Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 21475

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 26-05-2009, 00:53:03
Do degjoja me shume kenaqesi historite e Shejtanes,sepse jam e bindur se do na pelqenin ti degjonim...te ushqyera me optimizem :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#401 ne: 26-05-2009, 00:59:36
e cfare optimizmi se nga ato qe te lene gojehapur  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 26-05-2009, 01:00:39
Sido qe te jete ti i jep force... ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#403 ne: 26-05-2009, 01:01:48
grathias  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#404 ne: 26-05-2009, 01:03:28
thka gje ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#405 ne: 26-05-2009, 01:04:10
per cfare po behet fjale

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#406 ne: 26-05-2009, 01:05:31
About story :)  I pelqen chorri :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#407 ne: 26-05-2009, 01:16:55
veshtire pelqej shoqe miss LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#408 ne: 26-05-2009, 01:18:10
cka pelqen  :D LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#409 ne: 26-05-2009, 01:25:10
punee per mua dhe permbaju temes pyet cka pelqen te lumi LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#410 ne: 26-05-2009, 01:26:11
ate qe bera kur isha per here te fundit buze lumit

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#411 ne: 26-05-2009, 01:29:13
Do lija rrymen te me rrembente,(ne kuptim figurativ) ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#412 ne: 26-05-2009, 01:31:50
miss ti qenke per buze mali ne kuptim artistik  LOL

shejtane hera e fundit mbet e fundit

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#413 ne: 26-05-2009, 01:33:27
kuku bre ku ka fund per shejtanet fundi eshte vetem fillimi LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#414 ne: 26-05-2009, 01:34:37
Ne kuptim simbolik jam per pelegrinazh ne lume :P :P

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#415 ne: 26-05-2009, 01:37:44
ueeeee shejtane me fal por fillimi fillon me pelegrinazh dhe ku metem miss LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#416 ne: 26-05-2009, 01:39:35
Vazhdon me pelegrinazh........ gjithmone ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#417 ne: 26-05-2009, 01:39:47
falje i kerkohet krijusit jo shejtaneve e mos thuj qe je chorr por xhelozo se me do mua AI me shume se ty  

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#418 ne: 26-05-2009, 01:46:26
me fal misss po cka gjitmone :D

me fal krijues i chorrit nuk te dua me hahhahaaaaaaaaaaaaa aa

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#419 ne: 26-05-2009, 01:48:15
Jemi gjithmone pelegrine ;)

Do provoja freskine e lumit :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#420 ne: 26-05-2009, 01:50:17
do shikoja Miss teksa pelegrinonte Chorrin duke me ferku koken e une tja fusja gjumit LOL LOL e tema mbyllet ketu LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#421 ne: 26-05-2009, 01:52:59
prane lumit  prane ujit prane gjumit prane pelegrime prane apapa  hahahhahaaaaaaaaaaa aaaaaaa

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#422 ne: 26-05-2009, 01:53:28
Secili pelegrinon veten por per ne gjume duke te ferkuar koken Shejtanke e bejme ne :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#423 ne: 26-05-2009, 01:56:11
do ndihmoja keto breshkat me kalu lumin  :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#424 ne: 26-05-2009, 01:59:07
ueeee sa qete sa freski buze lumit ueee ra dhe nje yll uauuuu dikush po ec ueee ja nje hije   ohhh e bejme ne hhahahhaaaaaa

Temat e fundit