatabrat jane teper klasike :P

 • Postime: 12234

#4 ne: 12-06-2009, 20:36:03
Missin dhe do i tregoja se ota me te vertete eshte katerore.... :D

 • Postime: 206

#5 ne: 13-06-2009, 23:24:07
qershine- nje lopate bytheve LOL LOL LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 14-06-2009, 00:30:12
Kalipsone dhe Shejtanen do i dehja... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 14-06-2009, 00:57:29
mua me coca cola vec LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 15-06-2009, 22:51:21
qershine- nje lopate bytheve LOL

hiqe lopaten nga dora ti se e ke doren e rende e keput ne mes gocen LOL LOL LOL

 • Postime: 12234

#9 ne: 15-06-2009, 23:00:39
Shejtanen...Per te bere plane... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 15-06-2009, 23:02:46
Lefton .... per te ngrit gracka per pengjet te rradhes  :P LOL

 • Postime: 12234

#11 ne: 15-06-2009, 23:08:03
Amoren...Per ti bere ca lojera.... :D

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 15-06-2009, 23:10:17
nuk njof njeri por do i qerasja me nje leng frutash mbase

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 15-06-2009, 23:12:21
nuk njof njeri por do i qerasja me nje leng frutash mbase


a njihemi bashke po me kusht ta besh birre ate lengun e frutave per mua  :P

 • Postime: 12234

#14 ne: 15-06-2009, 23:14:39
Po ti kisha afer do i dehja deri sa smbanin ne mend gje... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 15-06-2009, 23:18:28
po te kisha afer Lefton e kojshiun do merja e Amorin e do iknim ne PR te kitaristi LOL

 • Postime: 12234

#16 ne: 15-06-2009, 23:22:33
Po ta kisha afer do e  merrja,ate kete,ata edhe ato dhe do iknim per lesh...LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 15-06-2009, 23:23:45
do e coja te black house ti thoja nje fjale te veshi LOL LOL

 • Postime: 12234

#18 ne: 15-06-2009, 23:26:53
hahaha...Do ikja se ja kam friken gjerave black une....LOL

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 15-06-2009, 23:27:28
Lefterin do e coja ne Washington DC te takonte Obamen

 • Postime: 12234

#20 ne: 15-06-2009, 23:30:20
Amoren do e mbaja me vete ti tregoj se si duket Obama afer meje...LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 15-06-2009, 23:31:49
Amor ti je te avatari hmmmmm:

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 15-06-2009, 23:43:49
po une jam

 • Postime: 12234

#23 ne: 15-06-2009, 23:45:32
Uuuuuuuuuuuuuuuu... Qenka ballokume... ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 15-06-2009, 23:50:55
po une jam

wooooooow te kam pare ne fb moj  :perqafim

Temat e fundit