×
Hyrja
Profili

Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?

Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?

· 896 · 14109

 • Postime: 12743

#875 ne: 18-07-2013, 20:00:39
pse cdo i benje?

 • Postime: 2173

#876 ne: 18-07-2013, 20:02:32
do i rregulloja jaken e bluzes :P

 • Postime: 12743

#877 ne: 18-07-2013, 20:05:21
hahahaha

 • Postime: 2173

#878 ne: 18-07-2013, 20:06:15
pastaj padashje komplet do shkonte dora tek..kopsat :P

 • Postime: 12743

#879 ne: 18-07-2013, 20:08:55
he me mo....do ia kepusje apo do.ia zbertheje?

 • Postime: 2173

#880 ne: 18-07-2013, 20:17:05
do ja kepusje thua?..per 2 sekonda :P

 • Postime: 12743

#881 ne: 18-07-2013, 20:18:20
po ti kishte kopsa susta?

 • Postime: 2173

#882 ne: 18-07-2013, 20:19:17
po ti kishte kopsa susta?
..do i nxirrja bluzen nga koka :P

 • Postime: 12743

#883 ne: 18-07-2013, 20:20:09
shyqyr qe sdo ia nxirrje nga bytha lol

 • Postime: 2173

#884 ne: 29-02-2020, 11:23:37
Mos na vini re..se kemi qene adoleshente  :-[

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 04-03-2020, 20:09:41
... do kishim ngren nje darke, nje vere te mire, dhe nje bisede rrethe problemet e gjirit persike dhe zbulimin e planeteve te reja :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 05-03-2020, 15:46:13
Kështu disi si @Gjumashi por problemin e  gjirit persik do e zëvendësoja me thash e thëme 😁

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 07-03-2020, 18:10:47
Do e trullosja me muhabet...:)

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 09-03-2020, 10:34:41
Do e përqafoja :perqafim

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 06-04-2020, 23:35:40
Muhabet se U trashem lol

 • Postime: 2173

#890 ne: 25-04-2020, 21:54:03
 :-[

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#891 ne: 01-06-2020, 14:40:42
Me siguri biseda e të qeshura pa fund. ☺️

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 01-06-2020, 21:17:11
@Parloté ec te perqafoj bre  :perqafim :perqafim

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 02-06-2020, 10:07:11
@Parloté ec te perqafoj bre  :perqafim :perqafim


Të përqafoj dhe unë shum shum 🤗🤗

 • Postime: 2173

#894 ne: 02-06-2020, 19:22:10
mos beni keshtu se  do ndryshoj mendim per ju.. :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#895 ne: 03-06-2020, 17:08:57
Piciren do hiqte ajo ..:P

Temat e fundit