Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ? - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?

Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?

· 896 · 19916

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#875 ne: 18-07-2013, 20:00:39
pse cdo i benje?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#876 ne: 18-07-2013, 20:02:32
do i rregulloja jaken e bluzes :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#877 ne: 18-07-2013, 20:05:21
hahahaha

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#878 ne: 18-07-2013, 20:06:15
pastaj padashje komplet do shkonte dora tek..kopsat :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#879 ne: 18-07-2013, 20:08:55
he me mo....do ia kepusje apo do.ia zbertheje?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#880 ne: 18-07-2013, 20:17:05
do ja kepusje thua?..per 2 sekonda :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#881 ne: 18-07-2013, 20:18:20
po ti kishte kopsa susta?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#882 ne: 18-07-2013, 20:19:17
po ti kishte kopsa susta?
..do i nxirrja bluzen nga koka :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#883 ne: 18-07-2013, 20:20:09
shyqyr qe sdo ia nxirrje nga bytha lol

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#884 ne: 29-02-2020, 11:23:37
Mos na vini re..se kemi qene adoleshente  :-[

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 04-03-2020, 20:09:41
... do kishim ngren nje darke, nje vere te mire, dhe nje bisede rrethe problemet e gjirit persike dhe zbulimin e planeteve te reja :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 05-03-2020, 15:46:13
Kështu disi si @Gjumashi por problemin e  gjirit persik do e zëvendësoja me thash e thëme 😁

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 07-03-2020, 18:10:47
Do e trullosja me muhabet...:)

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 09-03-2020, 10:34:41
Do e përqafoja :perqafim

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 06-04-2020, 23:35:40
Muhabet se U trashem lol

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#890 ne: 25-04-2020, 21:54:03
 :-[

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#891 ne: 01-06-2020, 14:40:42
Me siguri biseda e të qeshura pa fund. ☺️

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 01-06-2020, 21:17:11
@Parloté ec te perqafoj bre  :perqafim :perqafim

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 02-06-2020, 10:07:11
@Parloté ec te perqafoj bre  :perqafim :perqafim


Të përqafoj dhe unë shum shum 🤗🤗

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#894 ne: 02-06-2020, 19:22:10
mos beni keshtu se  do ndryshoj mendim per ju.. :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#895 ne: 03-06-2020, 17:08:57
Piciren do hiqte ajo ..:P

Temat e fundit