Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?

Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?

· 896 · 19915

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

ne: 12-06-2009, 08:41:05
Po ta kisha afer Drezen do e kisha rrafur  :D

Arsyja qe moti se kam takuar ne forum LOL :P
« Editimi i fundit: 18-08-2010, 23:56:16 nga Berni »

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-06-2009, 15:58:36
Po te kisha afer ndonje.... hmmmmm:..pupupu me mire qe nuk e kam.. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2 ne: 12-06-2009, 20:28:46
Ta kisha afer missin...Do beja abrakadabra... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 12-06-2009, 20:32:09
Lefton afer ti  tregoja se abrakatabrat jane teper klasike :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4 ne: 12-06-2009, 20:36:03
Missin dhe do i tregoja se ota me te vertete eshte katerore.... :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#5 ne: 13-06-2009, 23:24:07
qershine- nje lopate bytheve LOL LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 14-06-2009, 00:30:12
Kalipsone dhe Shejtanen do i dehja... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 14-06-2009, 00:57:29
mua me coca cola vec LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 15-06-2009, 22:51:21
qershine- nje lopate bytheve LOL

hiqe lopaten nga dora ti se e ke doren e rende e keput ne mes gocen LOL LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#9 ne: 15-06-2009, 23:00:39
Shejtanen...Per te bere plane... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 15-06-2009, 23:02:46
Lefton .... per te ngrit gracka per pengjet te rradhes  :P LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11 ne: 15-06-2009, 23:08:03
Amoren...Per ti bere ca lojera.... :D

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 15-06-2009, 23:10:17
nuk njof njeri por do i qerasja me nje leng frutash mbase

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 15-06-2009, 23:12:21
nuk njof njeri por do i qerasja me nje leng frutash mbase


a njihemi bashke po me kusht ta besh birre ate lengun e frutave per mua  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#14 ne: 15-06-2009, 23:14:39
Po ti kisha afer do i dehja deri sa smbanin ne mend gje... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 15-06-2009, 23:18:28
po te kisha afer Lefton e kojshiun do merja e Amorin e do iknim ne PR te kitaristi LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#16 ne: 15-06-2009, 23:22:33
Po ta kisha afer do e  merrja,ate kete,ata edhe ato dhe do iknim per lesh...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 15-06-2009, 23:23:45
do e coja te black house ti thoja nje fjale te veshi LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#18 ne: 15-06-2009, 23:26:53
hahaha...Do ikja se ja kam friken gjerave black une....LOL

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 15-06-2009, 23:27:28
Lefterin do e coja ne Washington DC te takonte Obamen

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#20 ne: 15-06-2009, 23:30:20
Amoren do e mbaja me vete ti tregoj se si duket Obama afer meje...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 15-06-2009, 23:31:49
Amor ti je te avatari hmmmmm:

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 15-06-2009, 23:43:49
po une jam

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#23 ne: 15-06-2009, 23:45:32
Uuuuuuuuuuuuuuuu... Qenka ballokume... ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 15-06-2009, 23:50:55
po une jam

wooooooow te kam pare ne fb moj  :perqafim

Temat e fundit