×
Hyrja
Profili

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 18834

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 26-05-2009, 00:53:03
Do degjoja me shume kenaqesi historite e Shejtanes,sepse jam e bindur se do na pelqenin ti degjonim...te ushqyera me optimizem :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#401 ne: 26-05-2009, 00:59:36
e cfare optimizmi se nga ato qe te lene gojehapur  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 26-05-2009, 01:00:39
Sido qe te jete ti i jep force... ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#403 ne: 26-05-2009, 01:01:48
grathias  ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#404 ne: 26-05-2009, 01:03:28
thka gje ;)

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#405 ne: 26-05-2009, 01:04:10
per cfare po behet fjale

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#406 ne: 26-05-2009, 01:05:31
About story :)  I pelqen chorri :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#407 ne: 26-05-2009, 01:16:55
veshtire pelqej shoqe miss LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#408 ne: 26-05-2009, 01:18:10
cka pelqen  :D LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#409 ne: 26-05-2009, 01:25:10
punee per mua dhe permbaju temes pyet cka pelqen te lumi LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#410 ne: 26-05-2009, 01:26:11
ate qe bera kur isha per here te fundit buze lumit

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#411 ne: 26-05-2009, 01:29:13
Do lija rrymen te me rrembente,(ne kuptim figurativ) ;)

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#412 ne: 26-05-2009, 01:31:50
miss ti qenke per buze mali ne kuptim artistik  LOL

shejtane hera e fundit mbet e fundit

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#413 ne: 26-05-2009, 01:33:27
kuku bre ku ka fund per shejtanet fundi eshte vetem fillimi LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#414 ne: 26-05-2009, 01:34:37
Ne kuptim simbolik jam per pelegrinazh ne lume :P :P

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#415 ne: 26-05-2009, 01:37:44
ueeeee shejtane me fal por fillimi fillon me pelegrinazh dhe ku metem miss LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#416 ne: 26-05-2009, 01:39:35
Vazhdon me pelegrinazh........ gjithmone ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#417 ne: 26-05-2009, 01:39:47
falje i kerkohet krijusit jo shejtaneve e mos thuj qe je chorr por xhelozo se me do mua AI me shume se ty  

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#418 ne: 26-05-2009, 01:46:26
me fal misss po cka gjitmone :D

me fal krijues i chorrit nuk te dua me hahhahaaaaaaaaaaaaa aa

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#419 ne: 26-05-2009, 01:48:15
Jemi gjithmone pelegrine ;)

Do provoja freskine e lumit :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#420 ne: 26-05-2009, 01:50:17
do shikoja Miss teksa pelegrinonte Chorrin duke me ferku koken e une tja fusja gjumit LOL LOL e tema mbyllet ketu LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#421 ne: 26-05-2009, 01:52:59
prane lumit  prane ujit prane gjumit prane pelegrime prane apapa  hahahhahaaaaaaaaaaa aaaaaaa

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#422 ne: 26-05-2009, 01:53:28
Secili pelegrinon veten por per ne gjume duke te ferkuar koken Shejtanke e bejme ne :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#423 ne: 26-05-2009, 01:56:11
do ndihmoja keto breshkat me kalu lumin  :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#424 ne: 26-05-2009, 01:59:07
ueeee sa qete sa freski buze lumit ueee ra dhe nje yll uauuuu dikush po ec ueee ja nje hije   ohhh e bejme ne hhahahhaaaaaa

Temat e fundit